Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Panel klimatyzacji B7 do B6 rozwiazanie z grzana tylna szyba


wrclaguna

Rekomendowane odpowiedzi

Hej kolego wrclaguna , a to ostatnio to kiedy bylo, bo mam wlasnie ten sam dylemat zakupilem juz jakisz czas temu zamiennik ale czasu nie bylo zeby załozyc a potem pojawil sie ten post o akumulatorze. Może poprostu kolega mial pecha ze dostał zwarcia, przypadek 1 na 100 ?

Ja mam wlasnie taki ORI i wszystko u mnie smiga , zero bledow :) Czasem moze zdarzyc sie tak ze tani jakis przekaznik poprostu zrobi zwarcie :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm właśnie wziąłem się za wymianę przekaźnika, przy okazji sprawdziłem wszystkie kable i zonk. 2 Kable, biało żółty i biało fioletowy były lekko podtopione i stamtąd wzięło się zwarcie. Więc zamontowałem wszystko jeszcze raz z nowym przekaźnikiem i jeszcze bez założenia radia odpaliłem klimatronik i trzymałem kable żeby zobaczyć czy się grzeją. Pierwsza rzecz jaka mnie zdziwiła to to, że przekaźnik się włącza i za 3 sek wyłącza i znowu włącza i wyłącza i tak dalej... Tak chyba nie powinno być co :mysli: No i kable z 87 i 30 się dosyć grzeją mocno. Co jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przekaźnik działa poprawnie tak ma być, a co do kabli to trochę na pewno będą się grzały bo szyba robi za grzałkę i pobiera dużo prądu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przekaźnik działa poprawnie tak ma być, a co do kabli to trochę na pewno będą się grzały bo szyba robi za grzałkę i pobiera dużo prądu.

A do tego obwodu nie są też podpięte lusterka zewnętrzne (o ile są podgrzewane)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam. czy ktos przypadkiem jest w posiadaniu szkicu który znajdowal sie pod adresem http://img228.imageshack.us/img228/3023/podgrzewanatylnaszyba.jpg a w tej chwili juz nie działa? szkc odnosnie tego podpięcia.

---------- Post dopisany at 22:44 ---------- Poprzedni post napisany at 22:42 ----------

oraz jak bez podpinania komputera zorientowac sie czy mam panel z B6 czy B7?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak bez podpinania komputera zorientowac sie czy mam panel z B6 czy B7?

Pasuje jego wyciagnac i sprawdzić co pisze z tyłu na wlepkach B6 cz B7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok wiec musze znalesc teraz komputer i jakiegos magika co mi to wszystko podepnie bo sam sie raczej nie podejme. Dzieki

---------- Post dopisany 09-11-2012 at 23:54 ---------- Poprzedni post napisany 29-10-2012 at 18:33 ----------

poniewaz nie mam komptera zastanawiam sie czy po modyfikacji bedzie tez dzialac bez kasowania bledow czy przyuczania vinu? czy ktos probowal tego? dzieki pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znaczy sie bedzie dobrze i kiedys przy okazji moge sobie błedy wykasowac? bo skoro tak to po co przyuczanie vinu? no i czy spokojnie moge to robic na wyłaczonym zaplonie czy trzeba odpiac akumulaor?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bedziesz miał duzo błedow i musisz zrobic NASTAWY PODSTAWOWE klimatronika wszystko masz opisane na FORUM wystarczy poszukać .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyposazyłem sie w vaga no i teraz takie pytanie jak zlokalizowac ten kabel z wtyczki D (D13). jest tam brązowy z jakas kreska i brazowy nieco grubszy niz pozostale zgaduje ze to ten. No i moze głupie pytanie ale czy trzeba odłączyc akumulator przed zabraniem sie do roboty? Z gory dziekuje za odpowiedz. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pierwszym poście masz wszystko opisane :wink:

Aby wszystko zadzialalo wpinamy sie nastepujaco w klimatronic a dokladnie wtyka F i D (zaznaczone na obudowie)

panelklimy.png wtykiclimatronic.jpg

Tutaj taki maly szkic co i jak przeciac i polutowac :) wydaje mi sie ze proste

podgrzewanatylnaszyba.jpgAudi%20A4-B6-B7%20Rear%20Demist%20Modification.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...