Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BLB] Przesiadka z B3 na b7:)


Goran TBG

Rekomendowane odpowiedzi

witam. wszyscy sie chwalą to ja też :)

od niedawna przesiadłem sie z b3 na to co na fotkach :

uważam ze lepsze jest wrogiem dobrego wiec raczej nie zamierzam nic zmieniać. autko poza tempomatem ma wszystko co mi potrzeba.

i jedną cechę której nie chciałem a mam czyli silnik BLB. ale mam nadzieje ze będzie wszystko ok.

w B3 tez miałem podobno najgorszą wersje silnika czyli 1,8 S na mechanicznym wtrysku i jakoś przez 5 lat poza regulatorem wtrysków który sie pocił nic nie naprawialem

a41.jpg

a42.jpg

a43.jpg

a44.jpg

a45.jpg

a46.jpg

A47.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale RNS-E mógłbyś przynajmniej wrzucić ;) Faktycznie, nie ma co więcej zmieniać, środek super. Ładna sztuka :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w B3 tez miałem podobno najgorszą wersje silnika czyli 1,8 S na mechanicznym wtrysku i jakoś przez 5 lat poza regulatorem wtrysków który sie pocił nic nie naprawialem

Kto Ci naopowiadał takich głupot , miałem B3 z tym silnikiem ponad 4 lata i nic z nim się nie działo złego , jak kupiłem miał 220kkm a jak sprzedawałem miał ponad 300 kkm , nie brał ani kropelki oleju , według mnie to tzw. "panzerwagen" :good: Tak " niezniszczalnych" aut jak i silników już nigdy żaden koncern samochodowy nie wyprodukuje :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taaa.. listwy czarniutkie i błyszczące :))

juz wiem czego mi jeszcze brakuje... Bluetooth by sie przydal..

wczoraj miałem do tego akcje z policja.. te ledy w grilu sie im nie podobaja:) mi zresztą tez ale to poprzednik zakładał i pewnie po wyjęciu zostaną szpary w grilu:(( na razie wypiolem z kostek. dobrze ze zdjołem przyciemnienie na przednich szybach bo by sie pewnie na zabraniu dowodu skończyło.

[br]Dopisany: 22 Listopad 2010, 12:27_________________________________________________

Super autko :wink4: Różnica kosmiczna w komforcie prawda ? :cool1:

fakt... różnica kosmiczna:) tym bardziej ze na zime / co pewnie zaraz wyśmiejecie / załozyłem stalowe 15 z balonikami i żadnych nierówności nie czuje:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fakt... różnica kosmiczna:) tym bardziej ze na zime / co pewnie zaraz wyśmiejecie / załozyłem stalowe 15 z balonikami i żadnych nierówności nie czuje:)

Tez jezdzilem dwa sezony zimowe na 15 i rzeczywiscie na gdanskie dziury sprawdzilo sie, jednak wybierajac sie na zachod to przekraczajac 180 i wiecje mialem tylko jedno na mysli <--- czy aby opony dadza sobie rade :blink: :blink: :blink: wiec od tego roku zmianilem komplecik na 16 alusy.

Tak apropo ladna sztuka s-line, czarna :evil: :evil: :evil: :evil: jednak nad RNS-E bym sie zastanawial na twoim miejscu, super sprawa :kox: :kox:

Jesli mowa o BLB to ja mam przelatane juz 173 tys i poza czyszczeniem zaworu EGR <-tak profilaktycznie przy wymianie oleju -> nic mi sie nie dzieje, jednak widzialem motory i koszta na ktore padli wlasciciele BLB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu jest cytat ZuKeRs-a ale cos pomieszałem

Tak apropo ladna sztuka s-line, czarna :evil: :evil: :evil: :evil: jednak nad RNS-E bym sie zastanawial na twoim miejscu, super sprawa :kox: :kox:

Jesli mowa o BLB to ja mam przelatane juz 173 tys i poza czyszczeniem zaworu EGR <-tak profilaktycznie przy wymianie oleju -> nic mi sie nie dzieje, jednak widzialem motory i koszta na ktore padli wlasciciele BLB.

RNS-E może bym i wrezał bo fakt fajnie wyglada i przydać by sie moglo ale na razie o tym nie mysle. musze troche pojeździc tym samochodem i dopiero jak bede mial jaką taką pewnośc że jak mówisz nie padne jako właściciel BLB to bede sie zastanawiał na wstawianiem. Co do 15" to ja zimą śmigam tylko po miescie i do pracy wiec kosmicznych prędkości nie rozwine, a tarnobrzeskie drogi są jak ser szwajcarski.

Dzis założyłem klubową ramke pod tablice...czarna z czarnym fajnie sie komponuje :naughty:[br]Dopisany: 24 Listopad 2010, 20:32_________________________________________________wczoraj mialem mały problem.. z jak to niektórzy mówia poprzednim właścicielem, a raczej poprzednim mechanikiem. jakiś "fachowiec" tak załozył filtr oleju że zaczeło cieknać spod uszczelki a filtr był cały pogięty. dobrze ze mam zaprzyjąźniony warsztat i od reki mi to zrobili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna! :good: te sedanki to mają fajne te zadki. Avanty już nie takie, no ale napakuje się to i owo. Zakup fajny. Niech ci służy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieee, po mieście styka. Mi też żal na zimę zakładać alusow, nie mam stalowych, wdziewam gorsze w moim odczuciu estetycznym. :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde.. mam chyba za duzo czasu.. i za duzo czytam... wiedziałem ze BLB to nienajlepszy silnik ale teraz jak wyszperałem jeszcze kilka postów to włosy mi dęba stają.... :kox: oczywiscie wszystkie objawy padajacego układu olejowego od razu mi pasuja, ale jak mawia moja ciocia hipohondryczka każdą chorobe mozna sobie wmówic wiec mam tylko nadzieje że ze mną jest tak samo. Może jak pośmigam autkiem dłuzej i nic sie nie będzie działo to będe sypiał spokojnie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahah zawsze tak jest jak się za dużo naczyta :decayed: Na zimówkach wygląda ok :good: W zimę to najlepsza opcja według mnie , do lansu jest lato :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...