Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFB] Zobaczcie moje 2.5TDI.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

AHOJ!

Przedstawiam wam moja skromną :a4fan::naughty:

AUDI A4 2.5 TDI (150PS)

Data produkcji: listopad 1998

Przebieg: 200 tyś.

Wyposażenie:

- klimatyzacja (climatronic)

- elektryczne fotele

- parktronic tył

- 4 poduszki powietrzne (czołowe, w przednich fotelach)

- tempomat

- ABS

- ESP

- komputer pokładowy

- szyberdach sterowany elektrycznie

- centralny zamek z pilotem w kluczyku

- elektryczne i podgrzewane lusterka

- elektryczne szyby (domykane z kluczyka)

- podłokietniki przód, tył

- alufelgi Audi

- fabryczny alarm oraz immobiliser

- radio Audi + oryginalne nagłośnienie BOSE (8 głośników, wzmacniacz)

- 6 biegowa skrzynia biegów

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

A oto zdjecia:

http://img249.imageshack.us/img249/3314/dsc00731lr3.jpg

http://img155.imageshack.us/img155/5369/dsc00732pk5.jpg

http://img70.imageshack.us/img70/7888/dsc00733yd4.jpg

http://img91.imageshack.us/img91/6857/dsc00737lk3.jpg

http://img504.imageshack.us/img504/9236/dsc00738md8.jpg

http://img105.imageshack.us/img105/111/img1979sp6.jpg

http://img265.imageshack.us/img265/532/img1981cz8.jpg

http://img138.imageshack.us/img138/6029/img1983di2.jpg

http://img100.imageshack.us/img100/383/img1988kt8.jpg

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Pozdrawiam Ghostface

Opublikowano

Ladne autko! Jakies zmiany planujesz? :decayed:

Jedno pytanie.. Czemu masz polifty z tylu? Zmieniales moze..? :)

A i jeszcze jedno.. Pousuwaj nr rejestracyjne ze zdjec..

Opublikowano

Bardzo ładna furka!!! :> Widziałem jak pomyka po naszym pięknym miasteczku :dance: W rzeczywistości prezentuje się świetnie! A to nagłośnienie BOSE... tylko pozazdrościć! Pogratulować tego pięknego klekota! Zapraszamy na spoty w naszej mieścinie :dance::hi:

Opublikowano

fajny furman i najfajniejszy jest glos silnika! w realu wyglada jeszcze lepiej!!! :decayed:

Opublikowano

ladna seria

+ za bose

ladny wypas no i diesel :oklaski:

Opublikowano

fajna fura :oklaski: proponuje jakies ladne fele , przyciemnic lekko szybki i jakies lampy po lifcie wstawic

Opublikowano

oczywiście landa tylko gdzie ci się parktronic podział ze same otwory zostały? :mysli:

Opublikowano

autko wyglada na bardzo zadbane... niech sie dobrze sprawuje!!

Opublikowano

Autko sliczne ;) zmien lampki z przodu na te po 2 lifcie jakies ladne fele ! autko bedzie wtedy malinka :thumbup:

Opublikowano

Ładny sedanik :thumbup: Zmień felunek na większy. No i zacznij od wymiany kierunkowskazów w błotniku na białe. :wink4:

Opublikowano

ładniutka baza do delikatnych zmian :thumbup:

zmień lampy z przodu na jakieś nowsze.

i przede wszystkim zmień felunek na większy.

Opublikowano

Ładnie się prezentuje. Silniczek też jest fajny :), pamiętaj żeby dobrze dbać o niego, zwłaszcza o turbinkę... to Ci sie odwdzięczy. pozd

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.