Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Spoty w Koszalinie?


e2rdd23

Rekomendowane odpowiedzi

jak masz zatkany to auto lepiej zbiera sie z dolu, u mnie byla konkretna roznica, oraz jak masz problem z zapiekajacymi sie kierownicami w turbo, to znacznie pomaga zredukowac ten problem, spaliny bez problemu wydostaja sie, a nie osiadaja w turbo. ogolnie same plusy. zaslep jeszcze do tego egr i auto bedzie czulsze na gaz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

właśnie ile płaciłeś u Czekaja ??? i czy kata można u niego pogonic lub zostawic w rozliczeniu.

Jeśli ni można to gdzie sprzedałeś swojego ???

[br]Dopisany: 19 Marzec 2011, 08:50_________________________________________________http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=40779.0;highlight=katalizator poczytaj marcin120383 jest o katach :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie, jeśli się samemu uporacie ze śrubami to wywalenie kata zajmuje 2 godzinki czasu, razem ze wspawaniem rurki ;) ja nie mogłem odkręcić tych 3 śrub na dole, to odkręciłem opaskę przed środkowym i wyjąłem górą pół wydechu, a jak był na wierzchu no to już łatwo to zrobić, więc naprawdę nie jest trudno to zrobić :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też właśnie przymierzam się do wywalenia kata ciągły problem z zapiekającym turbo mnie męczy... :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczytałem trochę an forum i doszedłem do wniosku ze to może być jedyne rozwiązanie aby pozbyć się problemu z zapiekającymi się łopatkami i notlaufem. Wie ktoś gdzie można zrobić taki zabieg w okolicach Stargardu Szczecińskiego ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczerze,to nie wiem ile bierze Czekaj, cos kolo 100zl za operacje, mi robil po kosztach,ale to inna bajka. on rowniez sciagal opaske i pol wydechu wyciagal, tak jest zdecydowanie latwiej ;) a ma zaklad na szczecinskiej ,naprzeciwko agromy, gdzies na tej wysokosci. jadac w strone szczecina bedzie po lewej stronie, trzeba wjechac za brame i bedzie ;) zreszta sa reklamy. co do kata, to ja nie sprzedawalem,bo mialem jakies gowno wstawione a nie ori kat, dlatego wycinalem. ale mozna pogadac moze kupuje, jak nie to na necie sa ludzie ktorzy sprzedaja, lub poprostu na allegro.

jak jeszcze nikt nie wymienial uszczelki pomiedzy turbo a katem to szykujcie jeszcze jakies 15zl na te uszczelke bo pewnie rozpadnie sie w rekach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm Czekaja NIE POLECAM ....Fakt może i Profi robi ale Potraktował mnie jak gówniarza....za namową Przyjaciela Pojechałem Do Niekłonic ..robi tam baardzo sympatyczny Dziadek i zdecydowanie Taniej niż Czekaj :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja u tego sympatycznego dziadka tez bylem jak robilem rozeznanie gdzie najtaniej, i dziadek tez panikowal ,ze kupe roboty i tez chcial bodajrze 180zl za ta robote, co jak dla mine to jest paranoja, wyciagnac, wyciac rurke i wspawac nowa.czekaj robil to kolo 45min. dziadek sie nadaje tlumiki spawac w seicento. aha i pamietam,ze chcial mi jeszcze wcisnac jakis katalizator zamiast mojego i mądrzył sie,ze jak wytne to wroce do niego spowrotem zeby go wspawac :polew: :gwizdanie: i te glupie pytanie...: po co w ogole wycinac. no ale kazdy wybierze,gdzie woli :) u czekaja bylo najtaniej ; ) a w jakis sposob to okazal,ze potraktowal Cie jak gówniarza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dowiedz się w AUTO-BLACH ul Szczecińska .Mi tam wymieniali tarcze i klocki mają dobrego mechanika. Co do ceny to to ci nie powiem bo ja miałem dobrą cenę bo właściciel to kuzyn mojej ślubnej :naughty:

Zadzwoń a cenę na pewno ci podadzą tel. 94/341 11 28

tel./fax. 94/346 90 86 :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tia ja byłem na 3 spotach...a potem Temat Umarł :> ktoś marudzi że nie ma czasu..za daleko...nie odpowiednia pora...jak stare baby :angry:[br]Dopisany: 20 Marzec 2011, 01:57_________________________________________________hmm ja gówniarza...bo podjechałem i mówię że do wymiany rurka co idzie od Turbo...i przy okazji mam kpl wydech od 3.0 TDi i chcem na dwie rurki..i że plug &play tzn wspawanie i bangla...a on ze nie bawi się w takie coś... że za dużo roboty itd....pierdu pierdu... czekaj kiedyś był dobry a teraz obrósł w piórka :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zobaczcie, jak piszemy o spotach to cisza, nagle prawie nikt w Koszalinie nie ma A4-ki, a jak trzeba coś pomóc albo doradzić to nagle się pokazują ukryte osoby :>

Od niedawna mam A4 ale już chyba ze trzy razy pisałem że mozna się spotkac.Wiadomo że nie każdemu będzie pasowało ale spróbowac warto :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj na Bagiczu miał być spocik... ktoś się wybiera albo wie o której?...pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bagicz odpada obiecane zakupki rodzinie :embarrassed: :embarrassed:

a środa kto wie jak w pracy nic nie wypadnie to może :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...