Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BRD] Green Forfiter ;] zmartwychwstanie


topor

Rekomendowane odpowiedzi

Do Nowego roku na bank zostaje, trzeba jej założyc nowy ryj w koncu i lepszy hebel. Pozniej sie okaże czy sprzedam i wróce do korzeni i kupie wymarzone imola yellow;) albo... wszczepie lepszy organ :naughty:

Poki co, do konca tygodnia postaram sie o sesje i bedę atakował kalendarz jak co roku;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poki co, do konca tygodnia postaram sie o sesje i bedę atakował kalendarz jak co roku

finally :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie możesz założyć wszystkiego na raz, bo sąsiedzi powiedzą, że nowe auto kupiłeś :kox:

Emocje trzeba dozować i zakładać pojedynczo kupione graty :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie nie;p wszystko hurtem na auto, tak jak w B5:D

a tak na marginesie od dzisiaj ciesze sie jężykiem polskim z moim RNS-e, jeszcze raz wielkie dzieki H4mm3r!! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic specjalnego w zasadzie :)[br]Dopisany: 26 Październik 2011, 00:08_________________________________________________jakie ET i jaka szerokośc maja ori stalowe 16" felgi do B7?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic specjalnego w zasadzie :)[br]Dopisany: 26 Październik 2011, 00:08_________________________________________________jakie ET i jaka szerokośc maja ori stalowe 16" felgi do B7?

205/55 ET 38 :wink4:[br]Dopisany: 11 Listopad 2011, 16:47_________________________________________________

nic specjalnego w zasadzie :)[br]Dopisany: 26 Październik 2011, 00:08_________________________________________________jakie ET i jaka szerokośc maja ori stalowe 16" felgi do B7?

205/55 ET 38 :wink4:

jak co to poprawić
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

topor widziałem już zimowy setup na paździerzu :) Pod tym uzetem to za często Cię nie ma, nie ma kiedy zagadać. Pozdro :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

topor widziałem już zimowy setup na paździerzu :) Pod tym uzetem to za często Cię nie ma, nie ma kiedy zagadać. Pozdro :good:

no niestety, zima idzie, zima musi byc :naughty:

na UZ jestem praktycznie zawsze od pon do czwartku:) [br]Dopisany: 25 Listopad 2011, 01:15_________________________________________________uwaga.

forfiter do sprzedania :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj po południu szedłem ze sklepu do akademika, ide przejściem dla pieszych podjeżdża "czarne" audi B7 na czarnych alu, myslę ciekawe, a pod dokładniejszym przyjrzeniu sie było nie czarne a zielone, wiedziałem już co to za auto, po prostu genialne szkoda że sprzedajesz , ale to musi oznaczać że będzie coś innego, co jeśli można wiedzieć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...