Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Prawybory 2007! Na kogo głosujecie?


ono

Na kogo głosuje A4 Klub ...  

  1. 1. Na kogo głosuje A4 Klub ...



Rekomendowane odpowiedzi

No klubowicze głosować , pamiętajcie że jesteśmy monitorowani.. hyhy

Oj tam od razu monitorowani - to, że są rozmowy nagrywane to jeszcze nic nie znaczy :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieby nie mamy polityki na forum, ale ten temat moze byc bardzo ciekawy.

Niby tak, ale mysle, ze ten jeden wyjatek mozna zrobic. Niech tylko pre albo hugo usuna ten temat, to znajdziemy jakies teczki na nich :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

głosuje na największego sekmaniaka w PL Andiu :)

Poziek-przestań brać to świństwo.

Ja nie ide. Jakbym musiał to PO. Miał być pierwszy liberał RP, ale skumał się z LPRem, wiec niech sp,,,dala.

By the way. Podobno babcie biorą odwet - chowają wnuczkom paszporty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LID lub PO, zaznaczylem LID, ale w sumie wygrac nie wygra, wiec trzeba glosowac na PO, wtedy zrobia jakas koalicje z LID, nie dajmy PISiorowi wygrac :angry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie ide. Jakbym musiał to PO. Miał być pierwszy liberał RP, ale skumał się z LPRem, wiec niech sp,,,dala.

Jak to nie idziesz ??????

Wnioskuję wszem i wobec aby temu Panu (mimo, że osoba świecka :)) dać OSTRZEŻENIE !!!

Wiciu - wstyd, nie ma w Tobie za grosz patriotyzmu - gdzie w Tobie polskie uczucia, wiara w kraj i nadzieja w lepszą przyszłość ?? My musimy zmienić ten kraj, my młodzi ludzie ...

Kurde, mógłbym być politykiem tak pie.... hmmm tzn. gadam od rzeczy :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie ide. Jakbym musiał to PO. Miał być pierwszy liberał RP, ale skumał się z LPRem, wiec niech sp,,,dala.

Jakie znowu LPR? :blink:

By the way. Podobno babcie biorą odwet - chowają wnuczkom paszporty.

Ja slyszalem, ze babciom zabiera sie kapcie, beda glosowac na Bosaka :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korwin Mikke - tez kiedys bym na niego glosowal, ale chlop troche chyba zwariowal :kox:

Chyba nie trochę, ale bardzo trochę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko PO , albo w ostateczności LiD

Alvaro tyś jest chyba rolnik ? :P bo sie zastanawiam kto kliknął samoobrone :polew:

i nie wiedziałem że w takim klubie jak nasz , gdzie ludzie są wmiare inteligentni i wykształceni ,ktoś będzie głosował na pis :(

i Ci co nie głosowali nie mają prawa potem narzekać :cheesy:

warnwarn.gif1 dniowe - wiesz za co i nie miej urazy, ale w tak drazliwym temacie porzadek musi byc i nie ma równych i równiejszych. Glosujemy a nie posrednio obrazamy innych, bo wyniki wyborow beda niewiarygodne hyhyhy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alvaro tyś jest chyba rolnik ? :P bo sie zastanawiam kto kliknął samoobrone :polew:

i nie wiedziałem że w takim klubie jak nasz , gdzie ludzie są wmiare inteligentni i wykształceni ,ktoś będzie głosował na pis :(

Teraz to pojechales stary konkretnie :) Kazdy ma prawo wyboru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i nie wiedziałem że w takim klubie jak nasz , gdzie ludzie są wmiare inteligentni i wykształceni ,ktoś będzie głosował na pis :(

A co mam glosowac na Tuska ? Daj spokoj...zreszta nie mam zamiaru tlumaczyc swojego wyboru...powiem tylko ze zadna partia w 100% mi nie odpowiada ale na kogos pasuje zaglosowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokladnie Kezor, Ty tez zaraz dostaniesz ostr 1 dniowe za takie wypowiedzi :bicz3: Kazdy glosuje na co ma ochote, lub na co sumienie mu pozwala :thumbup:

Jak komus pasuje to jak teraz nam sie zyje to glosuje na PiS i nie widze w tym nic zlego (demokratycznie) w innym sensie sie nie wypowiadam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co mam glosowac na Tuska ? Daj spokoj...zreszta nie mam zamiaru tlumaczyc swojego wyboru...powiem tylko ze zadna partia w 100% mi nie odpowiada ale na kogos pasuje zaglosowac.

W Warszawie nie mieszkasz, wiec na pewno nie mozesz na niego zaglosowac. Poza tym glosuje sie na partie, na jej program, a osoby na liscie to tylko dodatki do tego wyboru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...