Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BRD] Green Forfiter ;] zmartwychwstanie


topor

Rekomendowane odpowiedzi

jeżeli auto posiada wszytskie przeglady na czas tylko i wylacznie w ASO;) to wymieniaja za free;)

i bardzo dobrze, że za free :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli auto posiada wszytskie przeglady na czas tylko i wylacznie w ASO;) to wymieniaja za free;)

Takie info to rozumiem, że tylko w odniesieniu do wtrysków w BRD :mysli:

Właśnie dla takich akcji olej i filtry wymieniam co 15kkm zawsze w ASO, olej Motula i filtry Knechta przywożę swoje a kasują mnie tylko za przegląd i wymianę symboliczną kwotę, ale zawsze wlepa w książce jest asowska i do tego Gwarancja Mobile :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli auto posiada wszytskie przeglady na czas tylko i wylacznie w ASO;) to wymieniaja za free;)

a skąd masz takie info? ja mam wszystko w ASO robione na czas, wszystkie przeglądy itp. żadnych

Auto jak jest po za gwarancją to tak robią też ? czyli jak padnie mi wtryskiwacz to na co się powoływać żeby wymieniali za free?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na to, że auto jest pod stałą opieka ASO, dlatego w osttania srode robiłem przegląd u Paczkowskiego.:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do wtrysków to np. w passatach 2.0tdi też wymieniają cały komplet z automatu :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

akcja serwisowa piezopompek dotyczy tylko passata, w audi tego nie ma.

Jednak gdy w audi padnie wtrysk, wymiana jest bezpłata po dokananym przegladzie przez Aso na okres 2 lat lub 35tys km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

akcja serwisowa piezopompek dotyczy tylko passata, w audi tego nie ma.

Jednak gdy w audi padnie wtrysk, wymiana jest bezpłata po dokananym przegladzie przez Aso na okres 2 lat lub 35tys km.

Skąd masz takie info? w którym AsO? gdzieś jest taki zapis?

Bo normalnie masz zwykłą gwarancje dwuletnią na usługe i cześć...ale to po tym jak juz ci padnie wtrysk albo jak masz jeszcze auyto na gwarancji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy jest taki zapis, podczas czyszczenia moich wtryskow kierownik serwisu powiedział mi że gwarancja wtryskow jest przegląd, i nie tylko wtryskow.

Aso Świtoń-Paczkowski Lubin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy jest taki zapis, podczas czyszczenia moich wtryskow kierownik serwisu powiedział mi że gwarancja wtryskow jest przegląd, i nie tylko wtryskow.

Aso Świtoń-Paczkowski Lubin

aaa ale przegląd wtrysków czytaj czyszczenie. Czyli od czyszczenia masz 2 lata lub 35.000 km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie polecam zmienic serwis bo Cie robi w ...;) a gwarancjinie ma no to Ze auto przejedzie bez problemu 35 tys po czyszczeniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AL JA MÓWIE O KULCZYK TRADEX. a nie o ASO nawet.

jestem ciekaw tylko skąd to wziąles o tych 35.000 od każdego przeglądu będą wtryski działać? jest to tylko na wtryski?

bo tak patrząc to będziesz serwisował auto do 400.000 km i zawsze Audi będize gwarantem - a to już jest nie możliwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakiego OT? gadamy o BRD który ty masz?

to jak to wkońcu jest? jest jak móisz czy nie?

możesz zapytać tam gdzie ci dali takie info na co się trzeba powołać jak padnie wtrysk w BRD a jest auto serwisowane w ASO od nowości?? wkońcu nie tylko ja mam w klubie A4 i takie info jest cenną informacją dla wszystkich. Wystarczy że powiesz że w rodzinie w np. Gdańsku masz tez BRD i padł wtrysk co zrobić i na co się powołać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

loozno, sorry tylko ze tak pozno... :)[br]Dopisany: 12 Sierpień 2011, 23:24_________________________________________________dawno nic nie pisałem;p

Dzieki koledze wrclaguna do auta wleciał oryginalny interfejs Ipod/Iphone :hi:

a dzieki koledze H4mm3R wpadły krateczki do zderzaka S4:) -brakuje jeszcze tylko spryskiwaczy do pełni sczescia i ryj do audi bedzie skompletowany na 100% :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kiedy listwy s line i dokladka na tyl? :)

W przyszlym tygodniu bede siedzial w zielonej pare dni to moze gdzies wychacze zielonego :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...