Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Telefon do internetu najlepiej z qwerty


Rekomendowane odpowiedzi

problem w tym że galaxy do mnie nie przemawia, wyglądem wolę Wave lub C6, ale jeżeli mam wybrać między galaxy a wave to znowu wave trzyma dłużej baterię

głównie mi zależy na:

aparacie - mają te same

gps - lepszy galaxy

bateria - lepszy wave

obudowa - wolał bym alu, czyli lepszy wave

przejdę się jutro do salonu i zobaczę obydwa na żywo :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz brać Pucek telefon to tylko na Androidzie, symbian Nokii to przeżytek i muł jak cholera. Miałem HTC Wildfire i obsługa to czysta przyjemność. Bateria 3-4dni. Nie wiem jak wypada ten system bada os :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bada os jest nowy ale wychodzi już parę fajnych rzeczy na niego

według mnie android jest do bani miałem lg na tym i powiem tak jak pucek ma 1 telefon na dwa lata to ja mam jeden telefon na dwa dni

miałem już wszystko po za iphon4

a android wypada najgorzej pierwszy tak mało intuicyjny system dotyk porażka

z tego co widzę to bierz łejwa :kox: 5pikseli nagrania HD navi radzi sobie :good:

tylko czasem łatwo sie odblokowuje bo boczny przycisk przy przytrzymaniu odblokowuje klawiaturę przycisk odstaje wiec w kieszeni może sie tak zdarzyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to chyba nie miałeś HTC z Androidem np desire lub desire HD choć i Hero jest fajny bo jak sam napisałeś miałęś jakiś LG. Moim zdaniem żadna nokia czy samsung nie ma porównania do najnowszych produktów HTC dotyk mają bardziej czuły od produktów apple takie jest moje zdanie. Rozmawiamy oczywiście o smart fonach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem htc diamon 2 :decayed: tak sie to pisze muł straszny :good:

jak większość htc :)

On raczej ma windowsa więc nic dziwnego że muł. Nie miałem przekonania do HTC ale jak się trochę pobawiłem itp to byłem bardzo pozytywnie zaskoczony. Dotyk super czuły a nakładka HTC Sense rewelka. Co do mułów i kiepskiego dotyku to nie miałem chyba Samsunga Omnii
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy wlasnie CES, a na nim pojawia sie juz takie telefony http://www.engadget.com/2011/01/05/motorola-atrix-4g-hits-atandts-website-complete-with-specs?icid=sphere_blogsmith_inpage_engadget

BTW, niektore z tego watku to totalne muzeum ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej to przetestować samemu w salonie ciekawe czy ktoś powie że HTC Desire czy HD2 to muł bo jak te telefony są zmulone to jaki telefon wymiata?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej to przetestować samemu w salonie ciekawe czy ktoś powie że HTC Desire czy HD2 to muł bo jak te telefony są zmulone to jaki telefon wymiata?

hd2 zapitala moim zdaniem choć BB szybsze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z czystym sumieniem polecę Nokie C6, ludziska płakali że się wiesza i że kicha bo w serwisie więcej leży. Teraz poprawili soft i śmiga elegancko :) wi-fi też świetnie łapie, klawiatura qwerty, darmowy GPS :good: no i symbian s60v5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i byłem dziś oglądać te telefony, patrząc po galaxy S, 8500 wave i C6, najbardziej urzekła mnie C6, fajna rozsuwana klawiatura, wszystko to na czym mi zależy, sam już nie wiem

patrząc na oferty Ery, Plusa i Orange jak na razie Plus jest na prowadzeniu, miła obsługa i konkrety, Play szykuje mi jakąś dobrą ofertę, no zobaczymy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie szukaj z qwerty. tez myslalem, ze to nieodzowne ale tak nie jest. Bierz telefon z Androidem - nie ma lepszego systemu na koma. takim idealnym wyborem jakosc/cena jest Samsung Galaxy Spica. sam mam i chwale. poczytaj troche:

http://forum.android.com.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak brać HTC to jakiego i czy lepiej z Androidem czy z WM? HTC HD2 wygląda nieźle.. trzeba by go obejrzeć w jakimś salonie bliżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam hd2 i jest ok ale teraz to pewnie bym zmienił na Desire HD na androidzie. Mam też 2 telefon HTC hero na androidzie i chodzi to bardzo ładnie, ale HD2 jest szybszy i to dużo :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i byłem dziś oglądać te telefony, patrząc po galaxy S, 8500 wave i C6, najbardziej urzekła mnie C6, fajna rozsuwana klawiatura, wszystko to na czym mi zależy, sam już nie wiem

patrząc na oferty Ery, Plusa i Orange jak na razie Plus jest na prowadzeniu, miła obsługa i konkrety, Play szykuje mi jakąś dobrą ofertę, no zobaczymy :)

Play :good:

tylko uwaga ! na zasięg :confused4:

[br]Dopisany: 08 Styczeń 2011, 23:06_________________________________________________

Z czystym sumieniem polecę Nokie C6, ludziska płakali że się wiesza i że kicha bo w serwisie więcej leży. Teraz poprawili soft i śmiga elegancko :) wi-fi też świetnie łapie, klawiatura qwerty, darmowy GPS :good: no i symbian s60v5

Z czego wziąłeś , myślę wziąść taką z Play'a (jestem już 4 lata) , lub E52 :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No play ofertę ma dobrą ale słyszałem już kilka opinii że zasięg i inne takie tam mają do d*py :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...