Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Panel klimatyzacji B7 do B6 rozwiazanie z grzana tylna szyba

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam :) Jak wiadomo Panel klimatyzacji z modelu B7 po zalozeniu do modelu B6 wystepuje problem grzanej i nie dzialajacej tylnej szyby oraz nie beda grzaly lusterka :confused4: . Podczas uruchamiania przycisku w jednostce obsługi i wskazań sterownika układu Climatronic lampka sygnału zwrotnego w przycisku zapala się przy naciskaniu i gaśnie po puszczeniu przycisku, ale ogrzewanie nie zostaje włączone na pewno wyskoczy nam blad 00975


POMOCNE LINKI :

:arrow2:NASTAWY PODSTAWOWE KLIMATRONIKA

:arrow2: KLIMATRONIKI A4 B6 B7 RODZAJE I ZAKRES TEMPERATUR

bledykszyba.png

Moje spostrzeżenia na temat klimatroników do B6 z końcówkami AA, AB, AC, AD i pewnie te z czujnikiem jakości też (to jest AE,AF,AG,AH)

Wersje które mają na nalepce H11/S19 mają min temp 18°C (prod. 2003)
Wersje które mają na nalepce H12/S19 mają min temp 18°C (prod. 2003)
Wersje które mają na nalepce H13/S19 nie wiem jaką mają min temp ale możliwe że 18°C (prod. 2003)
Wersje które mają na nalepce H13/S23 mają min temp 16°C (prod. 2003-2004)
Wersje które mają na nalepce H13/S24 mają min temp 16°C (prod. 2004)
Wersje które mają na nalepce H14/S24 mają min temp 16°C (prod. chyba od drugiej połowy 2004 -jakość jak w B7)

Zebrałem w całość poniżej kilka opcji klimatronika w B7:

Przyuczenie VIN

08 Klima - 10 Adaptacja - Kanał 81 Wpisz PIN 26467 Testuj Zapisz

Nastawy podstawowe

08 Klima - 04 basic settings - Blok 001 - zaczekaj aż wszystkie wartości zejdą do zera
i ewentualnie potem:

08 Klima - 10 Adaptacja - Chanel 00 [Test] > [save] - (czyli przywróć ustawienia fabryczne)

Adaptacja, do rozkminienia

http://postimg.org/image/w46lfxdi9/

w B6 VIN i nastawy podstawowe tak samo, natomiast adaptacji poszczególnych kanałów może nie być.

Co bedziemy potrzebowac :

- przekaznik samochodowy 12V 30/40 A ( ja zastosowalem orginalny nr 373 ) 1 szt. pare kabli koszt okolo 10-20 PLN
- lutownica , cyna

przekaznikw.jpg


przekaznik1.jpg







Aby wszystko zadzialalo wpinamy sie nastepujaco w klimatronic a dokladnie wtyka F i D ( mamy opisane z tylu klimatronika

panelklimy.png wtykiclimatronic.jpg




Tutaj taki maly szkic co i jak przeciac i polutowac :) wydaje mi sie ze proste


podgrzewanatylnaszyba.jpgAudi%20A4-B6-B7%20Rear%20Demist%20Modifi



podgrzewanatylnaszyba.jpg



U mnie dziala :naughty: i brak bledow :)

Opublikowano

Czy przekaźnik się grzeje? Gdzie go zamontowałeś?

Opublikowano

Przekaźnik jest zamontowany zaraz za Klimatronikiem a czy się grzeje to Grześiek coś może powie, ale nie powinien. Bo dopiero wczoraj ten mod został zrobiony :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Wrc znajdź mi climatronik z jakością powietrza :decayed:

:decayed: jest ich pelno

Czy przekaźnik się grzeje? Gdzie go zamontowałeś?

Nic sie grzeje , przekaznik mozna zamontowac w dowolnym latwo dostepnym miejscu :wink4: ja wcisnalem go za panelem klimatyzacji i ma sie dobrze :)

Opublikowano

czy przekaźnik 40A się nada?

Opublikowano

nada się : :wink4:

Opublikowano

Rezanie zakończone dzisiaj, no i szybka grzeje więc :notworthy::good: :good:

Opublikowano
  • Autor

Rezanie zakończone dzisiaj, no i szybka grzeje więc :notworthy::good: :good:

no to spoko :good: nastepny zadowolony a gdzie umiesciles przekaznik :mysli:

Opublikowano

Za klimatronikiem sobie leży :P A powinienem go gdzieś umieścić? Tam strasznie ciasno jest z tymi kablami...

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Koledzy mam podobny problem , sam nie odważę się tego przekaźnika montować jest ktoś z okolic Warszawy kto mi to zrobi :naughty: oczywiście za $$$

Opublikowano

Chcesz to zmontuje Tobie zestawik - nic nie bedziesz musial ciac tylko piny wepniesz i mase przykrecisz - 2 min roboty i po sprawie :good:

Caly zestaw z przekaznikiem oooo , kostka pod przekaznik i przewody

Reszte zalatwisz z moja ksiegowa :decayed:

Opublikowano

kolego jestem chętny tylko gdzie ten montaż by się odbył? Irlandia odpada :>

Opublikowano

Przecież to nie filozofia, wyciągasz klimatronik, 10 minut roboty i jest zrobione.

Opublikowano

Przecie pisze ze sam sobie zrobisz - do wszystkiego kolegow ciagniesz :kox:

Przysylam ja Tobie komplecik a Ty wyciagasz klimatronik przepinasz piny i grzejesz :good:

Pamietaj ze nie ma wiekszej frajdy po samodzielnej modyfikacji :good:

To nic wielkiego - nawet mlody sam zmontowal do kupy :heat:

Opublikowano

Pamietaj ze nie ma wiekszej frajdy po samodzielnej modyfikacji :good:

Szczególnie wtedy kiedy auto idzie z dymem :polew: :polew: :polew: Nie mogłem się powstrzymać :polew:

A tak na poważnie to dasz radę :decayed:

Opublikowano

Przecie pisze ze sam sobie zrobisz - do wszystkiego kolegow ciagniesz :kox:

Przysylam ja Tobie komplecik a Ty wyciagasz klimatronik przepinasz piny i grzejesz :good:

Pamietaj ze nie ma wiekszej frajdy po samodzielnej modyfikacji :good:

To nic wielkiego - nawet mlody sam zmontowal do kupy :heat:

Dobra namówiłeś mnie :>

Dane do przelewu wyślij na PW

Opublikowano

Przecie pisze ze sam sobie zrobisz - do wszystkiego kolegow ciagniesz :kox:

Przysylam ja Tobie komplecik a Ty wyciagasz klimatronik przepinasz piny i grzejesz :good:

Pamietaj ze nie ma wiekszej frajdy po samodzielnej modyfikacji :good:

To nic wielkiego - nawet mlody sam zmontowal do kupy :heat:

Ohoho ale mądra ta młodzież w tych czasach.

Umiesz wyciągać piny?

Opublikowano

Pamietaj ze nie ma wiekszej frajdy po samodzielnej modyfikacji :good:

Szczególnie wtedy kiedy auto idzie z dymem :polew: :polew: :polew: Nie mogłem się powstrzymać :polew:

No to widze ze umiesz rezac jak auta puszczasz z dymem, a ja myslalem ze rezanie polega na czyms innym :confused4:

:nose:

Dlatego przy mojej modyfikacji nie ma ciecia przewodow :cool1:

Mlody :drinks::decayed:

Opublikowano

Pamietaj ze nie ma wiekszej frajdy po samodzielnej modyfikacji :good:

Szczególnie wtedy kiedy auto idzie z dymem :polew: :polew: :polew: Nie mogłem się powstrzymać :polew:

No to widze ze umiesz rezac jak auta puszczasz z dymem, a ja myslalem ze rezanie polega na czyms innym :confused4:

:nose:

Dlatego przy mojej modyfikacji nie ma ciecia przewodow :cool1:

Mlody :drinks::decayed:

W większości bardziej zaawansowanych modyfikacji trzeba kable lutować, rezac nowe wiązki itp. Z tym dymem to był oczywiście żart jak nie zauważyłeś. A czy coś umie czy nie to na ten temat nie będę się wypowiadał bo to nie ma sensu

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Mod w 100% udany, wszystko działa jak należy. Fajnie że Grzesiek znalazł jak rozwiązać ten problem. :hi:

Wielkie dzięki :good: i oby tak dalej.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.