Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Siłownia


Coleman

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dla mnie niedziela zawsze byla zarezerwowana na klateczke bo malo osob i mozna swobodnie pocwiczyc. Ale teraz klate robie we wtorki a w niedziele co popadnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie były 3 osoby hehehe majówka pewnie już :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tzieland to nie jedziesz zadnym planem ze co popadnie robisz

A po co plan? W tygodniu mam do zrobienia wszystkie grupy i je robię. A czy klatkę zrobię w poniedziałek czy wtorek czy piątek to bez różnicy.

Może ty nie masz innych rzeczy do roboty poza siłownią ale innym różne dziwne rzeczy wypadają i czasami dni się zmieniają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nom niestety ja w tym tygodniu robilem klate plecy lapy poniedzialek wtorek sroda masakra :/ dzis ogolnorozwojowke musialem :/ . Tak jak mowisz dziecko praca wazne że w ogóle jest czas na chodowle mięśni ;) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam czas tylko w weekendy wiec napewno masz go więcej skoro cwiczysz i w tygodniu i w weekend...

Tak zapytalem bo mnie zaciekawilo jak trenujesz skoro piszesz "co popadnie"

Myślałem ze jestes z tych co cwicza lapy i klate po 3 razy w tyg...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem ze jestes z tych co cwicza lapy i klate po 3 razy w tyg...

Daleko mi do nich ;)

Po prostu codziennie mam zajęcia w szkole, później spotykam się z kobietą. Czasami trzeba coś załatwić z rodziną lub po prostu pouczyć się do zaliczenia ;)

Gdyby to zależało ode mnie to na siłowni byłbym codziennie bo zawsze znajdzie się coś co można zrobić.

Oczywiście jak braknie czasu to na pierwszym miejscu jest klata i łapy, później plecy, barki i nogi. Niestety ale jakieś priorytety trzeba mieć :)

Czasami też zrobię trening na TRX na chacie chociaż strasznie mnie to nudzi. Ja muszę ćwiczyć z innymi kozakami, żeby mieć motywację. Sam w zamknięciu nie potrafię :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jak robię klate przykładowo w niedziele, to zakwasy poważne mam od wtorku i przy kolejnym tren klaty w niedziele jeszcze ją czuje. A tak poza tym to nie chcieli byście mnie teraz widzieć, spasłem się jak wieprz :). Moje aeroby to będzie jazda na rowerku (nie stacjonarnym) :)

---------- Post dopisany at 17:05 ---------- Poprzedni post napisany at 17:02 ----------

na klate robie teraz 4 ćw. Płaska, dół, góra, rozpiętki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez tak macie,ze jak nawpierdalacie sie w maku to na nastepny dzien forma zyciowka? chyba musze codziennie w maku jesc :grin:

Nie wiem bo nie jem w maku :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeciez kazdy szanujacy sie adept kulturystki,myslacy powaznie o tym sporcie je w maku :decayed:

Fakin szit :facepalm:

Stąd brak postępów :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...