Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ADP] stuki przy ruszaniu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witajcie , mam problem odkąd przyszły przymrozki poranne zaczeło mi coś stukać jakby przy przednim lewym kole słyszę to w czasie jazdy na wprost i przy ruszaniu (dodawaniu gazu) i jak hamuję silnikiem stuki ustają jak wcisnę sprzęgło . pomocy ;(

Opublikowano

sprawdź przeguby... wymiana osłonek i smaru może pomocz gdy to już dawne nie było robione. a przed zima warto. stary smar pod wpływem zimna twardnieje i nie spełnia swojej roli. a osłonki wiadomo, ochrona przed piaskiem kurzem etc.

Opublikowano

Hmmm Przegub to najczęściej strzela przy skręcie,choć mogę się mylić. Może któryś wahacz po prostu ma luzy i strzela. Sprawdź zawiechę.

Opublikowano
  • Autor

zawieszenie sprawdzone na szarpakach jest ok gumy na przegubach ok może to być przegub środkowy ? ,byłem dzisiaj u mechanika i zero diagnozy super specjaliści :bicz3: malucha tylko by naprawiali lapsy :wallbash:

Opublikowano

witam mam bardzo podobne objawy ale mam ten stukot w prawym tylnym kole i tez nikt nie potrafi mi tego zdiagnozowac ,sa dni ze jest ok(cisza),a sa i takie ze mi juz nerwy puszczaja(jak jade to sie ludzie oglądaja )-taki hałas,sam juz nie wiem czy to zawieszenie czy cos z napedami (quattro) z góry dzieki za ewentualne uwagi-pozdrawiam

Opublikowano

gumy na przegubach ok

a sprawdziłeś co jest pod nimi?

przypominam:

stary smar pod wpływem zimna twardnieje i nie spełnia swojej roli.

Opublikowano

stawiam na przegub, przepłukanie przegubu benzynką, świerzy smar może tylko odwlec to co i tak nie uchronne ale warto spróbować

Opublikowano
  • Autor

a jest może coś między środkowym przegubem a skrzynią biegów jest chyba coś jakieś łożysko :mysli:

Opublikowano

koledzy a jaki smar tam wpakować?? grafitowy?? bo u siebie musze wymienić osłony przegłubów bo mam przerwane.... chyba można je dostać osobno?? i jakie najlepiej szukać żeby nie padły za miesiąc...

Opublikowano

koledzy a jaki smar tam wpakować?? grafitowy?? bo u siebie musze wymienić osłony przegłubów bo mam przerwane.... chyba można je dostać osobno?? i jakie najlepiej szukać żeby nie padły za miesiąc...

jak kupisz osłony to smar powinien być w komplecie ....

Opublikowano
jakie najlepiej szukać żeby nie padły za miesiąc.

Kup plastikowo-gumowe a nie gumowe,są trwalsze.

Opublikowano
  • Autor

koledzy usterka zdiagnozowana przegub wewnętrzny strzelił a dokładnie jakiś pierścień wewnątrz dzięki pozdro :th: :audi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.