Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Prawybory 2007! Na kogo głosujecie?


ono

Na kogo głosuje A4 Klub ...  

  1. 1. Na kogo głosuje A4 Klub ...



Rekomendowane odpowiedzi

Jak ktoś nie wie na kogo może sprawdzić tu http://wybory2007.wp.pl/kalkulatorq.html

HEHEHE Wyszlo mi, ze najdalej mam do PiSu

TTom3k. Nie zgadzam się z Tobą, ale szanuję to, że masz własne zdanie.

P.S. Zakończyć dyskusję na temat wyboru TTom3k'a. Natychamiast.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propo wszelkich wypowiedzi... skoro już puszczamy taki temat (a załozenie jest że na forum nie ma polityki ) to proszę uważać na ton wszelkich wypowiedzi.

Autorytarnie mówiąc: com mniem sie nie spodobam do wypipirzam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nigdy nie bylem na wyborach - zadnych - a troche juz latek mam :P Tutaj dalem glos na PO , sklaniam sie jeszcze ku LiD ale oni nie wygraja , czy pojde na wybory ?? Nie wiem jakos niechce , bardzo powaznie do tego podchodze , a wszystko co widze to tylko glupie przekrzywiwanie sie politykow z czego nic dobrego nie wynika.

Nie znam sie kompletnie na politych , moge nawet pomylic partie z politykami bo sie nie znam i mam to gleboko w du***! Wyrazam tylko swoje poglady na podstawie tego jak ktos mowi i co soba reprezentuje. Narazie na pierwszym miejscu jest Kwasniewski - sam nie wiem czemu ale koles jest bardzo oczytany i wie co mowi , drugi Tusk , chociaz daleko mu jeszcze z imparycja do Kwacha.

Kurde jak mnie ktos przekona do pojscia na wybory to pojde , chociaz to nic nie zmieni , dalej bedzie burdel u nas w kraju , a wszystkie zapewnienia dalej beda tylko mrzonkami w slowach politykow. Przeciez nikt rozsadny z politykow nie mysli o kraju tylko o swoim korytku zeby na starosc nie musiec nic robic , a co ludzie beda myslec ?? Kij z nimi , wybrali mnie to niech placa.

Niechce wiecej na ten temat pisac bo robi mi sie przykro ze ludzie ktorzy powinni budowac nasz kraj , robic wszystko zeby mlodzi ludzie tacy jak my mieli dobra przyszlosc , zeby Polska cos znaczyla w swiecie, robia wszystko zeby tylko nas zblaznic i zrobic z Polski posmiewisko..............

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propo wszelkich wypowiedzi... skoro już puszczamy taki temat (a załozenie jest że na forum nie ma polityki ) to proszę uważać na ton wszelkich wypowiedzi.

to tez ostrzezenia tu beda lecialy bezwzglednie za negowanie jakiegokolwiek glosu... ale takie micipicialne 1 dniowe ;) bo nas Hugo zabije, ze nie wywalilismy tego teamtu do kosza :polew:

tak powazniej, to test ciekawy i mozna zauwazyc w jaki sposow sie kierujemy emocjami, a w jaki glosujemy na program - u mnie Platforma Obywatelska - 78% zbieżnych odpowiedzi, wiec potwierdzilo sie, ze moje oczekiwania co do najblizszych 4 lat mojego zycia sa zgodne z programem tej partii (wiadomo, ze rzeczywistosc koryguje wiele rzeczy, ale.... zobaczymy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś nie wie na kogo może sprawdzić tu http://wybory2007.wp.pl/kalkulatorq.html

Heh dziwne tyle samo PIS i PO . Wiec wsumie na obojetnie ktora partie bym zaglosowal bedzie dobrze. A tak wogule widze ze wszyscy glosujecie na PO...a ja jako jedyny na PIS - troche mi z tym niewyjsciowo ale cuz Pana D. Tuska niezbyt akceptuje a P. Kaczynscy poza wygladem sa ok :) Co prawda glosuje sie na partie a nie na przewodniczacych ale w moim wypadku oni pelnia glowna role. THE END

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinno sie glosowac na ludzi,a nie na partie. Wybory powinny byc w okregach 1 mandatowych. Co z tego ze zaglosuje np. na osobe ktora jest na 3 miejscu bo mi odpowiada czlowiek, jego poglady i jego osoba. Jak i tak w 1 kolejnosci bierze sie pod uwage osobe z 1 na liscie. Chory system rozdzielania glosow! :chytry: A co do partii.. W gruncie rzeczy kazdy mowi czego nie zrobi a to i tak kielbasa wyborcza.. Szkoda ze UPR nie startuje osobno.. :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najzabawniejsze, że głwny mieszacz/twórca wcale się nie wypowiedział w temacie swoich preferencji.

Oniacz - dawaj Dziadu :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja czuje, że coś sie pod tym kryje...że oniacz coś kombinuje z tym tematem...to takie jak nie on :decayed:

jadłem dzisiaj w Maku lodziki z podwójnym karmelem :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naprawdę nie ma z czego wybierać :sick3:

ostatecznie PO, zeby zabrać głosy obecnie władajacym patałachom :bicz2:

oszołom Koriwin-Mikke, pochwale się, ze jest moim sąsiadem :decayed:, och*jał coś ostatnio, poza tym skumał się z Frankensztajnem więc odpada, na LID i komuchóww oraz karierowiczów z Samoobrony itp też nie

nie widze nikogo, kto te autostrady moze u nas zbudować...moze chinczyki :)

wielebny wit.s...za agitacje do nie pójścia na wybory szykuje dla ciebie specjalne ostrzeżenie :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no miejmy nadzieje że PO będzie dawało rade jak narazie na forum :thumbup: chociaż zastanawiam się lpr :D wkońcu jedyny sprawiedliwy griertych

:bicz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

paczta nie zamknął tematu :polew:

Po takiej łapówce od Ciebie , nie śmiałbym zamykać :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Keżor

Alvaro tyś jest chyba rolnik ? tongue

yes i am. :polew: ale głos poszedł na PO bo PSL za bardzo nie ma szans więc wolę mniejsze zło...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze , że kilka osób ma podobne zdanie, chetnie w wyborach zagłosowałbym na LiD, , ale nie dam szansy PiS,oni już mieli swoje 5 min, a wykorzystali z nich 10 sekund. I będzie głos na PO.

AAAAAAAA.... komuny już dawno nie ma. :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...