Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BRD] Green Forfiter ;] zmartwychwstanie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jeżeli auto posiada wszytskie przeglady na czas tylko i wylacznie w ASO;) to wymieniaja za free;)

i bardzo dobrze, że za free :good:

Opublikowano

jeżeli auto posiada wszytskie przeglady na czas tylko i wylacznie w ASO;) to wymieniaja za free;)

Takie info to rozumiem, że tylko w odniesieniu do wtrysków w BRD :mysli:

Właśnie dla takich akcji olej i filtry wymieniam co 15kkm zawsze w ASO, olej Motula i filtry Knechta przywożę swoje a kasują mnie tylko za przegląd i wymianę symboliczną kwotę, ale zawsze wlepa w książce jest asowska i do tego Gwarancja Mobile :good:

Opublikowano

jeżeli auto posiada wszytskie przeglady na czas tylko i wylacznie w ASO;) to wymieniaja za free;)

a skąd masz takie info? ja mam wszystko w ASO robione na czas, wszystkie przeglądy itp. żadnych

Auto jak jest po za gwarancją to tak robią też ? czyli jak padnie mi wtryskiwacz to na co się powoływać żeby wymieniali za free?

Opublikowano
  • Autor

na to, że auto jest pod stałą opieka ASO, dlatego w osttania srode robiłem przegląd u Paczkowskiego.:)

Opublikowano

Co do wtrysków to np. w passatach 2.0tdi też wymieniają cały komplet z automatu :gwizdanie:

Opublikowano

ale to jest jakaś akcja serwisowa? masz numer akcji ? czy co? bo jak mi padł to nic niebyło mowy o wymianie bezpłatnej.

Opublikowano
  • Autor

akcja serwisowa piezopompek dotyczy tylko passata, w audi tego nie ma.

Jednak gdy w audi padnie wtrysk, wymiana jest bezpłata po dokananym przegladzie przez Aso na okres 2 lat lub 35tys km.

Opublikowano

akcja serwisowa piezopompek dotyczy tylko passata, w audi tego nie ma.

Jednak gdy w audi padnie wtrysk, wymiana jest bezpłata po dokananym przegladzie przez Aso na okres 2 lat lub 35tys km.

Skąd masz takie info? w którym AsO? gdzieś jest taki zapis?

Bo normalnie masz zwykłą gwarancje dwuletnią na usługe i cześć...ale to po tym jak juz ci padnie wtrysk albo jak masz jeszcze auyto na gwarancji.

Opublikowano
  • Autor

nie wiem czy jest taki zapis, podczas czyszczenia moich wtryskow kierownik serwisu powiedział mi że gwarancja wtryskow jest przegląd, i nie tylko wtryskow.

Aso Świtoń-Paczkowski Lubin

Opublikowano

nie wiem czy jest taki zapis, podczas czyszczenia moich wtryskow kierownik serwisu powiedział mi że gwarancja wtryskow jest przegląd, i nie tylko wtryskow.

Aso Świtoń-Paczkowski Lubin

aaa ale przegląd wtrysków czytaj czyszczenie. Czyli od czyszczenia masz 2 lata lub 35.000 km.

Opublikowano
  • Autor

... nie

Opublikowano

mogles sie odezwac....

Opublikowano

masz gwarancje że wtryski będą działać od przeglądu do przeglądu??

KT nic o tym nie wie.

Opublikowano
  • Autor

W takim razie polecam zmienic serwis bo Cie robi w ...;) a gwarancjinie ma no to Ze auto przejedzie bez problemu 35 tys po czyszczeniu

Opublikowano

AL JA MÓWIE O KULCZYK TRADEX. a nie o ASO nawet.

jestem ciekaw tylko skąd to wziąles o tych 35.000 od każdego przeglądu będą wtryski działać? jest to tylko na wtryski?

bo tak patrząc to będziesz serwisował auto do 400.000 km i zawsze Audi będize gwarantem - a to już jest nie możliwe.

Opublikowano
  • Autor

:bag: :bag:

koniec tego offtopu!

Opublikowano

jakiego OT? gadamy o BRD który ty masz?

to jak to wkońcu jest? jest jak móisz czy nie?

możesz zapytać tam gdzie ci dali takie info na co się trzeba powołać jak padnie wtrysk w BRD a jest auto serwisowane w ASO od nowości?? wkońcu nie tylko ja mam w klubie A4 i takie info jest cenną informacją dla wszystkich. Wystarczy że powiesz że w rodzinie w np. Gdańsku masz tez BRD i padł wtrysk co zrobić i na co się powołać.

Opublikowano

toporek, dzieki za przesylke :wink4:

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

loozno, sorry tylko ze tak pozno... :)[br]Dopisany: 12 Sierpień 2011, 23:24_________________________________________________dawno nic nie pisałem;p

Dzieki koledze wrclaguna do auta wleciał oryginalny interfejs Ipod/Iphone :hi:

a dzieki koledze H4mm3R wpadły krateczki do zderzaka S4:) -brakuje jeszcze tylko spryskiwaczy do pełni sczescia i ryj do audi bedzie skompletowany na 100% :gwizdanie:

Opublikowano

A kiedy listwy s line i dokladka na tyl? :)

W przyszlym tygodniu bede siedzial w zielonej pare dni to moze gdzies wychacze zielonego :wink4:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.