Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BRD] Green Forfiter ;] zmartwychwstanie


topor

Rekomendowane odpowiedzi

Co do felg to polecę felgi z Lambo gallardo, coś takiego:

Albo najrozsądniejsze i chyba najpiękniejsze do Audi czyli wzór RS4:

[url=http://moto.allegro.pl/5x112-et-42-rs-evo-r19-vw-audi-skoda-seat-i1737128904.html

zadne plasteliny nie wchodzą w gre.. :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do felg to polecę felgi z Lambo gallardo, coś takiego:

Albo najrozsądniejsze i chyba najpiękniejsze do Audi czyli wzór RS4:

[url=http://moto.allegro.pl/5x112-et-42-rs-evo-r19-vw-audi-skoda-seat-i1737128904.html

zadne plasteliny nie wchodzą w gre.. :cool1:

Szukaj Ori Rs4 :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pokazywałem jedynie wzór, pewno że chodziło mi o ori RS4 w takim wzorze.

Edit: Ori RS4 prosze bardzo, jedyna wada, drogo jak cholera, ale za jakość sie płaci:

http://moto.allegro.pl/oryginal-audi-a4-a6-a8-rs4-rs6-19-cali-et-29-i1715770472.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajne kołko, mozna je wyrwać duuuuuzo taniej, jest jeden ból, 9j i ET 29, bez klepania blotnikow pewnie by sie nie obyło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy standardowym zawieszeniu i dociążeniu ludem z tyłu czy tez w bagazniku może przytrzeć z tego co wiem... choć ostatnio ktoś u nas w klubie założyl 19x9 i pisał że nic mu nie przyciera jak dotąd...

inną kwestią jest to że samochód ci zacznie kolejny litr więcej chlać i osiągi w dół.... 19stka co by nie mówić waży swoje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy standardowym zawieszeniu i dociążeniu ludem z tyłu czy tez w bagazniku może przytrzeć z tego co wiem... choć ostatnio ktoś u nas w klubie założyl 19x9 i pisał że nic mu nie przyciera jak dotąd...

a swistak siedzi i zawija

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy standardowym zawieszeniu i dociążeniu ludem z tyłu czy tez w bagazniku może przytrzeć z tego co wiem... choć ostatnio ktoś u nas w klubie założyl 19x9 i pisał że nic mu nie przyciera jak dotąd...

a swistak siedzi i zawija

:naughty: :naughty:

Fly, dzisiaj do puszcze do Ciebie zwrotnice, wczesniej nie znalalzem na to czasu.

Karol kiedy będziesz w Bdg?

myslę, że pod koniec tego tygodnia, musze kilka rzezy jescze ogarnać, a w srodę jescze wypada mi przęgląd w Aso. Tak czy siak zjawie sie na pewno;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy standardowym zawieszeniu i dociążeniu ludem z tyłu czy tez w bagazniku może przytrzeć z tego co wiem... choć ostatnio ktoś u nas w klubie założyl 19x9 i pisał że nic mu nie przyciera jak dotąd...

a swistak siedzi i zawija

też mi się tak wydaje że aż by to dziwne było

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam 18x8 ET35 przy oponie 235 i czasami mi obetrze przod

jak mialem 19x8,5 ET31 (ET48+dystans 17mm) to tyl dosc czesto przycieral nadkola wewnetrzne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany, sprawa napięta jak baranie jaja, potzrebuje opone bridgestone potenza 235/40 R18 albo jakis komplecik na jeden sezon ;(

pękła mi jedna opona ;( ;([br]Dopisany: 03 Sierpień 2011, 23:18_________________________________________________-wtryski umyte ultradzwiękowo,

-nowy EGR

-przegląd w Aso

-Nowe opony

... jutro jeszce zbieżność i mozna brać się za body i wnętrze :cool1: :gwizdanie: :naughty:[br]Dopisany: 05 Sierpień 2011, 00:40_________________________________________________zdjaz.jpg

:naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za jakis czas, nie samym autem człowiek zyje a w przeciagu miesiaca wydałem ponad 5k wiec teraz chill;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za jakis czas, nie samym autem człowiek zyje a w przeciagu miesiaca wydałem ponad 5k wiec teraz chill;)

tak rozumiem to doskonale... pamiętam en miesiąc jak się wtrysk wykrzaczaył...

1 wtrysk

płukanie 3

program i 5k pękło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o wtryski się już nie boje;) ASO je wymienia na własny koszt... wiec w pupie mam :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli auto posiada wszytskie przeglady na czas tylko i wylacznie w ASO;) to wymieniaja za free;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli auto posiada wszytskie przeglady na czas tylko i wylacznie w ASO;) to wymieniaja za free;)

Farciarz :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...