Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ALG] Moje nowe A4 1.8T 150km, 1998r. kilka pytan;>


150PS

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam kilka pytan poniewaz kupilem pare dni temu nowe auto czyli wlasnie tak jak w temacie audi A4 1.8T 150ps 1998r. i jest kilka rzeczyktore mnie nie pokoja i pomyslalem ze tutaj znajde odpowiedzi,;> Przejzalem duzo innych watkow w innych dzialach ale nic nie znalazlem... wiec pisze nowy watek...

1. Czy wentylator ma sie caly czas krecic? bo tak wlasnie u mnie jest ze jednen z wentylatorow chodzi caly czas od odpalenia auta, nawet jak zimne, ale co ciekawe chodzi powoli, nie tak jak normalnie podczas chodzenia chodza wentylatory a auto trzyma non stop rowniotko 90stopni bez wzgledu na to czy jezdze 3h po mniescie, czy moze smigam po autobanie 180 lub 240 km/h 90 rowno jest caly czas i tyle :P

2. Czy jest mozliwe ze w 1.8 w wersji turbo z klimatronikiem w dodatku nie ma komputera pokladowego? bo tez tak wlasnie mam, a zastanawiam sie czy moze nie byly zmieniane zegary i dlatego jest inaczej?

3. Jak juz wspomnialem o zegarach to od razu jeszcze jedna rzecz ze w tym okienku gdzie normalnie jest komputer, ja mam 6 kwadracikow z jakimis tam lampkami typu cisnienie oleju, kontrolka ladowania, hamulec reczny, itd a ponizej sa dwie linijki na ktorych nigdy nic sie nie wyswietla zawsze jest ciemno, czy tak ma byc?

4,. Czy ma ktos moze lub wie gdzie moge sprawdzic rozpiske bezpiecznikow? bo nie dzialaja mi oswietlenia wnetrza, ani lampki w slupkach ani w podsufitce ani w drzwiach.:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytaj w dziale Silniki benzynowe

1. nie wiem

2. tak

3. tak

4. nie wiem

ps. tutaj sie daje zdjecia aut

ps2. witamy na forum ;]

Pewnie coś Ci się pomyliło

[spedyt]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ad 1. Tak ma sie krecic caly czas raz szybciej raz wolniej zalerzy to wszystko od temp plynu/silnika

Ad 2-3. Mam dokladnie tak samo jak ty i w tych linijeczkach moze ci sie jedynie wyswietlac temp zew i wew chyba. tylko musisz prawdopodobnie kupic ten gadżet lub mozeszmiec nie podpiete...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ad 2-3. Mam dokladnie tak samo jak ty i w tych linijeczkach moze ci sie jedynie wyswietlac temp zew i wew chyba. tylko musisz prawdopodobnie kupic ten gadżet lub mozeszmiec nie podpiete...

tylko zew. w drugim pasku pokazany jest bieg w skrzynia automatycznej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Cały czas sie kręci bo to jest visko i jak odpalisz zimny silnik to kręci sie mocniej bo olej się musi w

nim rozprowadzić , później kręci sie w zależności od temp silnika

2. Jest możliwe że niemiałeś FISa czyli kompterka pokładowego

3. Jedno z tych wąskich okienek pokazuje aktualny bieg oczywiście jak byś miał automat , a drugi

pokazuje temp zewnętrzną - widocznie niemasz i tego i tego dlatego są puste

4. Poszukaj na forum było

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...