Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADR] Błąd licznika "def"


Hardjack

Rekomendowane odpowiedzi

Od razu napiszę, że szukałem na forum i nie znalazłem nic co mogłoby rozwiązać mój problem :tongue4: Samochód kupiłem z przebiegiem 195000km, teraz mam ok. 200500km i już drugi raz w odstępie jednego tygodnia zamiast liczby kilometrów wyskoczył mi błąd "def" Za pierwszym razem pojawiło się tylko def i nic poza tym. Po przejechaniu ok. 20km (bo tyle mam do szkoły) zgasiłem silnik, kluczyk przekręciłem ponownie na ON i wszystko normalnie. Dzisiaj rano znowu to samo jednak licznik zaczął "wariować" obroty minimum, to 4500 a przy dodaniu gazu wskazówka szła daleko poza 7000, prędkości więcej niż 20 km/h nie pokazało, zaświeciła się kontrolka od poziomu płynu chłodzącego, rezerwa też się zaświeciła, wskazówka od temperatury wskoczyła na 120 stopni, a benzyny pokazywało mniej niż było. Znowu po dojechaniu do celu zrobiłem ten sam zabieg i wszystko normalnie. Drugi raz przytrafiło mi się to rano. Nie wiem, czy to tylko zbieg okoliczności...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze rozwiazanie w tej sytuacji to podlaczenie auta pod komputer. Sprawdzasz jakie sa bledy i wszystko wiesz ew. pytasz o analize na forum. Gdy masz takie auto to warto zakupic taki kabel :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokladnie trzeba wgrac wsad,a jako to ze wsadu nie wgrasz bo za stary licznik,to taniej bedzie kupic drugi licznik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...