Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Siłownia


Coleman

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Tuńczyk w biedronce jest po 4,50zł a nie 2,80. Na noc to kostka twarogu i białka wystarczy do rana. Przed i po siłownią to max wegli, białka no i o tłuszczach tez nie można zapomnieć. Lo-buz ma racje, że jak wkręci dietka to poźniej sie chce sie wrócić to "starego trybu odżywiania". Polecam wszystkim troche poczytać o XXI-o wiecznym żarciu to od razu odechce sie zupek chińskich, paróweczek, kiełbasek i innych "rzeczy" których nie warto wkładac do ust. Kiedys słyszałem taki tekst który mnie bardzo zmotywował i z którym napewno nie jeden z tego forum sie zgodzi:

Że częściej martwimy sie o nasze samochody i tankujemy im lepsze paliwko niz o samych siebie i tankujemy sobie najgorsze paliwo z możliwych. (czy jakos tak to leciało) :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ! Juz zglodnialem :decayed: Jutro robie serniczka na kolacje mniaaammm.. I bede mial od razu na sobote do przegryzienia w garazu :naughty: Dzieki !

EDIT:

Jesli chodzi o tluszcze to sie nie rozpisywalem ale po silowni w jedzeniu potreningowym lykam omega-3 a na noc lyzka oliwy z oliwek ( i pomyslec ze kiedys nie moglem tego przełknac :grin: ), na sniadanie roznie, jesli omlet to omege3, jesli z platkami owsianymi gorskimi to pestki slonecznika, albo orzechy wloskie itd. itd...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odbiję trochę od tematu koryta... :whistling: Stale utrzymująca się podwyższona temp. ciała może być objawem przetrenowania? :eusathink: Do tego mam problemy ze snem ale to wiem, że może być tym spowodowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze wszystko na raz czyli jakas infekcja do tego przetrenowanie i gotowe radze zrobic z miesiac odpoczynku mialem podobnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany takie z doopy lamerskie pytanie :-) Czy na każdej siłce jest jakiś trener, który pomoże w ustalaniu treningu? Bo już od początku tego roku zbieram się żeby zapisać się na siłkę, ale ostatnio coraz bardziej mnie chęć nachodzi, tylko nie chciałbym chodzić żeby sobie hantelkami pomachać i sztangę popodnosić tylko ustalić plan ćwiczeń. Ile teraz średnio kosztuje karnet miesięczny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jestem trenerem z tym ze juz nie pracuje jako trener i moge ci powiedziec jedno trener moze cie tylko wprowadzic bo oni sie malo znaja bo to na ogol sa awfowcy ktorzy nic sie nie znaja na treningach dietach i sa to na ogol dlugopisy nie majacy nic wspolnego z silownia a tylko pracujacy na niej ale nie zawsze musisz dobrze trafic ale i tak cie wreszcie uwali lepiej sie samemu uczyc czytac fora i probowac lepiej na tym wyjdziesz wiem sam po sobie niekiedy dla bekiu sie pytalem tych "trenerow" co i jak to zaden nie widzialem jak i co ma mi powiedziec bo sa cieki bolki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekolada po silowni ? :facepalm:

a co w tym złego? bo nie rozumiem? przed siłownią nie muszę dowalać węgli, bo przez cały dzień wystarczająco dużo ich jem :wink: a po siłowni trzeba ich trochę dowalić, bo coś tam z glikogenem jest jakiś temat, teraz nie pamiętam dokładnie o co kaman :wink: plus odżywkę białkową od razu, żeby nie było procesu katabolicznego :thumbup1: aha i czekolada jest gorzka 80% kakaa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tą czekoladą to bez przesady, na zawodach startujecie żeby sobie wszystkiego odmawiać ? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak pochodzisz dwa tygodnie na siłke o mniej więcej stałych porach,to momęt się zwąchasz z jakimś starym koksem.Zagaduj do ćwiczących solo,ci się nie popisują przed kolesiami i zazwyczaj pokażą co i jak wykonywać poprawnie technicznie.Ja bym szukał wśród robiących przysiady i martwy ciąg.Ci ćwiczą na poważnie,na bank co nieco oriętują.Treneży u mnie też są z pierwszej lepszej łapanki,to fakt;)

Tzieland chłopie wez się za żarcie,czekolada to raczej tłuszcz.A kanapeczki to sam wiesz ,że trzeba krowy wp***dalać.Pomyśl o tuńczyku,jogurcie naturalnym,jajkach do tego banany,ryżyk,kaszka,ziemniaczki z łupiną,marchew i inne ważywka,surowe też pomidorki,papryka,kapusta sałata.Ja to wszystko biore do pracy,no problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja panowie robię tak:

rano na śniadanie: płatki owsiane, 2x banany, łyżka miodu, jogurt naturalny 1,5%, trochę mleka 1,5% i miarka protein. Po 2h na siłownie. Po treningu szejk proteinowy + banan i jakieś jabłko po godzince. Jakieś 2-3h później, obiad: ryż, filet z kurczaka w warzywach(marchewka, por) zrobiony w folii alu w piekarniku z dodatkiem oliwy z oliwek + świeże pomidory albo ogórki z jogurtem. Do tego po jakiś 2-3h robię sobie smoothiego: mango, banan, kiwi, ananas, sok pomarańczowy i sok ananasowy. Na kolację: tuńczyk ze świeżymi pomidorami albo ogórkami, albo kukurydzą z puchy + 2 jajka.

Pozdro! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze wszystko na raz czyli jakas infekcja do tego przetrenowanie i gotowe radze zrobic z miesiac odpoczynku mialem podobnie

Ostatnią, tygodniową przerwę miałem jakieś 3-4 miesiące temu więc chyba rzeczywiście czas na regenerację :beach::decayed:Michail na koniec tygodnia jestem wyładowany do zera po tej Twojej metodzie treningowej :kox: A tłuszcz się jara jak czarownice na stosie w średniowieczu :naughty::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to jestem zadowolony!! a poki co relaksuj sie jedz dobre korytko i spij jak najwiecej uklad nerwowy musi oddetchnac :banan: przez pierwsze dni zapodaj sobie aspirynke przed snem jakies 3-4dni i powinno wszystko wrocic do normy na taka reg polecam ci jakis dobry zestaw witamin np animal pak lub cos w tym styli zrob miecha przerwy a w polowie waka wrocisz jak nowy i zwarty na kolejne wyzwania treningowe mam nowe refleksje na temat treningow znow cos powykminialem :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odbiję trochę od tematu koryta... :whistling: Stale utrzymująca się podwyższona temp. ciała może być objawem przetrenowania? :eusathink: Do tego mam problemy ze snem ale to wiem, że może być tym spowodowane.

a jesteś na jakimś wspomagaczu ? pytam bo

takie objawy występuja po kreatynie i przedtreningówkach..... dlatego nie zalecają brac ich nie krócej niz 4 godziny przed snem, jestem aktualnie na kreatynie i delikatny wzrost temp. ciała odczuwam i większe pobudzenie, ze snem nie mam problemów choć czasem trudno zasnąć. ciśnienie mierzyłem 130/80 puls 86 więc w normie. Panowie i ja zaczałem stosowac diete

304dc27b8b4a983emed.jpg

de2a046f55c8a5e1med.jpg

ryż brązowy, kurczak gotowany, kukurydza, pestki dyni, słonecznika, orzechy włoskie, na koniec pomidor i smakuje super. :wink:

jedna miseczka w domku przed treningiem druga do pracy , rano mleko z płatkami owsianymi+ banan.

ostatnio na zakupach w tesco kupiłem kilka opakowań ryżu, makaronu 4 białe sery, jogurty naturalne- Moja jak zobaczyła to zwariowała:wink: , zdziwiona ale zadowolona ze wziąłem sie za to powaznie,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wieksza temp. ciala moze byc jak wczesniej juz bylo pisane, moze to byc jakies zapalenie, jak bys zrobil badania to by wyszlo ( morfologia ) Moze warto od czasu do czasu sie przebadac ? Ja co roku mniej wiecej sprawdzam swoje cholesterole i magnez, zelazo, czerwone krwinki itd.

boseron, z mlekiem to nie szalej za bardzo i lepiej z rana wez jajeczka, ja to roznie, czasem 4 jajka czasem 3, ale zazwyczaj jedno jajko cale zjadam a pozniej same bialka z nich. I staraj sie nie podjadac miedzy posilkami, jec mniej ale czesciej, ja jem przez caly dzien hmm.. 6 - 7 posiłków..

Ja dzis mialem dupny trening, dzis tyle wiary przyszlo ze szok, to zrobilem nogi i pozniej barki.. wypompowany jestem, i na dodatek ktos mi twaróg zjadl w domu i nie ma zadnej ryby w lodówce wrrr :kwasny:.. i musialem sie pocieszac serkiem wiejskim z odzywka bialkowa i lycha oliwy z oliwek.. Dobranoc.. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 jajka? toż to dla mięczaków :grin:, jajecznicę je się od 5-10 jaj wielkości M :decayed:. Ja żeby nie skłamać na śniadanie jem 0.5l mleka z płatkami owsianymi od kilku dobrych lat i wszystko jest ok więc nie ma co polemizować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bosi obliczałeś sobie zapotrzebowanie kaloryczne dzienne podczas robienia diety??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...