Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Siłownia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak tam obżartuchy ? :decayed:

---------- Post dopisany at 11:28 ---------- Poprzedni post napisany at 11:28 ----------

ale dzik :decayed:

---------- Post dopisany at 11:36 ---------- Poprzedni post napisany at 11:28 ----------

To i ja wrzucę..u mnie bez fajerwerków :decayed:

Tylko dół grzucha zrzuciłby i tyle z naprawiania siebie :wink:

IMAG1575_1_zps7b165659.jpg

  • Odpowiedzi 7,8 tys.
  • Wyświetleń 387,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Już się nie mogę się doczekać jutrzejszej pompy :-D

Wysłane z monopola 24/7

Opublikowano

Ja jutro dowale klateczke i bicepsa :D Tak jak pewnie reszta silowni :D Dlatego musze leciec z samego rana ok 9 :)

Opublikowano
Ja jutro dowale klateczke i bicepsa :D Tak jak pewnie reszta silowni :D Dlatego musze leciec z samego rana ok 9 :)

Ja to samo :-D

Wysłane z monopola 24/7

Opublikowano

Jest masa teraz rzeźba :)

Opublikowano

Ja dzisiaj przyjebałem klatunie, miło.

Opublikowano

U mnie tak samo. Przez dwa tyg choroby i swieta sila utrzymala sie na tym samym poziomie. Jest ok :D

Opublikowano

kujawski jednak dziala?:grin:

Opublikowano

Oczywiście :D Tylko stawy nakurwiaja bo nie wytrzymuja ciezaru :/

Opublikowano

Jak tam u was sezonowcy juz są na siłowniach ?

Opublikowano

Pełno cyganerii na siłowni, niewychowane bez ręczników w nowiutkich bucikach, spodenkach i obcisłych koszulinkach. Full lans, więcej bajerują, aniżeli ćwiczą :-D

Wysłane z monopola 24/7

Opublikowano
Pełno cyganerii na siłowni, niewychowane bez ręczników w nowiutkich bucikach, spodenkach i obcisłych koszulinkach. Full lans, więcej bajerują, aniżeli ćwiczą :-D

Wysłane z monopola 24/7

Ku**wa mnie dziś ch*j prawie strzelił jak 3 młodych blokowało wyciąg+ bramę ,więcej na smartfonach siedzieli niż ćwiczyli, 50kg i napinka do lustra ,a jeden dziś do kumpla czy ma jakiś towar na sprzedaż.Śmiechu dało nie powiem :grin:

Opublikowano
Jak tam u was sezonowcy juz są na siłowniach ?

u mnie nie,

ale jakby się tylko jakiś pojawił u mnie w domu to zara by poleciał oknem:decayed:

ps jeszcze tydzień masy,już mi duzo nie brakuje do igo

Opublikowano

U mnie tez sezonowcow jeszcze malo :D Ale mozna ich poznac po tym ze chodza w grupach :D Zazwyczaj 3-osobowych :D Smiechu z takich jest co nie miara.

Opublikowano
Pełno cyganerii na siłowni, niewychowane bez ręczników w nowiutkich bucikach, spodenkach i obcisłych koszulinkach. Full lans, więcej bajerują, aniżeli ćwiczą :-D

Wysłane z monopola 24/7

I siedzą blokują sprzęt krety :facepalm:

Bierze ten hantel za ciężki i robi bicka na stojąco..mało co się nie zesra, kołysze się na boki..ale hantel doj**ać jak najcięższy trza :decayed:

I standard...wszyscy robią brzuch :decayed:

Opublikowano

Albo najebie parę różnych hantli obok siebie i zadowolony.

Wysłane z monopola 24/7

Opublikowano

i gadka

" TY..ile masz jeszcze serii "

" Siedem "

:polew::decayed: Przec**je

Opublikowano

Ja tam szczurkow szybko ukracam i mowie ze robie z nimi i dopierdalam ciezaru i szybko sie zmywaja ;)

---------- Post dopisany at 16:04 ---------- Poprzedni post napisany at 10:04 ----------

Panowie macie bóle jednego z barków podczas wykonywania ćwiczeń? Mnie od pewnego czasu tak rypie że nie idzie wytrzymać :facepalm: Nawet długa rozgrzewka nie pomaga.

Ból przechodzi albo jest niewyczuwalny jakieś 20 min po rozpoczęciu ćwiczeń.

Dzisiaj musiałem robić wyciskanie siedząc jakimś pedalskim 22,5 :/

Opublikowano

wyluzj trening,zrob tydzien na mniejszym ciezarze

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.