Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Siłownia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
U mnie z przymusu..kurfa 3 dzień po niepełne 3 posiłki :facepalm:

Dobrze, że kupony na maka w schowku czekają na czarną godzinę :decayed:

sciagnij na tel ,wtedy sie nie koncza:decayed: az zal nie skorzystac 2duze lody za 5zl :slina:

  • Odpowiedzi 7,8 tys.
  • Wyświetleń 387,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Owszem głupoty dla żartu :grin: niepotrzebnie się unosisz :naughty:

Nie ma co się stresowac . Życie jest zbyt piękne a jedzenie za dobre...

:thumbup:

---------- Post dopisany at 05:31 ---------- Poprzedni post napisany at 05:31 ----------

U mnie z przymusu..kurfa 3 dzień po niepełne 3 posiłki :facepalm:

Dobrze, że kupony na maka w schowku czekają na czarną godzinę :decayed:

sciagnij na tel ,wtedy sie nie koncza:decayed: az zal nie skorzystac 2duze lody za 5zl :slina:

Lepiej do kfc :P

Opublikowano
U mnie z przymusu..kurfa 3 dzień po niepełne 3 posiłki :facepalm:

Dobrze, że kupony na maka w schowku czekają na czarną godzinę :decayed:

sciagnij na tel ,wtedy sie nie koncza:decayed: az zal nie skorzystac 2duze lody za 5zl :slina:

pier**lę..pokusa większa na co raz częstsze jeżdżenie :decayed:

Opublikowano

Ja wczoraj 5 x oko mocne plus 2 bigmaczki o 23 :D mniaaaaaaaam :D

Opublikowano

Lepiej do kfc :P

Te bułki mnie zęby zalepiają :decayed:

Najlepszy Burger King ale u nas ni ma :facepalm::thumbdown::doh:

Opublikowano

Lepiej do kfc :P

Te bułki mnie zęby zalepiają :decayed:

Najlepszy Burger King ale u nas ni ma :facepalm::thumbdown::doh:

Jakiś czas temu jadłem w BK i nie wiem co za kanapkę wziąłem ale nie dałem rady jej skończyć :D Coś w stylu KING XXL :D

Opublikowano

No BK to jest ogień.Buła nie zamula, kotlet smakuje jak mięso, cebula pali w tryj..męsko :grin:

Opublikowano

Najlepiej i tak wychodza hamburgery z prawdziwego miesa! Znajoma prowadzi taki lokal i najwiekszy kotlet ma chyba 360g :D To jest petarda dopiero!

Opublikowano

Ja raz byłem w Lublinie na burgerze..wziąłem największy, dostałem frytki gratiss..Bogu dzięki bo się nimi dopchałem bo po tej bułce bylo mi mało.

Cena: 28 zł :doh:

Opublikowano

To slabo trafiles widocznie. Ja po takim burgerze mam dosc na pare godzin.

Opublikowano

No właśnie słabo :wink: Najlepszy burger to jak sam se człowiek zrobi kotleta z wołowinki zmielonej z cebulką, buła, warzywka, zapiec na grillu i jazda :kox:

Opublikowano

ja dzisiaj robie czita,pieczywo chrupkie graham przepijam cola 0 :decayed:

kto przebije?

Opublikowano

M&M's orzechowe :D

Opublikowano

Ptasie mleczko opierdzielilem całe pięterko :D

Opublikowano

BigMac z frytkami ( kupon 1 ) :decayed: , 3 pieczarkarze z keczupem odgrzewane w mikrofali :facepalm:

Opublikowano

no to i ja dzisiaj kfc 2 bi smarty i 2 duze lody z maka :decayed: 3tyg luzu lekkiego jeszcze mi zostalo,trzeba sie cieszyc :kox:

Opublikowano

Wczoraj Big kebs, 2x Perła , 2 x lech. A d*pa rośnie :polew: Ale co tam

Opublikowano

jaki masz bf?ze tak ostro jedziesz?:decayed:

Opublikowano

Teraz pewnie dość duży :) ale nie mam czym zmierzyć :) 4 lata temu ciepłem fajki i sie jojuje hahaha dwa temu operacja kolana , więc dopiero dochodze do siebie :polew:

Opublikowano

wrzuc foto to sie zmierzy :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.