Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BKE] Wymiana uszczelki pod głowicą - Kraków.


kadopl

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Niestety chyba czeka mnie taka wlasnie operacja jak w temacie (wyrzuca troche plyn spod korka). Jeszcze w poniedzialek jade sprawdzic CO2 w ukladzie zeby sie upewnie. Kawy na korku oraz oleju w plynie czy tez dymienia nie zaobserwowalem ale widze ze pod zbiornikiem wyrownawczym robi sie mokro jak tylko zaleje plyn do poziomu. A wiec mam pytanie do Kolegow z Krakowa : gdzie to mozna zrobic fachowo ? Slyszalem o warsztacie przy ul . Mokrej ze sa ok oraz czytalem o warsztacie przy ul Mlodziezy - zwie sie on Timer - zna ktos ktorys z 'lokali' ? A moze inny ? help ;)

pozdrawiam

Wojtek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam kolegę co robi niemieckie wozy,też mi A4 serwisuje,w 100% polecam,jak jesteś zainteresowany to pisz na priv,umówimy się i podjedziemy z furką,bardzo solidny gość i ceny ma przystępne,sprawdzi furkę i zrobi co trzeba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uszczelka czy glowica to chyba i tak podobna robota bo trzeba rozebrac a glowice sie oddaje do sprawdzenia na szczelnosc tak czy inaczej... a btw. Kolego orientujesz sie czy test na obecnosc spalin w przypadku glowicy moze cos powiedziec ? to znaczy jesli uszczelka bedzie ok a glowica nie to w ukladzie chlodzenia sa spaliny ? I czy to moze miec jakis zwiazek z regeneracja turbiny ? Bo wlasciwie zaobserwowalem takie zjawisko po regeneracji turbo i przy okazji wymianie termostatu..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego , u mnie było podobnie a raczej jest . Też wywalało płyn , wszyscy stawiali na uszczelkę .

Kumpel mechanik założył mi dodatkowego węża (trudno to wytłumaczyć lepiej by było zobaczyć ) i tak jeżdżę z miesiąc już nie wyrzuca płynu .

Stawia na pompę wodną ze padła , nie wiem tego na pewno bo jeszcze nie wymieniłem :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeszcze mam w tej sprawie pytenie. Czy to normalny objaw ze jak dodam gazu to slysze przelewanie wody ? W zbiorniczku wyrownawczym niczego zlego nie stwierdzilem. Nawet przy przygazowce do 3000 zadnych bombelkow. Przelewanie chyba w nagrzewnicy. Wiec mam pytnie - czy wywalanie (choc nie duze) plynu oraz to przelewanie moze wiazac sie z zapowietrzeniem ukladu ? POnoc to sie samo powinno sie odpowietrzyc. Tak przynajmniej glosi teoria.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz już jaka przyczyna była ?

ja zrobiłem partyzantkę i wymusiłem obieg płynu na razie działa :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeszcze mam w tej sprawie pytenie. Czy to normalny objaw ze jak dodam gazu to slysze przelewanie wody ? W zbiorniczku wyrownawczym niczego zlego nie stwierdzilem. Nawet przy przygazowce do 3000 zadnych bombelkow. Przelewanie chyba w nagrzewnicy. Wiec mam pytnie - czy wywalanie (choc nie duze) plynu oraz to przelewanie moze wiazac sie z zapowietrzeniem ukladu ? POnoc to sie samo powinno sie odpowietrzyc. Tak przynajmniej glosi teoria.

pzdr

odpowietrz dobrze układ, nagrzej do temperatury otwarcia termostatu i przegazuj kilkakrotnie, pamiętaj o poziomie płynu w zbiorniczku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...