Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Audik Solara Gwint Xen Spryski itp


_Solar_

Rekomendowane odpowiedzi

jak coś to dawaj cynk, u mnie leży i kwitnie

a sedana z rs'em na tyle nikt na forum nie ma....:jerk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak coś to dawaj cynk, u mnie leży i kwitnie

a sedana z rs'em na tyle nikt na forum nie ma....:jerk:

nie?? :decayed:

---------- Post dopisany at 20:24 ---------- Poprzedni post napisany at 20:22 ----------

musialem sie odezwac :decayed: widze mody ida w dobrym kierunku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cicho tam, interes mi psujesz :bicz::decayed:

Medik wlasnie zachecam jak moze d*pa ładnie wygladac ze zderzakiem RS :decayed: 50zl za reklame :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to czekam :whistling:

Mrogal jaka cena będzie dobra dla Solara ? :decayed:

180

euro? :decayed::naughty: czy funtów GBP? :facepalm:

Solar nie pier@l tylko rezaj :decayed: Może wreszcie to to będzie jakoś wyglądało a nie jak jakiś paździerz spod remizy :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to czekam :whistling:

Mrogal jaka cena będzie dobra dla Solara ? :decayed:

180

euro? :decayed::naughty: czy funtów GBP? :facepalm:

Solar nie pier@l tylko rezaj :decayed: Może wreszcie to to będzie jakoś wyglądało a nie jak jakiś paździerz spod remizy :decayed:

Pa jaki kuwa bogol ze stolnicy waluty mu sie popiredolily :grin:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pa jaki kuwa bogol ze stolnicy waluty mu sie popiredolily :grin:

:decayed: mówią na wsi że Solar w Dubaju siedzi w delegancji :whistling: to żeby jemu się waluty nie pomylały :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rafałek Ty gejszo zawsze musisz wypaplac gdzie jestem :doh: Medik jak bede wracac to sie odezwe do Ciebie a Ten zdenio niechaj se lezy u Ciebie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rafałek Ty gejszo zawsze musisz wypaplac gdzie jestem :doh: Medik jak bede wracac to sie odezwe do Ciebie a Ten zdenio niechaj se lezy u Ciebie :D

jak będziesz wracał z tego Dubaja to chociaż ten biały kitel zdejmij żeby Cię medik z pacjentem nie pomylił :grin::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

toc wstawiłem foto... powiedz mi lepej kiedy mam rezac jak mnie w domu nie ma i jestem w delegacji... i non toper po 12 godz w robocie i znajdz tu czas na rezanie prosze Cie bardzo.... opanuj sie troche :facepalm: człowieku badz sobom

---------- Post dopisany 09-12-2012 at 22:39 ---------- Poprzedni post napisany 26-11-2012 at 21:34 ----------

dzin dobry :hi: kolejne foto z małego rezania :decayed::kox: jak wam sie widzi :eusathink:

dsc08297m.jpg

---------- Post dopisany at 22:40 ---------- Poprzedni post napisany at 22:39 ----------

lepiej puscic w biały kolorek czy zostawic w czerwieni :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam biale i jest zajefajne wiec tobie też polecam :decayed: Ale to co tam masz na foto jest żółte a nie białe :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem wiem trza reszte zrezac i wstawic białe diody jak na razie jest na zwykłych zarówkach zółtych :wink: wiec taki efekt .Ale nie zauwazyłeś ze wstawiałem tez FIS'a :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem wiem trza reszte zrezac i wstawic białe diody jak na razie jest na zwykłych zarówkach zółtych :wink: wiec taki efekt .Ale nie zauwazyłeś ze wstawiałem tez FIS'a :kox:

Nie zwróciłem uwagi bo myślalem że miałes FISa :decayed: Ale to rozumiem wymieniłes zegary i z jednej tarczki narazie zdarłes tę farbę czerwoną ? Jesli mge coś polecić do do diod daj ich sporo na całej skali i takie malutkie smd bo te zwykłe strasznie się z nimi namęczyłem a i tak świeca bardzo punktowo i jak się przyjrzeć to widac ciemniejsze i jaśniejsze miejsca.

teraz bym robił na takich DIODA LED SMD5050 45gr/szt ZIMNA/CIEPŁA BIEL 3 szt (2832724095) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...