Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Webasto w Audi A4 B6 nie działa jako dogrzewacz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
W dniu 9.12.2012 o 13:15, AndyN napisał:

@up

Podaj kanał adaptacji i pożądaną wartość jaka ma być zakodowana

Też mi nie działa dogrzewanie przy odpalonym silniku. Doszedłeś finalnie jak to zakodować?

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
W dniu 30.11.2010 o 17:13, wrclaguna napisał:

Sprobuj w kanale dopasowania 03 :)

– Wartość dopasowania 01 ogrzewania postojowe nie wyłącza się po wyłączenia silnika.

– Wartość dopasowania 02 ogrzewania postojowe wyłącza się po pracy silnika.

Mam problem z uruchomieniem webasto jako dogrzewacz, w tym kanale mam ustawione "ogrzewanie postojowe nie wyłącza się po wyłączeniu silnika.

Szukam już wszędzie odpowiedzi i nigdzie nic na ten temat nie ma. Webasto po odpaleniu silnika gaśnie bez możliwości ręcznego włączenia.

Proszę o pomoc

  • 1 rok później...
Opublikowano
W dniu 16.11.2013 o 11:46, wrclaguna napisał:

Nie zakodujesz tego zwykłym kablem z ALLEGRO :wink: VCDS

Witam. Czym to zakodować? 

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
W dniu 29.12.2020 o 22:56, Karol94 napisał:

Witam. Czym to zakodować? 

Podpinam się pod pytanie.

CZYM TO ZAKODOWAĆ?

  • 9 miesięcy temu...
Opublikowano

Witam, czy ktoś uporał się z problemem tego dogrzewania? U mnie też to nie działa.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Mam taki sam problem, przyjechał nawet mój znajomy z głowicą VAS 6154A program VAS/ ODIS i też nie udało mu się tego zrobić... mam sterownik 8E0909509K kanał adaptacji 3 mimo sprzętu serwisowego jest zablokowany... Nie wiem czy potrzebny jest może kod logowania do sterownika? Jest ktoś kto miał jakąś informację czy wgl da się przekodować? Czy może potrzebna jest wymiana sterownika Ardic na taki z inną końcówką? 

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Mam dwa piece, poprzedni działał jako dogrzewacz ale się zepsuł. Aktualnie zamontowany wyłącza się od razu po uruchomieniu silnika. Czy jeżeli zamienię sterowniki to jest szansa że ten aktualny będzie działał jako dogrzewacz? Próbował ktoś?

Opublikowano

Mam dwa piece, poprzedni działał jako dogrzewacz ale się zepsuł. Aktualnie zamontowany wyłącza się od razu po uruchomieniu silnika. Czy jeżeli zamienię sterowniki to jest szansa że ten aktualny będzie działał jako dogrzewacz? Próbował ktoś?

Opublikowano

Masz jakieś błędy w ogrzewaniu?

Opublikowano

W tym, które działa pokazuje błąd VIN, ale to chyba nie ma żadnego znaczenia. Kanał 3 adaptacji niestety zablokowany :-/

Opublikowano
9 godzin temu, ruks napisał:

W tym, które działa pokazuje błąd VIN, ale to chyba nie ma żadnego znaczenia. Kanał 3 adaptacji niestety zablokowany :-/

To dopisz pierw VIN do sterownika ogrzewania 18-aux. heat. => 10-adaptacja => kanał 81 => 26467 => zapisz

i sprawdź co masz w kanale 6,oraz czy możesz wejść w kanał 3

Opublikowano
W dniu 27.02.2022 o 07:07, pila24 napisał:

To dopisz pierw VIN do sterownika ogrzewania 18-aux. heat. => 10-adaptacja => kanał 81 => 26467 => zapisz

i sprawdź co masz w kanale 6,oraz czy możesz wejść w kanał 3

Dzięki, właśnie nie wiedziałem co wpisać żeby przyuczyć VIN. Po operacji kanał 3 nadal nie aktywny, kanał 6 wartość 0

  • 1 rok później...
Opublikowano

Możesz podać numer sterownika z webasto które działało jako dogrzewacz? dokładnie z tego które ci się zepsuło 

  • 1 rok później...
Opublikowano

Cześć. 

Odgrzebię trochę temat.

Audi a4 B8 CGLC, mam fabryczne webasto, lecz zauważyłem, że nie uruchamia się podczas jazdy.

Do pracy mam około 10 km, od 3 tygodni włączyło mi się to dogrzewanie 2 razy, wtedy fajnie temperatura po dojeździe do pracy osiągnęła 90'C, jednak ostatnio przy temperaturze około 0'C, dogrzewanie się nie uruchamia.

Co może być przyczyną. 

Błędów nie ma.

Edytowane przez karolus.w
Błędne umiejscowienie

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.