Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BGB] 2.0TFSI - MRMOTORS

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Czemu max Nm od 2700 skoro katalogowo jest od 1500 ? Audi w uja przywaliło czy coś nie halooo ?

Katalogowo jest 280Nm przy 1800.. Tutaj mamy 330Nm.. Aczkolwiek jak widać 280 przy 1800 jeszcze nie ma..

Opublikowano

A bo na stronie Audi jest B8 , czyli trochę inny silnik. Swoją drogą duża różnica .

Opublikowano

ziomus, przeciez te "katalogowe" wykresy Audi to zawsze bzdura jest.

w moim ex 2.5TDI max moment mial byc od 1500 obr :polew:

chociaz w 2.7TT max moment jest tam gdzie powinien byc... :mysli:

Opublikowano

eee w 3.0 tdi w miarę sie zgadza .

Opublikowano

Widać, że zadbany BGB ma spory bonus. U mnie wyszło podobnie. Gratulacje. Wydaje się, że kolejnym krokiem powinien być kompletny wydech. Może 20KM dojdzie?

Compsort chwali się na stronie, że mają już opracowany etap 4 dla silników wzdłużnych, czyli coś więcej niż soft i wydech

No i zapraszam do wątku http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=156050.0

Opublikowano

ciekawe ile w takim razie mialy wersje dtm 220ps

Opublikowano

fajny wynik, moim zdaniem 250 to jest niezbedne min., żeby ta landara się wogóle napędzała :wink4:

mnie wyszło 231@318/2600 w serii, gdyby to nie ważyło 1650kg to pewnie by jakoś jechało i skręcało :>

Piotrek98igo , pewnie tyle samo, marketing robi swoje.. :evil:

nawet jak zhamujesz dtm i wyjdzie Ci że masz tyle co inne zwykle, to Ci audi powie, że masz pretensje do garbatego że ma dzieci proste.. :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

to Ci audi powie, że masz pretensje do garbatego że ma dzieci proste.. :gwizdanie:

:polew:

Opublikowano

we wtorek może? :kox:

:przebiegly:

Opublikowano

na kreske i ja sie pisze, ale pytanie... gdzie? cargo?

Opublikowano

to Ci audi powie, że masz pretensje do garbatego że ma dzieci proste.. :gwizdanie:

:polew:

moj ojciec zawsze tak gada :polew:

Opublikowano
  • Autor

na kreske i ja sie pisze, ale pytanie... gdzie? cargo?

we wtorek się zgadamy jak coś.. chociaż może się okazać, że nie będę w ten mógł (tak - boję się dostać baty :decayed:)

Opublikowano
na kreske i ja sie pisze, ale pytanie... gdzie? cargo?

Ty już się na poprzedni wtorek ustawiałeś ze mną i co ?

Dawaj Bajk na spocie sprawdzimy vs 3.0 tdi.

Opublikowano
  • Autor

Jeśli nie będę musiał nic klikać we wtorek to podjadę i potestujemy :gwizdanie:

Opublikowano

ja bym teoretycznie byl ale do wtorku jeszcze kilka dni zostalo.

Jesli nie wtorek to ustawimy sie na zwirki/raclawicka, PIXI ubierze sukienke i nas wystartuje :polew:

Opublikowano
  • Autor
:polew:
Opublikowano
na kreske i ja sie pisze, ale pytanie... gdzie? cargo?

Ty już się na poprzedni wtorek ustawiałeś ze mną i co ?

Dawaj Bajk na spocie sprawdzimy vs 3.0 tdi.

nie bylo mnie, praca ;)

poza tym dopiero w srode ogarnalem zegary.

Opublikowano

ja bym teoretycznie byl ale do wtorku jeszcze kilka dni zostalo.

Jesli nie wtorek to ustawimy sie na zwirki/raclawicka, PIXI ubierze sukienke i nas wystartuje :polew:

Wchodzę w ciemno :kox: dajcie tylko wcześniej znać to rartuzy założe :polew: bo po małym piżdzić może :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.