Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jakie CB Radio i antena do Audi?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie jakieś 2 lata temu mój znajomy fachman polecił mi taki zestaw, co wy na to ?

Zestaw jest jeszcze "aktualny" ?

http://www.ceneo.pl/2100044

http://www.ceneo.pl/943576

  • Odpowiedzi 2,1 tys.
  • Wyświetleń 168,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Wilsona ciężko ori kupić a podróba syf.

Maxona za każdym razem musiałem na am przestawiać bo z automatu fm ustawia.Zresztą to szumofon straszny.Chociaż tego modelu akurat nie miałem.

Opublikowano

Mam yosana turbo + syrio 27

Antena do montażu + uchwyt na rant klapy

I jak działa, jest sens w to inwestować ?

Opublikowano

Jestem zadowolony.

Po kupnie radia podłączyłem do auta bez podpiecia anteny, włączyłem świeci a tu cisza nic nie szumi.

Myślałem że uszkodzone.

Teraz wiem że radio jak ma najmniej szumów własnych to jest najlepsze.

Podświetlenie idealnie pasuje do audi, a nie jakieś jaskrawe niebieskie

tu możesz zobaczyć jak działa, na mniejszej antenie

https://www.youtube.com/watch?v=PpP31LZlz2M

Dodam że gruszka jest leciutka i mała, ma zmienianie kanałów w niej oraz ASQ.

Podłączyłem dodatkowy głośnik z jakiegoś starego radia i umieściłem go za lampką w podsufitce.Elegancko słychać a głośnika nie widać

Antena sirio omega 27 zamontowana tak:

0e0153fa-cae7-4df7-9bb8-0b6e2827201f_zps

Edytowane przez edekxp

Opublikowano

Jestem zadowolony.

Po kupnie radia podłączyłem do auta bez podpiecia anteny, włączyłem świeci a tu cisza nic nie szumi.

Myślałem że uszkodzone.

Teraz wiem że radio jak ma najmniej szumów własnych to jest najlepsze.

Podświetlenie idealnie pasuje do audi, a nie jakieś jaskrawe niebieskie

tu możesz zobaczyć jak działa, na mniejszej antenie

https://www.youtube.com/watch?v=PpP31LZlz2M

Dodam że gruszka jest leciutka i mała, ma zmienianie kanałów w niej oraz ASQ.

Podłączyłem dodatkowy głośnik z jakiegoś starego radia i umieściłem go za lampką w podsufitce.Elegancko słychać a głośnika nie widać

Antena sirio omega 27 zamontowana tak:

0e0153fa-cae7-4df7-9bb8-0b6e2827201f_zps

Ok. Dzięki. Chyba też właśnie zdecyduje się na ten model jednak, bo nie ma sensu przepłacać za nazwę i firmę. Tylko chyba antenę będę musiał dłuższą kupić zwg. na teren.

Edytowane przez r7adek

Opublikowano

Ot przykład jak nie montować anteny.[emoji12]

Polecam na dach ML 145

Opublikowano

Planuje zakup cb + antena. I czytam, czytam ten temat i już zgłupiałem bo nie wiem co kupić. Początkowo miał być President (Teddy ASC)ale w miarę czytania zwątpiłem w ta markę, przeglądam neta i sporo pochlebnych opinii jest o Yosan ( Turbo JM 3031M). Co proponujecie i jaką do tego antenę. Jeżdżę głównie w terenie górzystym, zalesionym więc antena musi mieć dobry zasięg ale żeby nie był to nie wiadomo jaki maszt.

Wszystko zależy czego oczekujesz od zestawu. Ja np.korzystam z anteny Sirio Turbo 5000 i Kpodx 5000 ale to spore radio i antena ale kultura pracy nie do opisania. A czym większe radio lepszy odsłuch

Opublikowano

No jednak zdecydowałem się na tego yanosik jm 3031 turbo. I antenę sirio ml 145 . Jestem ciekaw jak to będzie działać u mnie.

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Witam mam zamiar wymienić kabel przy antenie president florida moje pytanie jaka folie czy coś przykleić później od spodu anteny ?? < bo trzeba zdzierac ta stara żeby wyciągnąć wszystko i gdzie można kupić ??

Opublikowano

w jakim celu chcesz wymieniać ten kabel?

Opublikowano

kup sobie łącznik tzw beczkę i połącz, bez kombinacji.

Opublikowano

Pewnie przy samej antenie naderwany.

Opublikowano

witam takie pytanko jak wyglada sprawa spalonej koncowki mocy ????? czy np wgl nie slychac jak ktos nadaje? bo tak mam szymy slychac normalnie jak rozkrece radyjko a kogos malo kidedy slychac?

Opublikowano

Podłącz inna antenę, zobacz co i jak a potem myśl.Bo moim zdaniem masz problem z

anteną

Opublikowano

końcówka mocy jak pójdzie to raczej cisza totalna

Opublikowano

Jak końcówka to tylko radio działa odbiorczo

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Panowie używa ktoś unidena pro520xl pierwszego wytworu chińczyków (uniden pisane przez duże U ciezko chodząca gałka kanałów i brak dolnej kreski w 9 ) i mógłby sie podzielić opinią na temat tego radia :)

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Witam,

polecam jak najbardziej 520 XL . Nie miałem problemów z tym radiem a używałem kiepskiej anteny, 30 cm sunker i tak dawało nieźle rade. Radio już mam około 4 lat i bez napraw. Teraz szukam anteny Presidenta Florida albo Vigina .

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.