Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Siłownia


Coleman

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jak ekto,to wagę masz normalną-nie chudzinka:wink:.No to się napocisz kolego,bo zaczniesz i raczej zostaniesz przy ćwiczeniach wielostawowych:Przysiady,wyciskania na siedząco,leżąco,podciąganie na drążku,martwy ciąg,podciąganie do brody,wiosłowanie.Polukaj w necie prawidłowe techniki wykonywania tych ćwiczeń.Rozpiszemy plan??

A jak się rozpisuje plan ? Jak mi pomożesz to możemy rozpisać :wink:

Zastanawiam się nad kupnem jakiegoś gainera :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ekto,to wagę masz normalną-nie chudzinka:wink:.No to się napocisz kolego,bo zaczniesz i raczej zostaniesz przy ćwiczeniach wielostawowych:Przysiady,wyciskania na siedząco,leżąco,podciąganie na drążku,martwy ciąg,podciąganie do brody,wiosłowanie.Polukaj w necie prawidłowe techniki wykonywania tych ćwiczeń.Rozpiszemy plan??

A jak się rozpisuje plan ? Jak mi pomożesz to możemy rozpisać :wink:

Zastanawiam się nad kupnem jakiegoś gainera :mysli:

Tylko uważaj bo jak przesadzisz z geinerem to pojdzie w samar.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie masz diety to gainer bez sensu, bo pewnie juz w zwykłych posiłkach dostarczasz tyle węgli, że jeszcze te z gainera cię zaleja strasznie. Lepiej baiłko i BCAA, plus jakaś kreatynka/AAKG i coś przed treningiem na powera.

@michass: mógłbys wytłumaczyć jakie przerwy trzeba robić i ile serii/ćwiczeń żeby zmieścić się w godzinie treningu? bo wg mnie jest to niemożliwe robiąc więcej niż jedna partię + brzuch :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam chce sobie kupić na Boże Narodzenie ławeczkę pomożecie.... jaką wybrać...a jakie wy posiadacie ....

---------- Post dopisany at 16:43 ---------- Poprzedni post napisany at 16:30 ----------

PROFESJONALNA ŁAWKA THORN 7828 LB KOSZALIN (2750248349) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

ŁAWKA HERTZ SCORPION + 30KG SZTANGA HANTLE PROMAX (2783003761) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

WAGA JEST NA 100KG A JA WAŻE 120 WIĘC NIE WIEM KUPIĆ JĄ I SOBIE JĄ WZMOCNIĆ prosił Bym O RADE...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po ławkach za 500 zł cudów się nie spodziewaj. :wink: Chcesz ławkę wielofunkcyjną (jak podałeś w linkach) czy tylko do wyciskania ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może być droższa ale tak chciałbym wielofunkcyjna zadałem pytanie na alegro właśnie czy są stanie zrobić jakąś mocniejszą z tego modelu zobaczymy co odpiszą ..Już powoli się rozglądam bo chce zrobić sobie pezent na święta ....bo TA STARA ŁAWECZKA TO JUŻ SŁABO Z NIĄ JEST ..A ogólnie jak bym miał czas to bym sobie pospawał ale nie mam czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie masz jakiś speców garazowych co by tobie to pospawali z jakiś odrzutów/złomu? bo te allegrowe to lipa straszna a za lepsza ze sklepu zaplacisz dwa razy tyle sadze :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy szybie pytanie do znawców tematu ćwiczeń i diet :]

Zna ktoś produkty firmy MonaVie np. Shake RVL ??

Jeżeli tak to jakieś opinie z życia wzięte przy stosowaniu w odchudzaniu.

Nie potrzebuje linków do strony z opisem produktów a tym bardziej porad osób nie znających tematu.

Czekam na info od kogoś kto to używał i widział efekty

Z mojej strony powiem tylko tyle, że jestem tym zainteresowany przez jednego ze znajomych, ma on podobna pracę do mojej czyli cały dzień robota lekka jak jazda samochodem, lekkie prace serwisowe i zero czasu na normalne posiłki o stałych porach.

Zaczął stosować zasadę 5 posiłków co 3-4 godziny, 2 posiłki zastępuje koktajlem RVL a 3 posiłki to np. Normalnie śniadanie, obiad w miarę chudy itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie masz diety to gainer bez sensu, bo pewnie juz w zwykłych posiłkach dostarczasz tyle węgli, że jeszcze te z gainera cię zaleja strasznie. Lepiej baiłko i BCAA, plus jakaś kreatynka/AAKG i coś przed treningiem na powera.

Diety nie mam bo nikt mi jeszcze nie pomógł w jej ułożeniu :decayed:

Dziś wygrzebałem stare gazety MH i są tam fajne ćwiczenia będę musiał zrobić z tego użytek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie masz jakiś speców garazowych co by tobie to pospawali z jakiś odrzutów/złomu? bo te allegrowe to lipa straszna a za lepsza ze sklepu zaplacisz dwa razy tyle sadze :wink:

Kurde była by możliwość muszę pogadać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie masz jakiś speców garazowych co by tobie to pospawali z jakiś odrzutów/złomu? bo te allegrowe to lipa straszna a za lepsza ze sklepu zaplacisz dwa razy tyle sadze :wink:

Kurde była by możliwość muszę pogadać

To lepiej sobie zrób sam. pamiętam pierwszą siłownię u kumpla w piwnicy. Wszystko robione samodzielnie i ile to wytrzymało :shock3: A przecież zrobienie zwykłej ławeczki z podnoszeniem do skosu to prosta sprawa. A materiał jak sądzę dość taniutki powinien być na szrotach różnego typu. A spawanie to już zależy od znajomości ale u starych spawaczy, którzy chcą dorobić do pensji to też pewnie grosze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie masz jakiś speców garazowych co by tobie to pospawali z jakiś odrzutów/złomu? bo te allegrowe to lipa straszna a za lepsza ze sklepu zaplacisz dwa razy tyle sadze :wink:

Kurde była by możliwość muszę pogadać

To lepiej sobie zrób sam. pamiętam pierwszą siłownię u kumpla w piwnicy. Wszystko robione samodzielnie i ile to wytrzymało :shock3: A przecież zrobienie zwykłej ławeczki z podnoszeniem do skosu to prosta sprawa. A materiał jak sądzę dość taniutki powinien być na szrotach różnego typu. A spawanie to już zależy od znajomości ale u starych spawaczy, którzy chcą dorobić do pensji to też pewnie grosze.

jAK JUŻ SIĘ WEZME ZA TO TO BĘDĘ REZAŁ WIELOFUNKCYJNĄ POGADAM Z KUMPLEM...ciekawe ile metrów profila zejdzie i jakie koszty będe musiał z nim pogadać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jadł ktoś 119 ZŁ ? Universal Animal Rage Powder 315g SKLEP ? Niska Cena ?

Bo przymierzam się do jakiejś przedtreningówki, bo moja się kończy a jednak lepiej mieć coś co pobudza :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie masz jakiś speców garazowych co by tobie to pospawali z jakiś odrzutów/złomu? bo te allegrowe to lipa straszna a za lepsza ze sklepu zaplacisz dwa razy tyle sadze :wink:

Kurde była by możliwość muszę pogadać

To lepiej sobie zrób sam. pamiętam pierwszą siłownię u kumpla w piwnicy. Wszystko robione samodzielnie i ile to wytrzymało :shock3: A przecież zrobienie zwykłej ławeczki z podnoszeniem do skosu to prosta sprawa. A materiał jak sądzę dość taniutki powinien być na szrotach różnego typu. A spawanie to już zależy od znajomości ale u starych spawaczy, którzy chcą dorobić do pensji to też pewnie grosze.

jAK JUŻ SIĘ WEZME ZA TO TO BĘDĘ REZAŁ WIELOFUNKCYJNĄ POGADAM Z KUMPLEM...ciekawe ile metrów profila zejdzie i jakie koszty będe musiał z nim pogadać

No a jak już se zrobisz ,to nie pożyczaj.Moje wszystkie powsiąkały,za dobre były.Chcesz to ci narysuje mniej więcej ławkę na wszystkie skosy do wyciskania połączoną ze stojakami.Prościzna.A wielofunkcyjna to raczej coś używanego z profesjonajnej siłowni,np. "panatta",taką sam mam,i jest pancerna w h*j.

---------- Post dopisany at 22:23 ---------- Poprzedni post napisany at 22:21 ----------

Oczywiście pospawana na wzór też będzie elegancka.

---------- Post dopisany at 22:47 ---------- Poprzedni post napisany at 22:23 ----------

Jak nie masz diety to gainer bez sensu, bo pewnie juz w zwykłych posiłkach dostarczasz tyle węgli, że jeszcze te z gainera cię zaleja strasznie. Lepiej baiłko i BCAA, plus jakaś kreatynka/AAKG i coś przed treningiem na powera.

@michass: mógłbys wytłumaczyć jakie przerwy trzeba robić i ile serii/ćwiczeń żeby zmieścić się w godzinie treningu? bo wg mnie jest to niemożliwe robiąc więcej niż jedna partię + brzuch :whistling:

Około 9-10 minut na jedno ćwiczenie.3 ćwiczenia na partie,3 serie,przerwy 2-2,5 minuty,powt. 12/10/8.

Start:rozgrzewka ogólna (tego nie liczę do czasu),potem serie rozgrzewkowe 2-3 po 20pare ruchów-czli zaczynamy.Zazwyczaj pierwsze ćwiczenie jest jakieś złożone i w dodatku priorytet do dopracowania więc często idzie na nie 4-5 serii,i będzie to 12/10/8/6 lub 12/10/10/8 lub 12/10/8/8.

Wyżej opisany trening to stary dobry split-oszczędzający czas i najlepiej wykorzystujący energię ,bo pierwsza partia automatycznie rozgrzewa drugą .I tak 4 treningi na tydzień: NOGI_BARKI_PLECY/BICEPS_KLATKA/TRICEPS. I w ten sposób nogi są z dala od pleców,a barki od klatki,więc na każdy trening jesteś wypoczęty:wink:

Jak robię wszystkiego po 4 serie to siedzę po 1,5h ale to trening masowy i jak go ciągnąć miesiącami to przetrenujesz się.

Ćwicz po 3 serie ze dwa miechy i potem póltora miecha po 4 serie,wtedy zdobytą siłę zamienisz w czystrrze mięsko:decayed:

Styknie?:decayed:

---------- Post dopisany at 22:50 ---------- Poprzedni post napisany at 22:47 ----------

Sorry zapomniałem ,że brzuch wplatam w ostatnie ćwiczenie,robie go jak "odpoczywam":grin:.Na każdym treningu jedno ćwiczenie,lub dwa na co drugim,po 4 serie po 15-25 ruchów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem wiem już rok u siebie ćwiczę kiedyś ćwiczyłęm z kumplami i mi ginął nakład teraz na swoim ćwiczę i powoli kompletuje sprzęt a po zimie buduje swoje osobne pomieszczenie na siłke ,,Jak byś mógł to możesz mi narysować tak jak ci wysyłałem ten model z allegro muszę mieć na ławce to do ćwiczenia na rozpiętki ponieważ muszę ten nakład na siebie narzucać a on już powoli ciężki się robi a tak kładę się wyciągam ręce i jadę a skosy też sa potrzebne ogólnie wszystko musi mieć co w tym modelu allegrowym z kumplem rozmawiałem dzisiaj i mówił ze pospawa ale muszę schemat mu naruchać z dokłądnymi wymiarami tej całej ławeczki a pyzatym szukam jakiś dobry plan treningowy.. bo chce od nowego roku zastosować...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mi przypomniałeś jak kiedyś z kumplem robiliśmy rozpiętki po 50kg na stronę i lepiej:decayed:.Musiało dwóch podawać bo jak jeden podawał to ta pierwsza ręka nie dawała rady do końca:facepalm:.Dla mnie osobiście to urządzenie co piszesz to porażka,bo izoluje za bardzo.A rozpiętki mają właśnie wzmacniać stabilizatory,i po to hantlami się robi. Kiedyś miałem takie stojaki do hantli,dobre do skręcania i brania na leżąco.Bierzesz w łapy hantle,łokciem przewracasz stojaki i robisz serię,na koniec jeb na glebę.

Narysuje i wyślę na PW.A wymiary były robione pod 2metrowców i na 2 metry rozpiętości ramion,żeby się dobrze brało wewnątrz stojaków nawet na najszerszym uchwycie:wink:.I leżanka nie może być za szeroka,bo krzywdę se można zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to mi przypomniałeś jak kiedyś z kumplem robiliśmy rozpiętki po 50kg na stronę i lepiej:decayed:.musiało dwóch podawać bo jak jeden podawał to ta pierwsza ręka nie dawała rady do końca:facepalm:.dla mnie osobiście to urządzenie co piszesz to porażka,bo izoluje za bardzo.a rozpiętki mają właśnie wzmacniać stabilizatory,i po to hantlami się robi. Kiedyś miałem takie stojaki do hantli,dobre do skręcania i brania na leżąco.bierzesz w łapy hantle,łokciem przewracasz stojaki i robisz serię,na koniec jeb na glebę.

Narysuje i wyślę na pw.a wymiary były robione pod 2metrowców i na 2 metry rozpiętości ramion,żeby się dobrze brało wewnątrz stojaków nawet na najszerszym uchwycie:wink:.i leżanka nie może być za szeroka,bo krzywdę se można zrobić.

z resztą masz racje.....ale ja sobie zrobię i zobaczę najwyżej się rozkręci nie ma problemu ogólnie rozpiętki hantelkami zarąbiście wchodzą tylko już ma kilka razy spawane...więc będzie trzeba nie baw em zakupić nowe bo są już wygięte...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tzieland - ja obecnie stosuje to: APS Mesomorph 388g USA Geranium 3 Smaki (2786729387) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Plus do tego kreta universala. Na siłce rewelka, mam w cholere siły, kończąc serie mam już ochotę na następną, już po tygodniu zwiększałem ciężary bo te na których robiłem wcześniej były dla mnie za małe. Gorzej po siłce, bo jest spory zjazd, zmęczenie okazuje praktycznie cały organizm i chce się nieludzko spać :) Obecnie jestem po 4 tygodniu (w sumie będzie 6) i jeszcze na żadnym cyklu nie miałem takich postępów, nawet zjazd po meso już mniej odczuwam, bo jestem w stanie po siłce bez problemu iść do roboty na popołudnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...