Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] Niebieska strzała :D aktualizacja - rezanko wnetrza :

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no wiec w koncu zakupilem swoja druga :a4fan: .

do wyposazenia nalezy :

kolor denimblau pereefect

xenony ze spryskiwaczami oraz system samopoziomujacy

podrzewanie postojowe webasto

skrzynia 6 biegowa AVF

licht pakiet

soft na 155 km

przeprowadzone modyfikacje to :

kierownica s-line trojamienna i galka

skorzane polskorzane fotele

listwy progowe s-line

tempomat z komputerem

a o to fotki

przed

img1671ne4.jpg w2272.png

img1688jl7.jpg w2272.png

i po

200907041624.jpg w2592.png

200907041628.jpg w2573.png

200907041629.jpg w2592.png

200905181170.jpg

Opublikowano

pokaż handla gdzie to kupiłeś ;)

no sporo zmian Cię czeka jeszcze :kox:

+ podgrzewanie tyłków

- korby z tyłu

- kiera (albo mfsw, albo trójramienna)

Opublikowano

No ładna niunia kolorek taki jak mój :> chromowane relingi by sie przydały :P Napisz jaki to silnik :P

Opublikowano

A ja bym sie nie bawil w chromy tylko zrobilbym scieme :) Takie niebiesko-czarne zestawienie na pewno by fajnie wygladalo.. :th: Zamiast chromow pomysl nad bixenonem.. :decayed:

Opublikowano

No ładna B6 :th:

Napisz jaki to silnik :P

Silnik to zapewne AVF bo wydaje mi się, że tylko w tym TeDeIku występuje skrzynia 6 biegowa... Oczywiscie chodzi mi o 1.9

Opublikowano

ykk, jest bixenon.

Opublikowano

Flyer racja.. Nie zauwazylem tych czarnych srodkow.. :decayed:

Opublikowano
6 biegow

to chyba AVF AWX ma 5 biegów :mysli:

zapraszam do komoentowania :D a teraz ide sie przejechac :D

Autko super GRATULACJE :drunk:

ps. ale maska chyba do spasowania - to nic wielkiego na szczęście

Opublikowano
  • Autor

no autko z 10.2002 , 6 biegow , myslalem ze 6 biegowe tez sa awx, wiec mozliwe ze avf , podgrzewanie przednich tylkow jest , auto jest od automobile hossfeld z iserlohn letmathe. ogolnie w miare pewnie bo oferuja gwarancje

na wszystkie swoje auta , finazierung, auto zostal przerrowadzony kompletny przeglad dekra.

Opublikowano

no autko z 10.2002 , 6 biegow , myslalem ze 6 biegowe tez sa awx, wiec mozliwe ze avf , podgrzewanie przednich tylkow jest , auto jest od automobile hossfeld z iserlohn letmathe. ogolnie w miare pewnie bo oferuja gwarancje

na wszystkie swoje auta , finazierung, auto zostal przerrowadzony kompletny przeglad dekra.

może zdjęcie tak wyszło ale wydaje mi się że z prawej strony coś ta szpara pomiędzy maską a błotnikiem inaczej wygląda niż lewa ...ale skoro sprawdzony to :thumbup:

Opublikowano

Piękne auto , z chromami + sciemnione szybki albo w lustrzance bedzie :kox:

Opublikowano
  • Autor
może zdjęcie tak wyszło ale wydawaje mi się że z prawej strony coś ta szpara pomiędzy maską a błotnikiem inaczej wygląda niż lewa ...ale skoro sprawdzony to thumbup

Nie no adaho masz sprawne oko i racje , auto jest sprawdzone ale wg tego raportu auto mialo blechschaden czyli , tylkouszkozona blache i prawy blotnik nie jest do konca ok dlatego.

ykk, jest bixenon.

co do tych boxenonow to nie wiem u mnie dlugie sa normalnie jak w xenonach. nie tam gdzie soczewka tylko obok

Opublikowano

Nie no adaho masz sprawne oko i racje , auto jest sprawdzone ale wg tego raportu auto mialo blechschaden czyli , tylkouszkozona blache i prawy blotnik nie jest do konca ok dlatego.

czyli pierdółka.. cieszę się że wkońcu znalazłeś no i do zobaczenia (tym razem może w PL bo strasznie daleko do tego Frankfurtu )

ps. sprawdz jeszcze kiedy rozrząd był robiony .. tel. do ASO (w DE nie robią takich szopek ze sprawdzeniem historii jak w Kaczogrodzie :decayed:)

cya :th:[br]Dopisany: 24 Październik 2007, 23:33 _________________________________________________

co do tych boxenonow to nie wiem u mnie dlugie sa normalnie jak w xenonach. nie tam gdzie soczewka tylko obok

może być tak że światła przłącza Ci taka zapadka na soczewce z mijania na długie a H1 jest jako doświetlenie

miałem tak w Focusie. Ref. bixenonowe ale soczewka była jedna ( na reflektor - żeby się zaraz ktoś nie czepnął :kwasny:)

podjedz do ściany strzel długie i będziesz wiedział na 100%

Opublikowano

Ładny mauritiusblau perleefect i bardzo fajny przebieg jak na ten rocznik. Gratuluje.

-----

kolor jednak inny chociaz podobny.

Opublikowano

no wiec w koncu zakupilem swoja druga :a4fan: .

do wyposazenia nalezy :

kolor denimblau pereefect

xenon ze spryskiwaczami

podrzewanie postojowe webasco przyda sie bo zima idzie :D

6 biegow

przygotowanie na telefon

licht pakiet z tego co zauwazylem chociaz pewien nie jestem

no i zapewnijacy banana na twarzy tunning by ABT SPORTSLINE na ok 155 koni ahhh

normalnie taki przyrost ze hej, jak w 2,5 z blokada puumpy :kox:

Ogólnie ładne autko, gratki :oklaski:

Opublikowano

super kolorek :P szukałem takiego ale jakos mi nie wyszło :(

Opublikowano
  • Autor

super kolorek :P szukałem takiego ale jakos mi nie wyszło :(

twoj tez bardzo ladny , w sumie to ja szukalem mauritiusblau perefekt ale wyszlo ze mam denimblau :)
Opublikowano

Fajna furka i prawidłowe kierunki zmiany :naughty:

  • 1 rok później...
Opublikowano
  • Autor

no wiec postanowilem zaktualizowac watek bo autko troche sie zmienio

przprowadzone modyfikacje to :

kierownica s-line trojamienna i galka

skorzane polskorzane fotele

listwy progowe s-line

tempomat z komputerem

felgi 17 calowe

200907041624.jpg w2592.png

200907041628.jpg w2573.png

200907041629.jpg w2592.png

200905181170.jpg

Opublikowano

za***iste zmiany :good: tylko te felgi jakieś takie nie ori? :cool1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.