Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Need For Speed Hot Pursuit...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kto juz posiada i gra w nowego NFS-a HP ????

Jak wrażenia??? I na czym gracie ??? PC, PS3 ??? Ja się zastanawiam czy brać na PC czy PS3...

Opublikowano

grałem demo na PS3 ..... rewelacja :kox::good:

Opublikowano

Poczekam na kilka opinii, ale na pewno kupie na alledrogo. :kox: Na PS3 :hi:

Opublikowano

na pewno kupie na alledrogo. :kox: Na PS3 :hi:

dobrze wydasz te kilka złotych :good:
Opublikowano

Kto juz posiada i gra w nowego NFS-a HP ????

Jak wrażenia??? I na czym gracie ??? PC, PS3 ??? Ja się zastanawiam czy brać na PC czy PS3...

Nie zastanawiaj się.. Bierz na PS3 :)

Opublikowano

Ja mam od zeszłego wtorku na xboxa 360 ogólnie grafika bardzo ładna(podłączenie przez hdmi), przyjemnie się gra, w porównaniu do np NFS Shift ta gra jest o niebo lepsza. Minus taki (może tylko na xklocku) że nie da się włączyć skrzyni manualnej (albo ja jeszcze tak dokładnie nie testowałem gry z powodu braku czasu). Ogólnie rzecz ujmując gra zaskoczyła mnie na duży + :good: i warta jest kupienia. Teraz w ten weex może znów przysiądę i pogram sobie troszkę bo fajnie się gra :>

Opublikowano

No co Wy tak jedziecie z tym NFS-em ?

- podobno kupa :mysli:

- jutro ściągnę demo z PSN

Opublikowano

- jutro ściągnę demo z PSN

ja w demo miałem 2 radiowozy i jedna trase do wyboru :decayed:
Opublikowano

- jutro ściągnę demo z PSN

ja w demo miałem 2 radiowozy i jedna trase do wyboru :decayed:

No i ? :kox:

Że wydaje się c**jnia, a tak naprawdę w pełnej wersji koksik ?

Opublikowano

Nosfer....więc tak...gra szału nie Robi..mam od 5 dni na PC. :evil: (pyrat)..brak widoku z Kokpitu.. :angry: tylko od tylca lub zderzak,maska, typowo Arcadowa gra , 5 latek daje radę grać w nią (mój siostrzeniec) fakt faktem Grafika miodzio....single Player przeszedłem całego..podobno MP jest dobry...tzn poprawianie czasów znajomych ,tryb Hot Pursuit jest fajny...Drift pikuś, naciskasz hamulec i fura sama driftuje...przyjemnie się grało..ale krótko ... gra mnie nie przekonała aby zakupić org. a I np na PC brak AA?? dziwne nie ma takiej Opcji....haha..no ale na Kierownicy fajnie sie grało

Opublikowano

- jutro ściągnę demo z PSN

ja w demo miałem 2 radiowozy i jedna trase do wyboru :decayed:

A czy demo jest jeszcze ne PSN?

Dzisiaj szukałem chwilę i nie znalazłem :mysli:

Opublikowano

ja mam na PC jedynie co mi sie podoba to wlaczanie reflektorow i turbo..[br]Dopisany: 22 Listopad 2010, 23:20_________________________________________________a i jeszcze mozna odpalic samemu auto

Opublikowano
  • Autor

A jak tryb single player czy tam tryb mistrzostw??? Mocno rozbudowany czy gra bardziej zrobiona pod rozgrywki sieciowe bo nie mam neta podłaczonego do PS3???

Opublikowano

- jutro ściągnę demo z PSN

ja w demo miałem 2 radiowozy i jedna trase do wyboru :decayed:

A czy demo jest jeszcze ne PSN?

Dzisiaj szukałem chwilę i nie znalazłem :mysli:

nie widze....już chyba nie ma :mysli:[br]Dopisany: 23 Listopad 2010, 13:19_________________________________________________

:kox:

Opublikowano

A może wiecie, czy gdzieś można demko na PC znaleźć?

Opublikowano

a ja zassałem NFS z neta tylko nie bardzo wiem jak odróżnić demo od pełnej wersji bo gram i nie wiem jaką mam wersje czym je odróżnić?

Opublikowano

na PS-e w demie nie można wybierac trasy bo jest tylko jedna (np)

Opublikowano

to mam pełną :wink4:

Opublikowano

Jak dla mnie NFS HP to typowy Arcade... ładne efekty i grafika, ale zero realizmu. Zdecydowanie wole Forze 3 :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.