Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Audik Solara Gwint Xen Spryski itp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

fajny kolor:naughty:

Opublikowano
jedrekx tak dokładnie to auto ktore widziałes w Bydgoszczy :wink:

WhyMe? nie ma takiego śmiania sie :grin: to była tylko mała przymiarka czekam juz na swoja :kox: wypatruj mnie w Częstochowie juz bez podskakującej piłeczki :jerk::tongue4:

WISNIA obszerniesza sesje mysle ze jak dobrze pojdzie zobaczysz na zywca :naughty:

czorny_07 widzisz po zawartosci jego bagaja :decayed:

wpadaj czym prędzej :banan: to żeś poszedł z projektem :shock3: zupełnie inna fura niż ta co widziałem:naughty:

Opublikowano
  • Autor

Wisnia taj jak rozmawialismy kiedys tak i zrobiłem :naughty: fakt faktem sporo czasu temu to było ale jest :decayed: czekam na teleon jak wyjdzie mi znowu wyjazd w tamte strony to z miła checia zawitam :kox::banan:

---------- Post dopisany 12-07-2013 at 11:41 ---------- Poprzedni post napisany 11-07-2013 at 23:24 ----------

Karwasz Twa masc.Juz w Lc trochu tych juesejów bedzie :decayed:

---------- Post dopisany at 11:41 ---------- Poprzedni post napisany at 11:41 ----------

Karwasz Twa masc.Juz w Lc trochu tych juesejów bedzie :decayed:

Opublikowano

ja se też chce zrobić ale na klapie EU :decayed: tylko rejka i czerwone lampiszony

Opublikowano

Siema bardzo ładna A4 :) powiedz mi jak z montażem wyświetlaczem temperatury zewnętrznej gdzie go można dostać itp? Pozdro :)

Opublikowano

Siema musze powiedzieć że bardzo ładna audiczka mody jak najbardziej na plus. Mam pytanie gdzie mogę dostać wyświetlacz temperatury zewnętrznej i jak z montażem ? pozdro :)

Opublikowano
  • Autor

u mnie mozesz go dostac bo mam akurat chyba taki do sprzedania :) a montaz nie sprawi najwiekszego problemu 3 lutowania i po kłopocie :wink:

Opublikowano
  • Autor

wczorajsze rezanko :decayed:

xz24.th.jpg

wp5l.th.jpg

i po paru godzinach finito :wink:

z58t.th.jpg

Opublikowano

i co się zmieniło? :eusathink:

Opublikowano
  • Autor

porzadek z kablami i nowy dywan :wink:

Opublikowano

pomyśl o wywaleniu tego drewna....

Opublikowano
  • Autor

to sie pomysli nad tym ale nie mam za bardzo koncepcji co mogło by tu pasowac najbardziej :eusathink:

Opublikowano

szczotkowane aluminium :decayed:

Opublikowano
  • Autor

niebieska alcantara :decayed:

Opublikowano

i oświetlenie w burdelowej czerwieni :decayed:

Opublikowano
  • Autor

mrogal pan wyzej do Ciebie ma jakies watpliwosci chyba :wink:

Opublikowano
mrogal pan wyzej do Ciebie ma jakies watpliwosci chyba :wink:

:polew::polew::polew:

A co mrogal walnął sobie takie coś?

Mrogal pokaż :kox::kox:

Opublikowano

aluminium by fajnie wygladało

nawet folia :wink:

albo karbon jakiś

Opublikowano
  • Autor

pomyslimy nad tym z czasem cos sie zmodzi na chwile obecna jeszcze pare spraw trzeba ogarnac i dopracowac :wink:

---------- Post dopisany 16-07-2013 at 20:19 ---------- Poprzedni post napisany 14-07-2013 at 21:42 ----------

progi sklecone :jerk:

Opublikowano
pomyslimy nad tym z czasem cos sie zmodzi na chwile obecna jeszcze pare spraw trzeba ogarnac i dopracowac :wink:

---------- Post dopisany 16-07-2013 at 20:19 ---------- Poprzedni post napisany 14-07-2013 at 21:42 ----------

progi sklecone :jerk:

no wreszcie :decayed: pokaż :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.