Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BRD] Green Forfiter ;] zmartwychwstanie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ciezko sie przebic dobrym autem przez tych zasranych handlarzy , tym bardziej niemieckim :wink4:

może tylko czekać na amatora samochodu za który jedst gotów zapłacić więcej by miec coś prawdziwego.

Opublikowano

Albo musisz czekać na kogoś kto szuka dokładnie takiego auta.

Opublikowano
  • Autor

nie śpieszy mi się ze sprzedażą auta, wiem co mam, auto stało za płotem przez 4 lata więc wiem co się z nim działo. Na pewno są takie osoby jak ja, ze nie kupują najtanszej sztuki na allegro sugerując się cena a przeszłość auta jest im obojętna.;)

co raz cześciej i intensywniej myślę o topowej wersji B5... :gwizdanie: ale wyjdzie w praniu

Opublikowano

powrót do B5 (też jak widze ładne B5 to o tym myślę)- każdy inny Tdi niż 1,9 w b5 to już nie ta jzda.

Opublikowano
co raz cześciej i intensywniej myślę o topowej wersji B5... :gwizdanie: ale wyjdzie w praniu

Top to RS4 right? :przebiegly::mysli:

Opublikowano
co raz cześciej i intensywniej myślę o topowej wersji B5... :gwizdanie: ale wyjdzie w praniu

Top to RS4 right? :przebiegly::mysli:

chyba bym się ożenił z Toporem :kwiatek:

:dziura:

Opublikowano

topor to nie Elton John :polew:

Opublikowano
:polew:
Opublikowano

Prosze tylko o jedno, nie zamieniaj na trumniaka :no: (Avanta)

P.S myślałem że teraz czekasz na B9 bo póki co były same nieparzyste OOOO z serii B, ale jesli powrót do B5 to popieram jak najbardziej :good:

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

forfiter jednak zostaje:)

Opublikowano

forfiter jednak zostaje:)

na miesiąc :decayed:

Opublikowano
  • Autor

na pewno do konca roku co bym nie musiał amortyzacji cofac...

Panowie sprawa, dziś byłem na wizycie w Aso na wymienia EGR, po powrocie do domu zauwazyłem dwie wieksze wgnioty na lewym przednim błotniku, tego wczesniej nie było -zuwazyłbym bo jestem na to mega wyczulony. Mogę z czymś takim dzwonic do nich z OPR?

Opublikowano

zalezy jakie masz tam uklady.. dzwon, jedz, probuj, sa na pewno ubezpieczeni, wiec jak beda fair, to wezma na siebie, a jak nie, to sie wypna.

Opublikowano
  • Autor

no własnie, albo albo...

rano bedę walił jak w dym do Nich

Opublikowano

no własnie, albo albo...

rano bedę walił jak w dym do Nich

to co modzimy :naughty:

Opublikowano
  • Autor

jak to co, front S4/RS4 już jest;) listwy niedługo bedą i coś do wew:D

a engine jak sprzedam butelki:D :cool1:

Opublikowano

jak to co, front S4/RS4 już jest;) listwy niedługo bedą i coś do wew:D

a engine jak sprzedam butelki:D :cool1:

:wink4:

Opublikowano

a zdjęcia to co - same się wkleją? :naughty:

Opublikowano

Czekamy :decayed:

seplw.jpg

Opublikowano

Hoffele zamontowałeś że rs4? czy zderzak od S4 (S-line w sumie to samo) + grill RS4?

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.