Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Szarak na tabsach od Rogala (hybryda+216+11+FMIC)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Po 2 letnim boju mojego padła w końcu jakis sensowny wynik mam :decayed:

Dawno temu zrobiłem sam program, ale to było zbyt mało dla zwykłego pażdziocha 4x4, jeżdził nieco lepiej niz FWD AJM, wiec zaczeło sie polepszanie :naughty:

Przez 2 lata uzbierałem takie graty:

- Turbina hybrydowa AWX/ARL(jeszcze ma sie dobrze)

- Wtryski 216ki

- Nadkole S4

Po tym była korekta :gwizdanie: wykresu nie ma, dalej dłubałem

- FMIC 180x550x65

- Kolektor AWX

- Przeróbka pompy wtryskowej na tzw 11ke

- Sprzęgło seryjne AFN

Po wielu awariach(m.in. przepływka, przeładowanie, czujnik temp paliwa i takie tam) doszedłem do poprawnej kondycji silnika i przy przebiegu 319tys dał sie wystroić na 165km 355nm :notworthy:

Programik jest prawie bezdymny na trasie, jak to diesel cos tam zadymi ale nie na tyle żeby przeciwmgielne właczać za mną :polew: :polew:

Oto wykresik

kowimod.jpg

Tu wersja do wglądu http://img51.imageshack.us/img51/2369/kowimod.jpg

w końcu to Quattro zaczeło jeżdzić :evil: :evil:

Podziękowania dla Witka za 3 z kolei wystrojenie tego padła :notworthy: :notworthy:

Opublikowano

Gratuluję wyniku. :good: Teraz zapraszam do nas na spota, pokażesz jak to jeździ..

Opublikowano

i jak sprzeglo?

nie hamowaliscie przed?

Opublikowano

fajny niuton już od niskich obrotów :good:

ogólnie kreski też niczego sobie, chociaż nie powiem, liczyłem że 170KM pęknie

BTW Quattro ma niezłe straty :blink:

Opublikowano
  • Autor

i jak sprzeglo?

nie hamowaliscie przed?

Był hamowany przed ale to i tak nie była seria bo juz miałem program, sprzęgło wytrzymało, a myślałem ze nie da rady :gwizdanie: przyrost mocowy nie duzy ale za to moment nadrabia względem poprzedniego rozkładu :kox:

Michał ja po cichu też :wink4: ale w sumie tylko 4,7 kunia zabrakło, róznica nie odczuwalna pewnie :wink4:

Opublikowano

ale w sumie tylko 4,7 kunia zabrakło, róznica nie odczuwalna pewnie :wink4:

w sumie fakt, magia cyferek :wink4:

oczywiście gratuluję wyniku

Opublikowano

dokladnie nie ma roznicy czy 165 czy 170,pojechalbys w zime i mialbys 170 :cool1:

tak pytalem z ciekawosci,bo mojego sie nie dalo shamowac przed... :naughty:

Opublikowano

gratuluje wyniku :hi:

Opublikowano
  • Autor

dokladnie nie ma roznicy czy 165 czy 170,pojechalbys w zime i mialbys 170 :cool1:

tak pytalem z ciekawosci,bo mojego sie nie dalo shamowac przed... :naughty:

Znaczy ja też nie dostałem wyniku z przed, tyle że u Ciebie pewnie były graty a komp seria, u mnie juz był sofcik pod turbo i wtryski :wink4:

Jeśłi zmienie sprzęgło na wzmocnione to zmienia sie odczucia w jeżdzie pod wzgledem momentu :mysli:

Opublikowano

skoro ci sie nie slizga to nie widze sensu

Opublikowano
tak pytalem z ciekawosci,bo mojego sie nie dalo shamowac przed... naughty

taaa... telepało cała buda... a po sofcie padłes na kolana :decayed:

przy przebiegu 319tys

teraz to rozumiem. dlaczego nie wiecej :good:

Opublikowano
  • Autor
przy przebiegu 319tys

teraz to rozumiem. dlaczego nie wiecej :good:

:wink4:

Opublikowano

spoko, gratuluję kowi

Opublikowano

:good: brawo Kowi :kox:

wkońcu sie dało :kox:

Opublikowano

Również gratuluję! Rzeczywiście ladny moment z dołu i równo sie utrzymuje. Ogólnie ładny wynik jak na ten przebieg... :good:

Sam niedlugo jadę do Mastersa na obciążeniówkę, tylko czekam na swojego tunera az znajdzie wolną chwilę bo ma AFN q i tez chce zmierzyc, a tu u nas w okolicy nie ma nigdzie obciążeniówki 4x4.

Opublikowano

ładny wynik :good:

też chciałbym mieć takie cyferki w swoim szaraku :gwizdanie:

Opublikowano

ładny wynik :good:

też chciałbym mieć takie cyferki w swoim szaraku :gwizdanie:

Co za problem :decayed:?

Kowi z autem wszystko gra juz tak?

Opublikowano
  • Autor

tak w 100% sprawne troche mi zajeło to :gwizdanie:

na początku tego roku miałem jazdy z przepływką i przeładowaniem turbo, wyleczyłem dynamiczną jazdą :gwizdanie: ale troche sie to zeszło, były dziury w dolocie<-zaspawałem, pompa wtryskowa kulała<- wymieniłem mende, i na koniec czujnik temp paliwa cały czas wyrzucał błąd, po zmianie wszystkich filtrów i oleju ustał, dzisiaj Witek wyczyscił mi jeszcze wtyczke od kompa bo była zasniedziała, zapewne miało to wpływ na błędy zwiazane z zasilaniem

Opublikowano

Fajnie w koncu cieszyc sie prawidlowo jezdzacym autkiem.

Zazdroszcze Ci tego pomiaru...Sam sie doczekac nie moge kiedy wreszcie bedzie konkretny wykres :confused4:

Jezeli moge dodac cos na temat sprzegla to moje stare sie nie slizgalo, tylko mialem odczuwalne wibracje tam gdzie byl najwyzszy moment, i po zmianie wibracje ustaly i moment jest na pewno przenoszony lepiej.. Duzo tez zalezy od stanu nieszczęsnej dwumasówki

Opublikowano
  • Autor

Fajnie w koncu cieszyc sie prawidlowo jezdzacym autkiem.

Zazdroszcze Ci tego pomiaru...Sam sie doczekac nie moge kiedy wreszcie bedzie konkretny wykres :confused4:

Stary czekałem na ten dzień od połowy 2008r jak zrobiłem pierwszy program :kox: i w niedziele juz myślałem ze kolejny raz mi sie nie uda ze sprzęgło klęknie :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.