Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Ziemii Holenderskiej!


andynl

Rekomendowane odpowiedzi

a dlaczego miałbym to robić?

Po prostu wpadnę na spota :)

chyba tylko po to by usłyszeć delikatnie mówiąc "spadaj" :naughty:[br]Dopisany: 16 Listopad 2010, 02:56_________________________________________________co tu taka cisza? :gwizdanie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do wszystkich zielarzy:

:decayed: :decayed: :decayed:

Tygrys odwiedza jutro wasza kraine, jak sa chetni na spota to meldowac sie!

Bede w okolicach lotniska SHIPOL w Amsterdamie. :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,jak wygląda sytuacja na drogach z Amsterdamu w kierunku Niemiec?-jutro będę tamtędy jechał :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,jak wygląda sytuacja na drogach z Amsterdamu w kierunku Niemiec?-jutro będę tamtędy jechał :wink4:

od wczorajszego wieczora jest tragedia :thumbdown:

sypie nieustannie w zasadzie... dziś 50km robiłem półtora godziny chyba... 60km/h na autostradach to jest max co uświadczysz w wykonaniu holendrów :) chyba że się sytuacja poprawi.. My wyruszamy w środę :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,jak wygląda sytuacja na drogach z Amsterdamu w kierunku Niemiec?-jutro będę tamtędy jechał :wink4:

od wczorajszego wieczora jest tragedia :thumbdown:

sypie nieustannie w zasadzie... dziś 50km robiłem półtora godziny chyba... 60km/h na autostradach to jest max co uświadczysz w wykonaniu holendrów :) chyba że się sytuacja poprawi.. My wyruszamy w środę :hi:

:wallbash: ku***a wiedziałem,że tak będzie-pewnie Niemcy tak samo...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:wallbash: ku***a wiedziałem,że tak będzie-pewnie Niemcy tak samo...

no jeszcze w piątek znajomy jechał i było czyściutko trase do poznania w 8.5h zrobił..

od wczoraj jest delikatnie mówiąc przejebane i moją trasę liczę od 20h wzwyż przy wariancie optymistycznym

modle się o jakąś odwilż do środy bo przyjdzie mi jeść wigilijną kolacje na desce rozdzielczej a jadę na 19tkach z 265/30 :decayed:[br]Dopisany: 19 Grudzień 2010, 23:55_________________________________________________jeżeli chodzi o niemcy to słyszałem że krajową 2ke zamykają co kawałek bo nie idzie jechać co chwila wypadki ale jak to się ma do rzeczywistości to zweryfikuje trasa :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj o 23.00 mój znajomy ruszył z Brukseli do Łodzi jeszcze nie dotarł do domu dopiero przekroczył granicę a minęła już 24 godziny jak jest w podróżny zostało mu jeszcze 400 km pisał mi esa że jest tragedia ... :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj o 23.00 mój znajomy ruszył z Brukseli do Łodzi jeszcze nie dotarł do domu dopiero przekroczył granicę a minęła już 24 godziny jak jest w podróżny zostało mu jeszcze 400 km pisał mi esa że jest tragedia ... :kwasny:

ja pier...e :confused4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo lecial na bank A-2-ka przez Niemcy. Jest najbardziej zawalona. Polacy i nie tylko z calej europy jada tamtedy na swieta do Polski. A mozna troche to ominac, ale jezeli jedzie sie na polnoc Polski to troche za duzo nadrobionych KM...[br]Dopisany: 20 Grudzień 2010, 12:12_________________________________________________A zanim sie z Brkseli do Niemiec dojedzie to w Belgii to juz tez wieczne korki sa, w Holandii troche lepiej, ale w Niemczech znow tragedia.

Tu macie propozycje jak to w niemczech ominac (tylko dla tych ktorym pasuje przejazd przez przejscie w Zgorzelcu)

4a4afa9e2b0bdf2am.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja w piątek jechałem tą trasą co tygrys pokazuje, jedyny problem był między essen a dortmundem - szklanka,

potem wypadek za lipskiem i duże opady śniegu od opola do rzeszowa - 29 godz w trasie, z czego 7 spałem i 1 stałem w korku

w polsce teraz odwilż, powodzenia :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tygrys dokładnie tą trasą teraz leciałem do NL :good:

za***iście się tam jedzie tylko trzeba wziąć pod uwagę że są spooore nachylenia na odcinku w okolicach Kassel i jak tam złapie szklanka bądź będzie biała droga to jest bieda :)

inna sprawa teraz muszę jechać przez Dortmund więc myślę ze do lotniska dojade standardowo a potem już w dół tak samo jak teraz jechałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SoMeS tam caly czas jedzie sie autobana, a Ty jechales jakos inaczej :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SoMeS tam caly czas jedzie sie autobana, a Ty jechales jakos inaczej :cool1:

identycznie tylko w tym miejscu gdzie omijasz kassel bokiem ja poleciałem na przełaj prosto :kox:[br]Dopisany: 20 Grudzień 2010, 22:33_________________________________________________Wesołych Świąt Bożego Narodzenia i czego sobie tylko zapragniecie w nowym roku :):hi:

Wyruszam do PL :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My już w Polsce. Dojechaliśmy w 8,5 godzin. (830km)- myślę ze luzik... :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dojechałem dziś w nocy koło 1 z Amsterdamu do Hannoveru,Berlin i Zgorzelec-trasa czysta,można nawet szybciej pocisnąc,dwa korki ,dokładnie 300 km przed granicą-tir przyjebał w drugiego,ale przepustowośc była,drugi jakieś 10 km dalej ,ogólnie ze dwie i pół godziny przestoju-reszta do Polski-jak w lecie :decayed::wink4: zero śniegu,czy lodu :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

domjenick- ty jedziesz przez Berlin do Zgorzelca??? :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...