Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

III wojna światowa??

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

fakt ludzie boją się stracić dużo więcej niż Mają teraz... chore Państwo... ostatnio miałem taką sytuacje.. że do pracy wybrano kogoś kto jest emerytowanym policjantem i ma własną firme... bo pracodawca nie będzie płacił za niego zusu...troszeczke chore bo myśle że inwestowanie w młodych ludzi i młode społeczeństwo jest tutaj potrzebne, mam nadzieje że ludzie otworzą oczy w miare szybko bo w tym kraju robi się coraz gorzej, nie wspomne o jedzeniu które w styczniu podrożało tyle co przez ostatnie 5 lat...

Opublikowano

na TVN mówili że flota USA płynie do Libii :gwizdanie:

zapewne ich jedynym celem jest ropa ,a zaprowadzenie pokoju będzie przykrywką :cool1:

ciekawe co na to Rosja i Chiny ,że amerykanie mają zamiar przejąc kolejne zloża ropy :gwizdanie:

Opublikowano

Tak samo w Iraku było, że niby Irak ma bombe masowego rażenia, a chodziło głównie o ropę naftową. Przecież 11 września to USA samo się zaatakowało. Było wiele przykładów, że płonący budynek po uderzeniu samolotu czy pożarze nie miał prawa się zawalić i to jeszcze jak domek z kart. W którymś filmie dokumentalnym poświęconym atakom z 11 września ewidetnie było widać eksplozje materiałów wybuchowych. W Pentagon niby uderzył samolot? Akurat to była rakieta.

Opublikowano

uffffffffffffffff

Już myślałem, że bojówki PIS dokonały akcji odwetowej na Kremlu :JC_fan:

Opublikowano

Tak samo w Iraku było, że niby Irak ma bombe masowego rażenia, a chodziło głównie o ropę naftową. Przecież 11 września to USA samo się zaatakowało. Było wiele przykładów, że płonący budynek po uderzeniu samolotu czy pożarze nie miał prawa się zawalić i to jeszcze jak domek z kart. W którymś filmie dokumentalnym poświęconym atakom z 11 września ewidetnie było widać eksplozje materiałów wybuchowych. W Pentagon niby uderzył samolot? Akurat to była rakieta.

normalnie jakbym swoją babcię słyszał :decayed:

Opublikowano

W którymś filmie dokumentalnym poświęconym atakom z 11 września ewidetnie było widać eksplozje materiałów wybuchowych. W Pentagon niby uderzył samolot? Akurat to była rakieta.

"11 września - niewygodne fakty" :cool1:

siła rządów USA (i nie tylko) jest tak wielka że nawet takie rzeczy skutecznie zatuszowano i wyciszono :gwizdanie: żeby marionetki (ludzie) robili swoje :gwizdanie:

Opublikowano

Tak samo w Iraku było, że niby Irak ma bombe masowego rażenia, a chodziło głównie o ropę naftową. Przecież 11 września to USA samo się zaatakowało. Było wiele przykładów, że płonący budynek po uderzeniu samolotu czy pożarze nie miał prawa się zawalić i to jeszcze jak domek z kart. W którymś filmie dokumentalnym poświęconym atakom z 11 września ewidetnie było widać eksplozje materiałów wybuchowych. W Pentagon niby uderzył samolot? Akurat to była rakieta.

normalnie jakbym swoją babcię słyszał :decayed:

a myślisz, że jak było? :przebiegly:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

szykuje się inwazja na Libię :blink:

- Unia Europejska jest gotowa do wdrożenia przyjętej w czwartek w nocy rezolucji Rady Bezpieczeństwa ONZ ws. Libii - oświadczyli wspólnie przewodniczący Rady Europejskiej Herman Van Rompuy i szefowa unijnej dyplomacji Catherine Ashton. Oczekuje się teraz ataków rakietowych na libijską obronę przeciwlotniczą i bazy wojskowe. Anonimowe źródła w administracji USA mówią o planach bombardowania czołgów i artylerii Kaddafiego. Atak rozpocznie się prawdopodobnie z okrętów państw NATO na Morzu Śródziemnym
Opublikowano

szykuje się inwazja na Libię :blink:

- Unia Europejska jest gotowa do wdrożenia przyjętej w czwartek w nocy rezolucji Rady Bezpieczeństwa ONZ ws. Libii - oświadczyli wspólnie przewodniczący Rady Europejskiej Herman Van Rompuy i szefowa unijnej dyplomacji Catherine Ashton. Oczekuje się teraz ataków rakietowych na libijską obronę przeciwlotniczą i bazy wojskowe. Anonimowe źródła w administracji USA mówią o planach bombardowania czołgów i artylerii Kaddafiego. Atak rozpocznie się prawdopodobnie z okrętów państw NATO na Morzu Śródziemnym

Rezolucja zakłada cytuję: "zakaz lotów cywilnych nad Libią i wszelkie działania mające chronić cywili, z wyłączeniem możliwości okupacji przez siły zbrojne" :cool1:

U.N. member states can "take all necessary measures ... to protect civilians and civilian populated areas under threat of attack in the Libyan Arab Jamahiriya, including Benghazi, while excluding a foreign occupation force," according to the resolution.

http://edition.cnn.com/2011/WORLD/africa/03/17/libya.civil.war/index.html?hpt=T1

Opublikowano
"Nie boimy się. No, dalej! Nie boimy się. Nie pomożecie narodowi libijskiemu, jeśli zamierzacie zbombardować Libię, żeby pozabijać Libijczyków. Zniszczycie nasz kraj"
co za ciemnota :facepalm:
Opublikowano
obr4414_pl.jpg[br]Dopisany: 18 Marzec 2011, 11:02_________________________________________________ :polew:
Opublikowano
:polew: :polew: co to?
Opublikowano

To na wypadek III wojny swiatowej :naughty:

Opublikowano

To na wypadek III wojny swiatowej :naughty:

Nie pitol tylko dymaj po cukier do sklepu :decayed:

Opublikowano

Dokładnie Marsz po Cukier :D haha i Spiritus :D

Opublikowano

Niedługo dam podpis podobny jak u niektórych w "zakupie kontrolowanym":

"Pomagam w sprowadzaniu cukru, w bardzo dobrych cenach. Bardzo dobra jakość i zawartość cukru w cukrze." :cool:

Opublikowano

To na wypadek III wojny swiatowej :naughty:

Nie pitol tylko dymaj po cukier do sklepu :decayed:

obr4444x_pl.jpg

Gadalem.. maja przywiezc :cool1:

Opublikowano

:polew:

niech gnojówy troche wezmą ze sobą :naughty:

Opublikowano

No i zaczęło się... Pier olona USA i UE... Nie mogą pomóc Tybetańczykom? Zniszczyć reżim Kim Dzong Ila? Czy obalić Łukaszenke? Tam gdzie są naprawdę potrzebni to ich nie ma... Jak Nas atakowali w 1939 roku to nikt Nas nie ochronił... Gdzie było USA w 1939 roku i po 1945 roku? Sami sobie wolność wywalczyliśmy, teraz trzeba powtórki... :wallbash::kwasny::disgust:. Wcześniej wielkie uściski, przyjaźń Sarkozego z Kaddafim, a teraz go atakuje... :rolleyes:.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.