Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Siłownia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

i co ten test freak rzeczywiście działa? bo jak patrzyłem na skład to w większości kozieradka i tribulus :whistling: tribulus wcześniej na mnie szału nie zrobił, więc sceptycznie do tego podchodzę :kwasny:

  • Odpowiedzi 7,8 tys.
  • Wyświetleń 387,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ktoś ma porównanie SAW z treka z Plutonium ?

Opublikowano

Zdecydowanie plutonium lepsze. Bez najmniejszego zastanowienia.

Opublikowano

dzięki Imienniku! zatem zaczynam jazdę :)

Opublikowano

na mnie osobiscie takie dawki male mono nie dzialaja,napisalem ze sie oplaca bo mozna dodac do cyklu te 300g,jak sie ma kreatyne w domu,lub resztki jakies.test freak kiedys byl kosa, ale wycofali go ,teraz ma nowy sklad i nie robi szalu.

Opublikowano

piotrek dlugo juz trenujesz?? co do mono to badania wykazaly ze przyjmujac go w malych dawkach np 3-4g dnt i 6g dt nie jest wyrzucany z organizmu jak przy normalnym spozywaniu a efekty sa wolniej zauwazane ale wieksze i trwalsze

Opublikowano

to co kupić do tego daa? będę zaczynał dopiero od nowego miesiąca ale już chciałbym wiedzieć w co się zaopatrzyć :decayed:

co do mono to gdzieś kiedyś słyszałem, że więcej niż 5 lub 10g dziennie nie jest wchłaniane ale mogę się mylić :wink:

ja biorę 10g dziennie, codziennie

Opublikowano

z 6lat bedzie juz,na mnie mono dziala jak mam 5g na porcje 4razy dziennie wtedy czuje cos.

Opublikowano

kozacko :banan: a na kibel nie chodzisz częściej? ja po krecie w proszku mam rewolucje :kwasny:

Opublikowano

To zapomnij o tłuszczu i mleczku na ten czas.I duże odstępy od posiłków,co jest właśnie najtrudniejsze.

Opublikowano

dzisiaj zapodałem sobie ripped freak...ale pompa :kox:

Opublikowano

Ją jadę na noxpump i też daje radę... :)

Opublikowano

nox'a też już szamałem :decayed: ale ripped na mnie lepiej podziałał :naughty:

Opublikowano

ile dales 1miarke czy wiecej?:naughty:

Opublikowano

2 :naughty: porcje podane na opakowaniu zazwyczaj mnie nie ruszają :thumbdown:

---------- Post dopisany at 20:58 ---------- Poprzedni post napisany at 20:58 ----------

tzn 2 porcje :decayed:

Opublikowano

Wrzucę coś aktualnego, wrzucajcie też swoje aktualne fotki a nie zamulajcie

76687344.jpg

80565290.jpg

Opublikowano

haha ja swojej nie wrzucam, bo wyglądam mocno przeciętnie :/ więc nie ma czym się chwalić :wink:

a u Ciebie forma dobra :thumbup1: chciałbym ściąć cycka na dole tak jak Ty masz :banan:

Opublikowano

dobra forma i promykow slonca widac ze skosztowałeś :decayed:

Opublikowano

dzięki za miłe komentarze :decayed:. Co do klatki to bawię się tylko płaska sztanga, skos dodatni 30 stopni hantle-sztanga, rozpiętki skos dodatni. Skosu ujemnego nie robię bo nie mam ławki. Czasem robiłem jeszcze pompki z nogami na uniesieniu, ale to sporadycznie.

Co do promyków słońca to zażyłem ich przy robocie na działce, na plecach przez to mam z 20 bąbli od ukąszeń ślepaków :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.