Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zabawki SIM - Symulacje realnej jazdy !!!


Rekomendowane odpowiedzi

...dobrze, ze tym razem nie czekali do wieczora :decayed: AI jest bdb :kox: Jest to pierwszy ograniczony wypust a nie AI po licznych poprawkach... wiec tym bardziej :shock3::shock3::shock3:

Hard ustawiony na 100% bardzo wymagajacy :decayed: level Alien to juz chyba tylko dla obcych :whistling::grin:

Malowane auta rowniez mozna wgrac w wyscig :wink:

...multi w.i.p :decayed:

937_acs_2014_01_18_14_04_52_04.jpg

282_acs_2014_01_18_13_57_48_01.jpg

---------- Post dopisany 25-03-2014 at 23:58 ---------- Poprzedni post napisany 19-01-2014 at 00:50 ----------

ASSETTO CORSA

Mamy obecie update 0.7.8 :wink: ... zostalo pare rzeczy do poprawki ale raczej bedzie to SIM nr. 1 :decayed:

Ostatnio troche czasu :facepalm: spedzam przy tej symulacji :kox:

Grafika TOP ale co najwazniejsze fizyka jazdy rowniez :shock3:...warto sie przekonac uzywajac kierownicy :wink:

Posiadam dosc spora kolekcje swoich skinow...pare wypuscilem

np. Carbon multipack ( 23 cars ) - Super jakosc :shock3::cool1::cheesy:

880_acs_2014_03_06_22_13_28_63.jpg

594_acs_2014_03_15_03_21_57_33.jpg

790_acs_2014_03_15_03_22_07_77.jpg

262_acs_2014_03_07_03_58_41_84.jpg

932_acs_2014_03_07_03_57_45_59.jpg

313_acs_2014_03_08_22_42_53_97.jpg

... jest to raczej najlepszy dostepny carbon dla Assetto Corsa :wink:

Pracjue jeszcze nad carbon blue :decayed: a wlasciwie juz jest skonczony :wink:

620_acs_2014_03_24_06_45_37_06.jpg

974_acs_2014_03_24_06_48_33_83.jpg

nigdy nie widzialem niebieskiego carbonu w jakiekolwiek grze samochodowej... nastepna bedzie czerwien :naughty:

Samochody to nie wszystko wiec przyszla pora na tzw. showroom :kox:

Nie jest to latwe bo trzeba miec odp. zdjecia odp.jakosci $$, kilka programow oraz umiejetnosci modelowania i pisana skryptow bo to jest plik KNS :wink:

Wiec przez te 5 miesiecy tylko dwie osoby na necie wypuscily swoje showroomy dla tej gry :decayed:

Obecnie showroomy wygladaja tak... wliczajac w to oryginalne :wink:

assetto corsa showroom - YouTube

Jutro dojdzie kolejny :decayed:

wlasny projekt :wink:

309_acshowroom_2014_03_23_20_06_16.jpg

348_acshowroom_2014_03_23_20_06_18.jpg

279_acshowroom_2014_03_23_20_06_21.jpg

382_acshowroom_2014_03_23_20_06_30.jpg

bedzie dostepny na - Assetto Corsa support forum

ps. Jak ktos ma ochote na skinpack lub showroom ( bez logowania na oficjalnej stroneie itp. ) prosze pisac na priv.

... moja nowa trasa :naughty: dalej w.i.p :decayed: dla Assetto Corsa wlasnie robie testy :decayed:

881_acshowroom_2014_03_20_16_21_28.jpg

403_acshowroom_2014_03_20_16_22_25.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajowo, te carbony wygladaja naprawde spoko, choc czegos mu na zdjeciach brakuje, trzeba by oblookac w grze ;)

na pewno delikatnie ci sie mapowanie rozjechalo na beemce na zderzaku z przodu, a tak to daje rade :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w to assetto można grać online?

jeszcze nie :wink:

fajowo, te carbony wygladaja naprawde spoko, choc czegos mu na zdjeciach brakuje, trzeba by oblookac w grze ;)

na pewno delikatnie ci sie mapowanie rozjechalo na beemce na zderzaku z przodu, a tak to daje rade :D

Marek na zdjeciach raczej nic nie brakuje :decayed: a to jest zdecydowanie najlepszy obecnie carbon - Carbon multipack | RaceDepartment Forums

pewne samochody jak BMW M3 GT2 i pare innych nie da rady inaczej w carbon zalatac :wink:

...mozna powiedziec ze od okolo 5 miesiecy przoduje w kontekscie carbon, camo, chrom :decayed: wliczajac w to kolorowy carbon rowniez :naughty:gdzie w zadnej grze samochodowej jeszcze tego nie bylo :decayed:

Wiele moich prac 98% jest niedostepnych na glownych stronach w temacie sim gdzie jestem zarejestrowany :wink:

Dlaczego hmm bo kilkaset / kilkatysiecy... osob sciaga twoja bdb unikalna prace a dziekuje tylko 2% :grin:

...niejedna noc nie przespalem :facepalm: a tu jakis...:afro: nie ma nawet kilku sekund aby podziekowac lub kliknac tzw. like :wink: a korzystac chce jak najbardziej :whistling:

Moja przygoda z modami zaczela sie w dziale Screenshot

w takim wlasnie dziale przedstawialem / przedstawiam moje prace ( chyba od 70tej strony :decayed: ) Assetto Corsa Screenshots | Page 70 | RaceDepartment Forums

ps. F40 na polskich i angielskich blachach :decayed: - Assetto Corsa Screenshots | Page 83 | RaceDepartment Forums

ten dzial jest juz zamkniety... obecnie jest photo - Gallery | RaceDepartment Forums

oraz dzial screenshots na zagr glownej stronie assetto corsa net...widac tam kto co tworzyl i kiedy :wink: carbon / camo / chrom / showroom itd :decayed:

Ferrari 312t :shock3::shock3::shock3: cudo do jazdy :wink::decayed: ....moje 4 wymalowane resoraki byly jako pierwsze w necie dla symulacji AC

nastepne tworzone przez innych MOD kreatorow , skinnerow byly dopiero po 2-3 dniach :decayed:

poniewaz nie wiedzieli jak zdobyc plik template :decayed: - Template for Ferrari 312T | RaceDepartment Forums

...wliczajac w to wszystkich "skinerow"na glownym forum AC oraz inne fora w tematyce SIM racing :wink:

ps. to jest kolejny moj projekt showroom w.i.p dla AC

i poprzedni " sunny "o ktorym wspominalem wczesniej - Skins - New AC Showroom - Sunny | RaceDepartment Forums

ps. linki bez logowania

Showroom sunny - Zippyshare.com - sunny.rar

carbon multipack - Zippyshare.com - Multi Carbon.rar

Udanej zabawy :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh no ten zestaw na pierwszym video jest zdecydowanie eco :grin: ciekawe jaki Force Feedback :decayed:

ps. juz niedlugo bedzie kolejna kiera z jeszcze mocniejszym FFB :naughty:

Shaun and Darins SimXperience Adventure - Part 1 ť Inside Sim Racing

Marek smigales juz Lotusem GX lub GTC ? update 8.5 :wink:

Juz prawie skonczylem malowac...

992_acs_2014_04_19_19_27_27_43.jpg

331_acs_2014_04_19_19_26_43_26.jpg

940_acs_2014_04_19_19_32_11_49.jpg

880_zyczenia_wielkanocne_2013_002.jpg

---------- Post dopisany 25-04-2014 at 05:19 ---------- Poprzedni post napisany 20-04-2014 at 00:45 ----------

3 x Lotus Evora GX oraz GTC :wink: czyli 6 resorakow dla symulacji Assetto Corsa :kox: ktore wlasnie wymalowalem :wink:

197_acs_2014_04_25_03_50_43_23.jpg

732_acs_2014_04_25_03_52_42_47.jpg

642_acs_2014_04_24_23_18_10_52.jpg

793_acs_2014_04_25_02_25_14_70.jpg

DOWNLOAD :wink:

niebieski - Zippyshare.com - AC Blue.rar

czerwony - Zippyshare.com - AC Red.rar

zielony - Zippyshare.com - AC Green.rar

INSTALACJA

wypakowac pliki i dodac do folderu z gra

Steam \ steamapps \ common \ assettocorsa \ content \ cars \ lotus evora GX \ skins

ten sam plik rowniez do

Steam \ steamapps \ common \ assettocorsa \ content \ cars \ lotus evora GTC \ skins

czyli 6 nowych ( dzisiejszych :decayed:) resorakow.

Udanej zabawy :wink:

ps. Oculus Rift swietny dodatek w cenie ... https://www.oculusvr.com/order/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej, jeszcze nie gralem w ostatniego builda ac, tylko sledzilem co sie zmienia ;) ostatnio malo mam na to czasu a dodatkowo dostalem za 1$ iRacing na 3miechy wiec tam sobie pogrywam troszke.

Kolejny spam carsow ;)

a skorki nawet spoko:thumbup1::thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej, jeszcze nie gralem w ostatniego builda ac, tylko sledzilem co sie zmienia ;) ostatnio malo mam na to czasu a dodatkowo dostalem za 1$ iRacing na 3miechy wiec tam sobie pogrywam troszke.

Kolejny spam carsow ;)

a skorki nawet spoko:thumbup1::thumbup1:

...przyznam ze pod wzgledem klimatu oraz grafiki pCars wyglada :shock3::shock3::shock3: wiem bo mialem przyjemnosc testowac dzieki tobie :friends:

3 mam :thumbup1: aby dopracowali jeszcze FF i fizyke jazdy :wink:

Marek wiemy juz kiedy bedzie oficjalna pelna wersja pCars ? ...slyszalem ze pod koniec tego roku ( listopad / grudzien )

iRacing jest troche inna symulacja przynajmniej dla mnie :kwasny::kwasny::kwasny: zdecydowanie gorsza niz AC :wink:do tego naciagaja :wink:

wszystko kosztuje wiec cena gry przy paru dodatkach moze wynosic + - 500zl :facepalm: a to przeciez nie koniec :grin: trasy i samochody kosztuja... ile lat to juz trwa ? :grin:

---------- Post dopisany 06-05-2014 at 15:47 ---------- Poprzedni post napisany 25-04-2014 at 17:51 ----------

...ostatnio odkopalem RBRa i wgralem wersje 2014 :wink:POLECAM bo jest to nadal najbardziej realna symulacja Rally :wink:

What is the best simulation racing ? | Page 2 | RaceDepartment Forums

mod 2014 gratis - rallyesim.fr - Afficher le sujet - TUTORIAL [fr/es/eng/gr/it/pl/trk] INSTALLATION RSRBR/RSRBR INSTALL

wymalowalem przy okazji Toyocine i zmienilem zegary na VDO ...nastepne bedzie OOOO Q :wink:

Dopracowalem grafike gry rowniez... we wlasnym zakresie :wink: i RBR wyglada tak :decayed:

501_richardburnsrally_sse_2014_05_.jpg

222_richardburnsrally_sse_2014_05_.jpg

758_richardburnsrally_sse_2014_05_.jpg

400_richardburnsrally_sse_2014_05_.jpg

134_richardburnsrally_sse_2014_05_.jpg

273_richardburnsrally_sse_2014_05_.jpg

955_richardburnsrally_sse_2014_05_.jpg

375_richardburnsrally_sse_2014_04_.jpg

jak ktos ma ochote na ciezarowki to zdecydowanie - Euro Track Simulator 2

Strona główna | Eurotruck-sim.pl - polski fansite Euro Truck Simulator 2!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MP w AC daje radoche ale jeszcze jest dosc wiele czynnikow do poprawienia... wiec dalem sobie spokoj do nastepnego up :wink:

wersja carbon blue :decayed:

gdzies juz ja widzialem :cheesy:Assetto Corsa Racing Club Trailer released ť RaceDepartment

778_acs_2014_04_28_21_16_02_51.jpg

780_acs_2014_04_28_21_15_02_93.jpg

285_acs_2014_04_28_21_14_13_75.jpg

Zgadza sie Marek nie wszystkie trasy w RBR wygladaja bdb rozne oswietlenie 3d i maja jeszcze stare tekstury bardzo slabej jakosci / mini rozmiar aby kompy mogly to uciagnac plynnie itp.

...dlatego wlasnie uwielbiam poprawiac " fabryke " tylko nie zawsze jest na to czas :wink: bo to nie sa godziny lecz :decayed::wink:

w pewnych grach o szerokiej tematyce ( S.T.A.L.K.E.R :shock3: GTA4 itp ) lub symulacjach... producent daje dostep do wszystkich plikow :thumbup1::thumbup1::thumbup1::hi:

lub tylko czesc z nich jest zaszyfrowana... :wink:

ale to nie problem :whistling: bo sa napisane programy do tego :decayed: lub skrypty przez ktore, wyciaga sie modele 3d z gry jak np. z Assetto Corsy :decayed::wink:

Zachorowalem na RBRa kolejny raz :facepalm::kox:podkrecilem grafike i wiekszosc modeli samochodow tak , ze wyglada jak jego mlodszy brat :decayed: ... do rymu :grin:

2 lub 4 krotnie laty na model samochodu :naughty: lepszej jakosci tekstury :wink: + malowanie... teraz sam folder jednego samochodu wazy 97.6 MB :naughty: jakies 4 / 5 razy wiecej niz oryginal.

Kolejne mialo byc OOOO ale wyszedl Polonez :decayed::kox: w barwach bialo-czerwonych :brawo:

pod moje ulubione fajki :grin: mysle ze niepalacym rowniez sie spodoba :kox: ... nie wiem ile polonezow powstalo dla symulacji RBR chyba to jest nr.2 ale zdecydowanie pierwszy HQ i z tego jestem dumny :decayed:

Fotki na roznych trasach, robione frapsem podczas gry bez zadnych poprawek przez inne programy :wink:

997_richardburnsrally_sse_2014_05_.jpg

260_richardburnsrally_sse_2014_05_.jpg

414_richardburnsrally_sse_2014_05_.jpg

574_richardburnsrally_sse_2014_05_.jpg

633_richardburnsrally_sse_2014_05_.jpg

723_richardburnsrally_sse_2014_05_.jpg

216_richardburnsrally_sse_2014_05_.jpg

349_richardburnsrally_sse_2014_05_.jpg

561_richardburnsrally_sse_2014_05_.jpg

wsteczny :decayed:

678_richardburnsrally_sse_2014_05_.jpg

jak na 10 cio letnia :jerk:symulacje RBR wyglada calkiem calkiem nawet z bliska :shock3::naughty:

---------- Post dopisany at 22:13 ---------- Poprzedni post napisany at 21:08 ----------

Ponoc Mega symulacja :wink:

Game Stock Car Extreme

...znajomi znawcy :wink: pisza ze zdecydowanie lepsza niz rFactor2 a nawet AC :decayed: osobiscie teraz nie mam czasu na kolejna symulacje...

Cena jest BDB :shock3: tylko 30$ za pelen pakiet extreme :wink:

ps. Marek jak masz czas to - (PC) Game Stock Car Extreme | RaceDepartment Forums

---------- Post dopisany 14-05-2014 at 10:40 ---------- Poprzedni post napisany 13-05-2014 at 22:13 ----------

Rubens Barrichello gra online wlasnie w ta symulacje ponoc najlepsze odczucie i fizyka jazdy dla modelow F1 :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyglada srednio ale z tego co mowili w ostatnim filmiku o ffb i ai to az chyba normalnie zobacze co to, rfactor i gtr2 tez jakos super nie wygladaly a gralo sie czadowo

choc czasu to ja ostatnio nie mam w ogole :/

aaa pytales kiedys chyba o premiere pcarsow, gdzies mi sie o uszy obilo ze to ma byc listopad 2014 wiec niedlugo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie jak mowisz... graficznie Game Stock Car Extreme glowy nie urywa jak na 2014

ale jak wiadomo grafika w symulacjach idzie na dalszy plan ...chyba drugi :decayed: bo to nie ona daje radoche z jazdy :kox: ktora jest podstawa dobrej symulacji :kox:

https://www.youtube.com/watch?v=KfZl2eWD2qg

Jestem w trakcie przerabiania Alpine 310a dla symulacji RBR

Bedzie to zolty Agip :decayed:

587_richardburnsrally_sse_2014_05_.jpg

i taki szybki przyklad bo wlasnie poprawiam przednie lampy :wink:

to sa stare przednie lampy ogolnie dostepne z modem 2014 dla RBRa

ps. dla mnie wygladaj jak rozlane jajka :decayed:

137_richardburnsrally_sse_2014_05_.jpg

516_richardburnsrally_sse_2014_05_.jpg

tu juz po mojej korekcji...

858_richardburnsrally_sse_2014_05_.jpg

854_richardburnsrally_sse_2014_05_.jpg

srodek rowniez :wink: wiec na dobry poczatek komplet zegarow STACK :decayed:

870_richardburnsrally_sse_2014_05_.jpg

---------- Post dopisany at 19:53 ---------- Poprzedni post napisany at 12:29 ----------

Game Stock Car 2013

Wlasnie przetestowalem 60 min darmowej jazdy w GSC Extreme :shock3::shock3::shock3:Downloads | Game Stock Car 2013

395_gsc_2014_05_14_18_45_32_49.jpg

i postanowilem jednak kupic cala gre :decayed: tylko 18 funtow :whistling:Buy Now | Game Stock Car 2013

Cudoooowny FFB i przy T500RS max na 50-60% bo inaczej urywa rece :grin: Przypomina pewne topowe mody z GTR2 lub rFactor i zarazem bije je na glowe :wink:

AI jest rowniez niesamowite zaden samochod nawet mnie nie uderzyl lub dziwnie hamowal itp ... tak to sie dzieje w Assetto Corsa :wink:

Fizyka jazdy moim zdaniem jest zdecydowanie lepsza niz rFactor2 , iRacing... oczywiscie bije wszystkie starsze tytuly jak rFactor, GTR itp.

ps. jadac nie tylko odczuwa sie bardzo precyzyjnie nawierzchnie lecz rowniez toczenie kol... i przyznam ze pierwszy raz cos takiego :shock3::wink:

60 min gry wiec nie jestem w stanie za duzo napisac...

wiem jedno GSC Extreme oraz AC to obecnie podstawa symulacji racing

a co do wyscigow rally RBR z modem 2014 :wink::hi:

ps. ciekaw jestem Marek co Ty sadzisz o tej symulacji ?

moja rada :wink: jest tak zaj... dobra, ze bierz ja w ciemno :decayed::wink:

dodatkowe mody trasy itp. - GSC Mods | RaceDepartment Forums

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko chyba tez przetestuje za darmo najpierw heheh :) boje sie zeby mni enei wcielo na jakis czas jak sprobuje :D

poszukaj odp. ustawien dla twojej kierownicy abys nie tracil zbednych min. tak jak ja :decayed:

JEST TO MEGA SYMULATOR i pelen dostep do plikow... heh nawet ktos juz napisal program do konwertowania modeli z rFactor :decayed: - Automatic rFactor -> GSC2013 mod conversion tool | RaceDepartment Forums

chyba nie musze dalej przekonywac :decayed:

... no moze jeszcze troszke :naughty:

Tracks - Nürburgring Nordschleife | RaceDepartment Forums

Tracks - Spa-Francorchamps (Belgium) | RaceDepartment Forums

Misc - rfactortools | RaceDepartment Forums

Blancpain mod for GSC2013 | RaceDepartment Forums

itp. GSC Mods | RaceDepartment Forums

---------- Post dopisany 18-05-2014 at 23:03 ---------- Poprzedni post napisany 14-05-2014 at 21:53 ----------

Marek to pewnie sie przyda jak kupiles ta symulacje :wink:

Kolega jakis czas temu zalozyl stronke gdzie sa praktycznie wszystkie dostepne mody :wink:

i najlepsze trasy po korekcjach :wink::kox: tak dobrze nam znane z rFactor lub GTR2... dwie lub 3 trasy sa nawet skanowane laserowo wiec bardzoooo dokladne :decayed:

ps. mozna sciagac plik bez logowania itp. za FREE :wink: - OPK-LIGA • View topic - Tracks For GSC Extreme :shock3::kox::kox::kox:

i pare modow - OPK-LIGA • View topic - Mods For GSC Extreme

wszystko oczywiscie pod Game Stock Car Extreme :wink: mam nadzieje, ze sie przyda :naughty::cheesy:

Game Stock Car 2013

---------- Post dopisany 20-05-2014 at 03:03 ---------- Poprzedni post napisany 18-05-2014 at 23:03 ----------

GSC Extreme to zdecydowanie symulacja ktora trzeba miec !!! Cos pieknego AI jak w GTR2 czyli jedno z najlepszych jakie do tej pory powstalo :whistling:

a FFB i fizyka jazdy jest 2x lepsza :kox: F1 Classic oraz Retro + V8 wymiatja :kox::kox::kox:

...ostatnio pare dni spedzilem wlasnie z ta symulacja :kox: i musze przyznac, ze graficznie nie jest tak zle :wink: a wymagania PC bardzo male :thumbup1:

527_gsc_2014_05_19_22_37_07_09.jpg

978_gsc_2014_05_19_22_37_08_17.jpg

136_gsc_2014_05_19_22_04_24_83.jpg

... cala masa tras, modeli samochodow wlasnie jest konwertowana :wink:

kiedy gra bedzie dostepna w sklepach ? ...malo wazne :grin: obecna wersja 1.15 jest wysmienita :kox: nawet gdyby to byl koniec tego producenta... Reiza szykuje kolejny up 1.20 :wink:

... to bylo jakies 4 mies temu teraz w wersji 1.15 jest jeszcze lepiej :shock3::decayed:

Game Stockcar 2013 (GSC 2013) Full Review ť Inside Sim Racing

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej remik, wczoraj stestowalem to GSC

powiem Ci szczerze ze nie ma jakiegos WOW, jak dla mnie to poprawiony rFactor, zreszta FF jest realizowany za pomoca tego samego pluginu (realfeel albo cos takiego) mooooze cos wiecej sie czuje, dawno nie gralem w rfactora ;) generalnie bardzo fajnie sie gra, na pewno wielki plus dla AI ale znowu nie rozni sie on az tak bardzo od tych z GTRa 2, sciagnalem sobie nurburgring ale powiem Ci szczerze ze jest paskudny :D:D richard burns wyglada o niego lepiej :D albo sie przyzywyczailem za bardzo do carsow :D

z kolei w carsach zauwazam jakies ruchy z FF, tzn zalezy od samochodu bo np BAC Mono jezdzi i czuje sie za***iście, naprawde!! a z koli niedawno wprowadzony BMW M1 to normalnie jak bym jechal łodzią jakąś ;) nadal jest jeszcze roznica w czuciu chamulcow etc w porownaniu do AC czy GSC ale jest poprawa. Ale kurna... nie mam jakos slabego kompa a ta gra mi kurna chaczy!! nie wiem co musialbym miec zeby nie rwalo, a juz zszedlem z AA...

a co do gadzetow to nastepny zakup to bedzie Oculus, tylko albo poczekam na nastepnego deva albo kupie finalna wersje, choc ta dev2 juz ponoc daje rade. za***iście musi sie grac z tym na lbie :D

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda jest plugin realfeel, ktory jest dostepny dla rFactor i poprawia go 2 krotnie :wink::decayed:

V8 :kox: chyba kazdy kto ma GSC extreme sie zachwyca :kox: sa rowniez osoby, ktore lubuja sie w Opala i mini :wink: mnie sie tez podobaja ale najbardziej F1 classic :kox::kox::kox:

jak tam pieknie zawiecha dziala :banan:

607_gsc_2014_05_15_13_20_13_57.jpg

dobra przyczepnosc, odczucie toczenia gumy :kox: oczywiscie odwzorowane nierownosci toru itp... a gdy wchodzisz w zakret za szybo na granicy to nastepuje w pewnym momencie poslizg i jak na lodzie :naughty:

uhh cos pieknego uwielbiam wchodzic w zakrety na limicie :decayed: jak sie uda i wyjdziesz z kilku takich zakretow to jest maksymalna radocha , wczucie i extaza :decayed:

...zadna inna Fka mnie tyle :kox::shock3: nie daje :decayed:

Retro jest bardziej lodowe :decayed: jak w rFactor2 ...najlepsze retro w moim odczuciu to Ferrari 312T Assetto Corsa

co do dodatkowych tras z rFactor dla GSC Extreme to nie wszytkie sa z pieknymi teksturami to oczywiste :decayed: ale jest kilka wybitnych :wink:

np. Spa :kox::kox::kox: ktore podalem wyzej :wink: jest MEGA i jakosc TIP TOP :decayed: sam zobacz :wink:

ps. kiedys wybiore sie na prawdziwy trackday aby zaliczyc TOR Spa :kox: jak ktos ma ochote to tu jest cennik :decayed: - Price Lists | RSRSpa

417_gsc_2014_05_15_13_32_44_92.jpg

413_gsc_2014_05_15_13_21_43_66.jpg

Force Feedback mozna jeszcze bardzoooo precyzyjnie dopracowac jak sie chce :wink: przez plik .ini lub plugin

682_12_jul_09_rfactorcentral_4808_.jpg

...wracajac do gadzetow :kox:Oculus jest swietnym dodatkiem dlatego podkrecilem strone wczesniej... rowniez mam w planach zakupic wersje koncowa :wink:

Marek cholera :decayed: w trakcie... zmieniaj kiere :wink: na odp.

...uwierz ze FFB oraz radocha :kox:nie jest taka sama przy tanszych zabawkach.

T500RS polecam osobiscie :wink: konkurencja dla niej jest niemiecki Fanatec, ktory kosztuje prawie 2x tyle

a patrzac na specyfikacje, motor i mozliwosci zdecydowanie nie jest 2 x lepszy :decayed::wink:

Dobry nowy Fanatec + 2 kiery = 800 euro Fanatec Gaming Configurator ...dodatkowo oczywiscie :whistling:pedy 250 euro czyli razem 1050 euro :whistling:

uzywka T500RS teraz to tylko 1000 zl - THRUSTMASTER T500 RS KIEROWNICA PS3 RACING WHEEL (4255516293) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Sprzedajacy dosc dobrze opisal mozliwosci tej kierownicy... :wink:

dlaczego tylko 1000zl ? bo sam zasilacz do tej kierownicy kosztuje obecnie 400 - 500zl :whistling::wink: oczywiscie bardzoooo dobrej firmy MW Mean Well :wink: czego najstarsi gorale nie wiedza :decayed:

...ten zasilacz jest stosowany w kierownicy ECCI Trackstar 7000, ktora kosztuje 2600 $ :whistling:

np. Logitech g27 nie jest zla kiera... i wiele osob uzywa jej :whistling: choc bardziej przypomina zabawke :wink:

ma rowniez 2 x slabszy :shock3: Forec Feedback :wink: ktory jest bardzo istotny bo to on daje nam :kox:

przy slabym FF latwiej sie steruje bo nie wyrywa tak na nierownosciach i zakretach... troche inne odczucie jazdy rowniez :wink:

Nie slyszalem aby ktos narzekal na T500RS po przeskoczeniu z tanszej opcji :wink:

dodatkowa kiere F1 nowa :wink: kupisz za + - 600zl - Kierownica Thrustmaster Ferrari F1 Wheel Add-On T500 RS - Kierownice

lub caly nowy zestaw T500RS i 2 kiery z Fka za 2500zl :wink: a nie ponad 5000zl jak przy Fanatec :decayed:

Dlaczego tak namietnie :grin: podkrecam T500Rs bo biorac pod uwage czesci i mozliwosci jest to bardzo oplacalny zakup :wink:

cena nie jest mini bo to co dobre zawsze wiecej kosztuje... telefony itp. rowniez :decayed:

Jak ktos lubi temat SIM ... zdecydowanie bedzie z niej korzystal przez lata i pewnie w tym czasie zmieni dwa, trzy telefony :grin:

Mozna rowniez zamontowac kazda inna kiere tak jak ja zrobilem. Sparco P300 :kox:

Podobna widzialem w Ascari ...rowniez oficjalnie stosowana w Rally itp.

303_ascarikz1rinterior.jpg

Ascari-A10 KZ | cars cars

Jest to prawdziwa kierownica bez plastiku lub gumy :wink: = odczucia 100% realne, nie wazy wiele wiec motor sie nie poci po godzinach jazdy a Force Feedback jest dalej mocny i dokladny.

wiecej na str. 4 - http://a4-klub.pl/multimedia-komputery-gry-hi-fi-tv-foto-telefonia-internet-gadgety-122/zabawki-sim-symulacje-realnej-jazdy-151558/index4.html

pCars wygla bosko :shock3: trzeba miec bardzo mocnego kompa $$$$ lub bdb OC na odp. gratach...

ale nie martw sie Marek to sa wersje alpha / beta wiec jeszcze bedzie pewnie niejedna optymalizacja... nie tylko dla pCars :wink:

Mono w GSC extreme tez juz sie ukazal :decayed: - Photo "Mono's at play around Londrina." in the album "Game Stock Car" by ML2166 | RaceDepartment Forums

ps. obecnie gram w GSC extreme i RBR... przerwa z Assetto Corsa do kolejnego up. Teraz mamy 0.10.2 ale ja czekam na kolejne resoraki... konkretnie na Lotusa 98T :shock3::kox::kox::kox:

Multi w AC obecnie mnie nie kreci :wink: bywa ze dlugo sie czeka, pozniej dochodzi juz do wyscigu stuk puk... bo ktos sie na multi uczy i po wyscigu :decayed: przynajmniej 1 godz. zmarnowana

obecnie AI w GSC exteme daje duzo wiecej radochy :wink::grin:

Heh wspaniale sie zlozylo :decayed:rok 2014 i mamy kilka swietnych nowych symulacji... troche trzeba bylo czakac ale :kox: warto bylo.

---------- Post dopisany 29-05-2014 at 15:41 ---------- Poprzedni post napisany 23-05-2014 at 16:35 ----------

Pierwsza wersja Oculusa...

Cena jest bdb biorac pod uwage wrazenia :decayed:

Nowsza wersja Oculusa jeszcze na zamowienie - https://www.oculusvr.com/order/

a wiec bedzie jeszcze lepiej :kox: z czasem jak inne firmy beda juz mogly legalnie konkurowac... bedzie pewnie Samsung, Sony itp. :decayed:

Dobrze :decayed: konkurencja powinna zmniejszyc cene jak rowniez podniesc mozliwosci i wydajnosc produktu :wink:ahh te domowe symulatory:heat::cheesy:

---------- Post dopisany 01-06-2014 at 14:01 ---------- Poprzedni post napisany 29-05-2014 at 15:41 ----------

Wczoraj udostepnilem kolejny skin dla Assetto Corsa

381_acs_2014_05_31_18_03_17_35.jpg

604_acs_2014_05_31_18_04_04_51.jpg

447_acs_2014_05_31_15_27_05_92.jpg

Jak ktos ma ochote na nowa 599XX to

Black Shadow 599XX EVO | RaceDepartment Forums

http://www.assettocorsa.net/forum/index.php?threads/ferrari-599xx-evo-black-shadow.10818/

lub bez logowania - Zippyshare.com - Black-Shadow.rar

---------- Post dopisany 03-06-2014 at 12:51 ---------- Poprzedni post napisany 01-06-2014 at 14:01 ----------

Rene Rast - https://www.google.co.uk/search?q=rene+rast&client=firefox-a&hs=yN9&rls=org.mozilla:en-US:unofficial&channel=fflb&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ei=ubKNU-HLEcnR7Aan7IDwBw&ved=0CDMQsAQ&biw=1920&bih=976

testowal LMP2 dla pCars i przyznal, ze prowadzi sie bardzo realnie... Preparing for the Le Mans 24 Hours With Project CARS – WMD Portal

Mam nadzieje, ze nie jest to chwyt marketingowy $$$

nie posiadam tej gry wiec nie moge sie przekonac :wink:moze Marek cos wiecej napisze...

dobrze , ze FF oraz fizyka jest poprawiana w pCars... to podniesie jakosc zabawy :kox: 3mam kciuki :thumbup1:

---------- Post dopisany 05-06-2014 at 11:54 ---------- Poprzedni post napisany 03-06-2014 at 12:51 ----------

ahh ten stary poczciwy symulator rajdowy RBR :thumbup1::thumbup1::thumbup1: dalej jest nr.1 :decayed:

ps. polecam nowy mod 2014, ktory jest podany na poprzedniej strone :wink:

POLECANE :wink: KIEROWNICE DLA SYMULACJI :thumbup1: ...dostepne obecnie na rynku :wink:

nie bede sie rozpisywal.. ktos ladnego posta juz napisal przedstawiajac BDB sprzet dla symulacji :kox:

Meant to be Seen - View topic - High-end Sim Racing Peripherals :this:

tak wiec minimum to G27 i jak wspominalem mialem mozliwosc testowania tej kierownicy u kolegi... wniosek ? spokojnie 2 x gorszy :kwasny:Force Feedback :wink:

wiec pierwsza moja kierownica to T500RS :thumbup1: pisalem juz wczesniej dlaczego :wink:

TOP KIEROWNICA to zazwyczaj TOP Force Feedback :shock3::wink:

Leo Bodnar, ktory nie ma konkurencji... :whistling: co do ceny rowniez :wink: - Products - SimSteering

ale bardziej jestem ciekaw jak wypadnie ponoc 2x tanszy Accuforce + - 2000$ - Accuforce Wheel by SimXperience || First Look ť Inside Sim Racing

kierownica Accuforce jest dalej jako projekt prototyp :decayed:

tu jest przedstawiona " dokladka do T500RS " kierownica MOMO Sam Maxwell Gallery

cala reszta czyli motor i tzw. base to TRUSTMASTER T500RS ...jak widac force feedback jest bardzoooo dobry a gdy kiera wazy mniej niz fabryczna to jest jeszcze lepiej :kox: wiem z wlasnego doswiadczenia :wink:

Slyszalem ze sa osoby, ktore wylaczaja Force Feedback w kierownicach :facepalm:lub go redukuja :whistling:aby robic lepsze czasy itp :facepalm::facepalm::facepalm:

przeciez dobry mocny force feedback to zdecydowanie wieksza przyjemnosc z jazdy oraz real. :whistling:

ps. wystarczy zobaczyc tego ...basa :polew: jak slabo ustawil force feedback w T500RS :whistling: praktycznie NIC :shock3: dlaczego ? pewnie nie ma zamiaru sie pocic... celebryta :polew:

tu widac g27 i ponownie mozna kierowac jednym palcem tak slabo :shock3: jest ustawiona kierownica i force feedback

Kunos wydal kolejny update dla AC tym razem cos uzytecznego dla wszystkich... :wink: ciekawy programik ulatwiajacy modelowanie :))) we wlasnym zakresie :wink: oraz latwy i szybki zapis kns :decayed:

co to oznacza ? pewnie do konca roku powstranie ponad 100 roznych tras itp. :decayed: zrobionych przez uzytkownikow AC

To jest to :hi:swietnie gdy producent daje oficjalnie az takie mozliwosci uzytkownikom... gra sie nie konczy :kox: :whistling:wiec po 2 latach jest jeszcze bardziej atrakcyjna :wink:

Assetto Corsa: Modding Tools Preview | RaceDepartment Forums

Symulacja ASSETTO CORSA teraz jeszcze lepsza promocja 29.99 euro - (PC) Assetto Corsa | RaceDepartment Forums

...wymalowalem jeszcze z4 gt3.

782_acs_2014_06_19_02_03_05_98.jpg

853_acs_2014_06_19_02_12_43_89.jpg

648_acs_2014_06_19_02_19_35_65.jpg

ps. jest juz kolejny update 0.20 dla Assetto Corsy

Assetto Corsa update 0.20 released! | Assetto Corsa

https://www.facebook.com/Assetto.Corsa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie udało mi się dorwać AC, po pierwszej jeździe na klawiaturze, powiem że jest ciężko:facepalm: Trzeba będzie poszukać jakieś kierownicy, mam pytanie jest możliwość zmiany ustawienia widoku że widać samochód z zewnątrz? I jeszcze jedno ściągając mody jak tory, auta itp. gdzie to później kopiować?? Ostatnio tylko na konsoli grałem i wypadłem z obiegu jeśli chodzi o pc ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arek swietnie, ze wybrales AC... jest to symulator wiec prawdziwa radoche daje tylko i wylacznie przez kierownice :wink: ze wzgledu na fizyke jazdy :kox: oraz force feedback :kox::wink:

po zakupie kierownicy juz nigdy nie wrocisz do sterowania padem :wink:

KIEROWNICA PEDAŁY THRUSTMASTER T500RS PS3 PS4 PC (4339591066) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

KIEROWNICA THRUSTMASTER T500 RS PS3 PC F.VAT GW24m (4345423301) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Logitech g27 - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

zmiana widoku - bezposrednio w grze - options / controls / secondary / change camera ( zazwyczaj jest M ale mozesz przypisac kazdy inny...)

dodatkowe ustawienia widoku - wystarczy myszka wjechac po prawej strone ekranu aby pokazal sie pasek kontrolny... wybieramy onboard settings i ustawiamy widok wedle zyczenia :decayed:

834_acs_2014_06_27_15_24_16_73.jpg

auta, skiny wklejasz bezposrednio do folderu tam gdzie zainstalowales gre np dysk C / pliki programow (x86) / Steam / SteamApps / common / assettocorsa / content / cars ... i tu np ferrari_f40 / skins ( jak chcesz dodac nowe wymalowane auto )

trasy dodajesz do Steam / SteamApps / common / assettocorsa / content / tracks :wink:

udanej zabawy... w razie co pytaj smialo :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...