Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Siłownia


Coleman

Rekomendowane odpowiedzi

Ból jest tylko przy wyciskaniu siedząc (sztanga, hantle) i przy wyciskaniu sztangi na klatę (bardziej na skośnej dodatniej).

Unoszenie barków w bok normalnie robię. Unoszenie hantli do przodu też normalnie robię.

Także najgorzej jest jak ciężar uciska na staw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ale hantle trzymasz jak sztange czy wzdluznie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wzdłuz masz naturalny ruch . Dlatego ja barkow sztanga nie robie juz :) .

---------- Post dopisany at 10:58 ---------- Poprzedni post napisany at 10:06 ----------

Ale beta alaninka mi wchodzi elegancko :) . Zero zmęczenia na treningu . Zszedlem do minuty miedzy seriami :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, dzisiaj oprócz treningów zacząłem trening TABATA. Jak by ktoś nie wiedział co to - Trening Tabata w 4 minuty | Tabata.pl

Powiem Wam tyle że po 4 minutach byłem bardziej wykończony i pospinany niż po 30 minutowym bieganiu. Będe to wykonywał codziennie

Coraz więcej osób to robi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ćwiczenie takie jak masz na tym filmiku - przysiady z machaniem rękami. Po 4 minutach czułem się gorzej niż bym biegał 30min. Codziennie można robić inne ćwiczenie. Spróbuj a zobaczysz jakie to jest przejebane :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ćwiczenie takie jak masz na tym filmiku - przysiady z machaniem rękami. Po 4 minutach czułem się gorzej niż bym biegał 30min. Codziennie można robić inne ćwiczenie. Spróbuj a zobaczysz jakie to jest przejebane :decayed:

Swego czasu jak bylem na wakacjach w zeszlym roku to z braku ciezarow wlasnie robilem cos podobnego tylko ze nie dokladnie taki sam trening, bardziej przypominajace HIIT. I pamietam ze jak robilem padanie-przysiad-wyskok to po 3 seriach mialem dosc (przerwy 30 sekundowe pomiedzy). Takze wierze ze takie cos moze dac mocno popalic.

---------- Post dopisany at 10:30 ---------- Poprzedni post napisany at 00:01 ----------

Panowie jakiś booster testosteronu polecacie? Ale jakiś mocny a nie dla dziewczyn :D

SAA odpada :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to w ogóle działa ? ja brałem kiedyś ze dwa jakieś specyfiki i jedyne co to mi skoczyło to chęć na ruchanie :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to w ogóle działa ? ja brałem kiedyś ze dwa jakieś specyfiki i jedyne co to mi skoczyło to chęć na ruchanie :grin:

Wlasnie to jest glowny powod

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uuu to Panie nie za dobrze.

Biosterol or testosterol żryj garściami :decayed: Tylko po biosterolu brzydko odbija się papryką :kox: ale rano maszt, w południe maszt na noc maszt..zobaczysz kawałek damskiego cycka w TV..maszt :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uuu to Panie nie za dobrze.

Biosterol or testosterol żryj garściami :decayed: Tylko po biosterolu brzydko odbija się papryką :kox: ale rano maszt, w południe maszt na noc maszt..zobaczysz kawałek damskiego cycka w TV..maszt :grin:

Biosterol to od Megabola?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta

---------- Post dopisany at 13:17 ---------- Poprzedni post napisany at 13:09 ----------

kiedyś wyczytałem z SFD że ludziska opierdalają biosterol z testosterolem dla lepszego kopa jak ktoś ma chwilowy zanik parcia na dziurę. Na pewno to co masz na instrukcji obsługi to pomnóż x 2 :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta

---------- Post dopisany at 13:17 ---------- Poprzedni post napisany at 13:09 ----------

kiedyś wyczytałem z SFD że ludziska opierdalają biosterol z testosterolem dla lepszego kopa jak ktoś ma chwilowy zanik parcia na dziurę. Na pewno to co masz na instrukcji obsługi to pomnóż x 2 :decayed:

Ok ok ;) Potrzebuje tylko profilaktycznie :)

---------- Post dopisany at 14:01 ---------- Poprzedni post napisany at 13:50 ----------

Ta

---------- Post dopisany at 13:17 ---------- Poprzedni post napisany at 13:09 ----------

kiedyś wyczytałem z SFD że ludziska opierdalają biosterol z testosterolem dla lepszego kopa jak ktoś ma chwilowy zanik parcia na dziurę. Na pewno to co masz na instrukcji obsługi to pomnóż x 2 :decayed:

Ok ok ;) Potrzebuje tylko profilaktycznie :)

Ten biosterol nie ma pozytywnych opinii na necie.

Jak ktoś zna coś naprawdę działającego to może podesłać na PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ma Ci podbijać teścia, nie ? Z opinii negatywnych wynika, że nie podbija. Ale jest znaczący wzrost libido :decayed:

W aptece kupisz, ale wszystko na receptę. Żarłem kiedyś jakieś ZMA i efekt podobny jak po Biosterolu/Testosterolu tylko 2 x droższe :wink: Magicznego przypływu sily, poweru czy czegoś innego nie odczułem w ogóle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najwazniejsze jest placebo :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce powera bo tego mam od zaje*ania :D

Chodzi o naturalne rozruszanie libido, żeby pobudzić nature. Takie legalne PCT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To czytaj dokładnie te opinie na KDF i SFD..to masz najtańsze i powinno Ci rozhuśtać libido :decayed: Ja to żarłem, mój brat i 2 kolegów :naughty: U mnie na robocie nie szło się skupić :grin: a byłe laska brata to miała już go dosyć :doh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...