Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Siłownia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dobre soki byly grane:))

  • Odpowiedzi 7,8 tys.
  • Wyświetleń 386,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
dobre soki byly grane:))

dokładnie, sterydy + żarcie zrobiły swoje, bo trening normalny :wink:

ja zacząłem delikatną redukcję ale bez diety także nie liczę na powalające efekty, a oto jak ćwiczę:

1. barki 5 ćwiczeń po 4 serie + 40 min aerobów

2. wolne

3. plecy 5 ćwiczeń po 4 serie + 40 min aerobów

4. wolne

5. klata 5 ćwiczeń po 4 serie + 40 min aerobów

6. łapy po 4 ćwiczenia po 3-4 serie + 40 min aerobów

7. wolne

ćwiczenia to typowy split na masę 12-15 powtórzeń

zobaczymy pod koniec wakacji co z tego będzie, jak się uda coś osiągnąć to wrzucę jakieś foty

Opublikowano

ee teraz to chyba powinnismy konczyc rzezbe?? po wakacjach jak sie ochlodzi znow masowke zaczynamy:d ja przez to ze mialem 4 miesiace przerwy;/ atakuje mase i mysle ze gdzies tak do marca nastepnego roku masa bedzie grana:)))

Opublikowano

przeciez nie mozna przekraczac 8tyg danego trenigu masa rzezba sila bo po uplywie tego okresu miesnie sie przyzwyczaja i malo tego dochodzi do obciazenia ukladu nerwowego a w konsekwencji przetrenowania to jest jak amen w paciezu w przykazaniach joe waidera

Opublikowano

wiem wiem nie tluke masy bez zadnej przerwy okragly rok

Opublikowano

jest roznica jak jestes na sokach bo wtedy mozna tluc i tluc :decayed:

Opublikowano

na sokach to mozna wszystko:))) ale to nie dlamnie (narazie?) :))))

Opublikowano

jak juz sie raz bierze to trzeba juz cale zycie

Opublikowano

ale to mowimy o zawodnikach PRO..?

Opublikowano

nie o zwyklych chlopakow ktorzy chca utrzymac dobra forme i ich pasja jest budowanie sylwetki tzw bodybulding

Opublikowano

jak weźmiesz raz to ćwicząc dalej wrócisz na kolejny cykl, bo patrząc na brak przyrostów w późniejszym czasie się skusisz, no chyba że ćwiczysz rekreacyjnie, wtedy też soków nie bierzesz bo po co

Opublikowano

dokladnie tak jak nex napisal pozniej juz ci sie bedzie wydawac ze nie masz zadnych przyrostow i bedziesz swirowal z tego powodu (trudno zeby byly skoro hormony ci zjechaly i organizm potrzebuje dlugiego czasu zeby wrocic) wiec bedziesz zapodawal i zapodawal a tak naprawde jak sie zorientujesz i przestaniesz brac to malo co ci z tego zostatnie

Opublikowano

nie oszukujmy sie ze jakis nomrlany czlowiek niechcacy startowac w zawodach itp chcialby budowac sylwetke bodybulding ... wiec juz mowimy o zawodnikach... jezeli ktos postawil sobie jakis cel i zaje*** sobie jeden cykl i osiagnie to a pozniej bedzie potrzymywal to nie zgadzam sie ze bedzie bral kolejne razy

Opublikowano

nie podtrzymasz bez ciaglosci w koksowaniu

Opublikowano

dieta i odzywki dadza rade...

Opublikowano

wierz mi przerabialem to :wink:

Opublikowano

jak raz weźmiesz to na nim się nie skończy, tak jak Ci napisał michail, z biegiem czasu nie podtrzymasz tego i będziesz świrował że jest za mało, a treningi nie przynoszą żadnego efektu i sięgniesz po kolejny specyfik

Opublikowano

to jest tzw depresja po sterydowa wstep do bigoreksji

e54a86a2ca.jpg

cos takiego :wink:

Opublikowano

to tak jak z opalaniem :decayed: mam znajomą, która jest mega czarna a nawet w lato chodzi na solare, bo uważa że jest blada :facepalm:

Opublikowano
nie oszukujmy sie ze jakis nomrlany czlowiek niechcacy startowac w zawodach itp chcialby budowac sylwetke bodybulding ... wiec juz mowimy o zawodnikach... jezeli ktos postawil sobie jakis cel i zaje*** sobie jeden cykl i osiagnie to a pozniej bedzie potrzymywal to nie zgadzam sie ze bedzie bral kolejne razy

w jeden cykl nie osiągniesz celu :wink: to nie jest tak jak kazdy myśli wezme jeden cykl i mnie rozpier..i ,

ja mam większą satysfakcje ćwicząc na czysto bo co prawda efekty są powolne ale są a zdrowie cenie ponad wszystko, ale każdy ma rozum.

narazie podtrzymuje wage a w zimie będe jechał na mase.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.