Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Need For Speed Hot Pursuit...


Rekomendowane odpowiedzi

Kto juz posiada i gra w nowego NFS-a HP ????

Jak wrażenia??? I na czym gracie ??? PC, PS3 ??? Ja się zastanawiam czy brać na PC czy PS3...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam od zeszłego wtorku na xboxa 360 ogólnie grafika bardzo ładna(podłączenie przez hdmi), przyjemnie się gra, w porównaniu do np NFS Shift ta gra jest o niebo lepsza. Minus taki (może tylko na xklocku) że nie da się włączyć skrzyni manualnej (albo ja jeszcze tak dokładnie nie testowałem gry z powodu braku czasu). Ogólnie rzecz ujmując gra zaskoczyła mnie na duży + :good: i warta jest kupienia. Teraz w ten weex może znów przysiądę i pogram sobie troszkę bo fajnie się gra :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- jutro ściągnę demo z PSN

ja w demo miałem 2 radiowozy i jedna trase do wyboru :decayed:

No i ? :kox:

Że wydaje się c**jnia, a tak naprawdę w pełnej wersji koksik ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nosfer....więc tak...gra szału nie Robi..mam od 5 dni na PC. :evil: (pyrat)..brak widoku z Kokpitu.. :angry: tylko od tylca lub zderzak,maska, typowo Arcadowa gra , 5 latek daje radę grać w nią (mój siostrzeniec) fakt faktem Grafika miodzio....single Player przeszedłem całego..podobno MP jest dobry...tzn poprawianie czasów znajomych ,tryb Hot Pursuit jest fajny...Drift pikuś, naciskasz hamulec i fura sama driftuje...przyjemnie się grało..ale krótko ... gra mnie nie przekonała aby zakupić org. a I np na PC brak AA?? dziwne nie ma takiej Opcji....haha..no ale na Kierownicy fajnie sie grało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- jutro ściągnę demo z PSN

ja w demo miałem 2 radiowozy i jedna trase do wyboru :decayed:

A czy demo jest jeszcze ne PSN?

Dzisiaj szukałem chwilę i nie znalazłem :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam na PC jedynie co mi sie podoba to wlaczanie reflektorow i turbo..[br]Dopisany: 22 Listopad 2010, 23:20_________________________________________________a i jeszcze mozna odpalic samemu auto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak tryb single player czy tam tryb mistrzostw??? Mocno rozbudowany czy gra bardziej zrobiona pod rozgrywki sieciowe bo nie mam neta podłaczonego do PS3???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość -makaveli-

- jutro ściągnę demo z PSN

ja w demo miałem 2 radiowozy i jedna trase do wyboru :decayed:

A czy demo jest jeszcze ne PSN?

Dzisiaj szukałem chwilę i nie znalazłem :mysli:

nie widze....już chyba nie ma :mysli:[br]Dopisany: 23 Listopad 2010, 13:19_________________________________________________

:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja zassałem NFS z neta tylko nie bardzo wiem jak odróżnić demo od pełnej wersji bo gram i nie wiem jaką mam wersje czym je odróżnić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie NFS HP to typowy Arcade... ładne efekty i grafika, ale zero realizmu. Zdecydowanie wole Forze 3 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...