Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Ubytek płynu chłodzacego


soczek721

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Dzis w nocy przy duzych mrozach wyciekl mi plyn z chlodnicy Jestem juz umowiony do mechanika Czy cos sie stanie jesli 5 km przejede bez boryga ? Czy trzeba uzupelnic plyn co wydaje sie bez sensu bo zaraz go nie bedzie Prosze o pomoc !!

[mod]uzupełnij profil, prefix, zapoznaj sie z regulaminem - Musashi[/mod]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest coś w zbiorniczku wyrównawczym czy wyciekł całkowicie? Jeśli chcesz być hardcorem to jeździj bez płynu :wallbash: :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i uszkodzisz przynajmnej uszczelke pod glowica. :decayed:

czego to ludzie nie wymysla... :kwasny:

BTW moze bys jeszcze poinformowal o jakim silniku rozmawiamy???? :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.9 tdi Avant [br]Dopisany: 05 Grudzień 2010, 17:03_________________________________________________Uruchomiłem dzis silnik na 5 min do tego czasu az sygnał o braku cieczy zaczał działac i zaraz zgasiłem takze nic chyba sie nie stało Jutro zaleje borygiem tak aby dojechac Czy wystarczy 5 litrow ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.9 tdi Avant [br]Dopisany: 05 Grudzień 2010, 17:03_________________________________________________Uruchomiłem dzis silnik na 5 min do tego czasu az sygnał o braku cieczy zaczał działac i zaraz zgasiłem takze nic chyba sie nie stało Jutro zaleje borygiem tak aby dojechac Czy wystarczy 5 litrow ??

borygiem? :decayed: :decayed:

juz lepiej woda destylowana. nie powinna sie zagotowac przez ta chwile. na wszelki wypadek wlacz ogrzewanie.

do auta powinines nalac plyn chlodzacy uzyskany z rozcienczenia koncentratu G012. do nabycia w ASO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego nie Borygiem ?? Czy to zły pomysł ? Ten plyn i tak pewnie ucieknie a do mechanika mam dokładnie 3,7 km to chyba dam rade dojechac ?[br]Dopisany: 05 Grudzień 2010, 17:31_________________________________________________wystarczy 5l

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego nie Borygiem ?? Czy to zły pomysł ? Ten plyn i tak pewnie ucieknie a do mechanika mam dokładnie 3,7 km to chyba dam rade dojechac ?[br]Dopisany: 05 Grudzień 2010, 17:31_________________________________________________wystarczy 5l

co jest tansze borygo czy woda destylowana?

moze bys uzupelnil kod siilnika w profilu? czytales regulamin?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...