Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 BDH] ..::SEDAN::.. 2.5 V6 TDI BDH QUATTRO 2004R ...::FELGI 19 , :::...


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Tomek , 3 sekundy i leżysz na glebie :decayed: , odwołaj to lepiej :evil:

kto na kim leżał to ja może nie będę zdradzał :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I'm in shock :shocked:

na temat autka to się wypowiedziałem juz ileś tam stron wcześniej bo troszke ich tu jest :naughty: ale na temat 2 nowych filmików to jeszcze nie no więc... :blink: to tyle na tą chwile :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I'm in shock :shocked:

na temat autka to się wypowiedziałem juz ileś tam stron wcześniej bo troszke ich tu jest :naughty: ale na temat 2 nowych filmików to jeszcze nie no więc... :blink: to tyle na tą chwile :wink4:

dobrze zapłacił :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeniek filmik nr 2 :good:

Nawet fajnie to wygląda jak zrobiłem tak jak chciałeś ( ruszałem z dwójki ) :decayed:

Ps. a tak przy okazji................ gdzie się podziewałeś - czekałem na mecie :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miron , jak się z Tobą ścigałem na ćwiartkę to gadałem z TrueOgre na CB także ochłoń :naughty: :naughty: :naughty:[br]Dopisany: 11 Październik 2009, 22:47_________________________________________________

I'm in shock :shocked:

na temat autka to się wypowiedziałem juz ileś tam stron wcześniej bo troszke ich tu jest :naughty: ale na temat 2 nowych filmików to jeszcze nie no więc... :blink: to tyle na tą chwile :wink4:

dzięki :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miron , jak się z Tobą ścigałem na ćwiartkę to gadałem z TrueOgre na CB także ochłoń :naughty: :naughty: :naughty:[br]Dopisany: 11 Październik 2009, 22:47_________________________________________________

I'm in shock :shocked:

na temat autka to się wypowiedziałem juz ileś tam stron wcześniej bo troszke ich tu jest :naughty: ale na temat 2 nowych filmików to jeszcze nie no więc... :blink: to tyle na tą chwile :wink4:

dzięki :rolleyes:

wiem wiem - pytałeś Ogra co masz zrobić, bo miron gdzieś znikł :polew: i napewno nie było to wsteczne lusterko :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:decayed::tongue4:[br]Dopisany: 12 Październik 2009, 08:39_________________________________________________Ps. Dzisiaj uto jedzie na myjnie :decayed:

super :good: zrób jakieś fotostory :polew:[br]Dopisany: 12 Październik 2009, 12:51_________________________________________________oby więcej taki modów na naszym forum :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:decayed::tongue4:[br]Dopisany: 12 Październik 2009, 08:39_________________________________________________Ps. Dzisiaj uto jedzie na myjnie :decayed:

super :good: zrób jakieś fotostory :polew:[br]Dopisany: 12 Październik 2009, 12:51_________________________________________________oby więcej taki modów na naszym forum :polew:

:decayed:

wieczorem wkleję foty :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak słodzicie Trzeniowi ale jakoś w Pozku jechał cały czas za mną do Ibisa hihi, nawet nie próbował się mierzyć z moją skradzioną srebną strzałą :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie obiecane Foty Trzeniu ?? :naughty:

Trzeniu dzwonił do mnie wczoraj wieczorem, prosił abym Wam przekazał, że zalał mu się podczas mycia aparat :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie obiecane Foty Trzeniu ?? :naughty:

Trzeniu dzwonił do mnie wczoraj wieczorem, prosił abym Wam przekazał, że zalał mu się podczas mycia aparat :kox:

dzwonił do Ciebie :shocked:

ciekawe od kogo pożyczył tel. :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...