Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BRB] 1,9 TDI by brk-tuning

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

hej.

ja już jestem po programie, wrażenia po jazdach próbnych są bardzo ale to bardzo pozytywne, proszę oceńcie co wyszło.

zibi2a4.jpg

Opublikowano

dobrze wyszło, ale serii nie trzymał :cool1:

Opublikowano
  • Autor

koszt 1300 i faktycznie chłopacy też się zdziwili, że serii nie trzymał, ale sprawdzili coś tam na laptopie i powiedzieli, że można robić program.

Opublikowano

drogo :wink4: soft ladny

Opublikowano

moze kat zapchany albo kierownice przypieczone :mysli: :mysli: :mysli: :mysli:

Niuton po programie taki sobie :mysli: :mysli: :mysli:

Opublikowano

kat pewnie w porządku, ładna moc wyszła jak na tą suszareczke :gwizdanie:

Opublikowano
Niuton po programie taki sobie mysli mysli mysli

Tu masz racje ze mało nm doszło, u mnie róznica pomiedzy seria a softem ponad 60 Nm

tylko widze ze jakis problem byl w mocy na serii... nie podlewało paliwa do konca

Opublikowano

Mogła juz turbawka nie dmuchac wysoko jak trzeba... Zalezy jak kolega jeździ..

Tak to przyzwoicie, niuton jak w AFN po chipsie, tyle ze mocy wiecej troche.

Prawda ze ten silnik ma kolektor jak w AWX?

Opublikowano

ja obstawiam kiepską serie spowodowaną układem paliwowym albo taką mapą :mysli: bo zbyt równo to wyglądało..

Opublikowano

Nm mały spowodowany poprzednim programem który jeszcze z 10.000km i by silnika nie było, (pewnie jeden z tych świetnych wsadów z USSR :D ) no cóż jeśli się daje do ludzi co kompletnie nie kumają co się kryje w ECU to poprawki są zachowawcze i bardzo bezpieczne i tak zrobiliśmy w tym przypadku.

Opublikowano
  • Autor

ja jestem bardzo zadowolony z właściwości jezdnych auta, i co ciekawe spalanie spadło z 9,4 na 7,9 :good:

Opublikowano

ja jestem bardzo zadowolony z właściwości jezdnych auta, i co ciekawe spalanie spadło z 9,4 na 7,9 :good:

Palił Ci 9.4/100?? :blink: czyli co kazdy bieg do 4200obr :naughty:?

Opublikowano

Nie. Poprostu przestał jeździć tylko do sklepu i wiekszą trase pokonuje na rozgrzanym silniku :kox::decayed:

Opublikowano

Ale to niemozliwe zeby jezdzac do sklepu palił prawie dyche... IMO cos musialo byc nie tak..pewnie za mało powietrza, moze kopcil?

Opublikowano
  • Autor

kopcił i to nawet dość znacznie, z tego co wiem poprzedni program był tak napisany. :(

Opublikowano

Kolego masz jakąś usterke w aucie

podejrzewam ze cięzko bedzie ją zdiagnozowac ale trzeba szukac

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.