Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AKE] Audi A4 ...........REGENERACJA........ODŚWIEŻONY 10.12.2011

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Chodzi mi o to, że wahacze nie odpowiadają za to, że Ci samochód pójdzie niżej, tylko amory i sprężyny za to odpowiadają. AKE jak już to szło do 2003, potem były silniki z kodem B jeśli chodzi o 2,5tdi.

Opublikowano

Na pewno mocą i samym kodem :kox: ale dokładnie to nie wiem.

Opublikowano
  • Autor

parametry oraz okres pordukcji taki sam. czyli moc również.

Wybór padł na wahacze Febi. rok temu wymieniałem banany i okazało się że mam w magazynie używki w idealnym stanie. i do dzis siedzą cicho:)

Opublikowano

racja a czym sie róznia bau od bhd

:szukaj:

BAU - euro3

BDH - euro4

moc taka sama

Opublikowano

parametry oraz okres pordukcji taki sam. czyli moc również.

Wybór padł na wahacze Febi. rok temu wymieniałem banany i okazało się że mam w magazynie używki w idealnym stanie. i do dzis siedzą cicho:)

tak z ciekawości zapytam, jaka była różnica cenowa pomiędzy Febi a Lemfolder???, Ja osobiście bym Febi nie założył, tylko Lema,.

sam kilka lat temu, wymieniłem górne, przednei na febi, po killu miesiącach tylne górne już na lema, przednie padły, wieć gteraz są Lemy, a tylne do teraz są ok, jedynie co można podłożyc to jeszcze TRW, które często ida na pierwszy montaż, ale jak juz powiedziałem to tylko moja opinia,.

p.s.przypilnuj mechanika co do właściwego montażu,.

pozdr

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Padło na febi bo mam za free. trafił mi sie a4 b6 anglik na magazyn rok temu z nowiutka zawiecha. Założyłem do siebie cześć wahaczy. zrobiłem 18 tyś i jest dalej git wiec teraz założę resztę.

Jestem z nich naprawdę zadowolony[br]Dopisany: 15 Styczeń 2012, 16:24_________________________________________________Mam do Was pytanie. czy w takie mrozy jak teraz (-8 -13) Jeździcie na myjnie automatyczne?

Mam na mysli konkretnie Myjnie Orlenu.

Auto mam tak brudne że nie moge na nie patrzeć.

Mam jeszcze jedno pytanko.

Jakiś pajac na parkingu otwierajac drzwi wgniótł mi karoserie w okolicach wlewu paliwa. na tyle lekko ze lakier nie odprysł nie załamała sie powierzchnia ale jest dostyc widoczne i bardzo frustrujące.

Dlatego Was pytam czy mozna to wyciagnąc? rozebrałem boczki bagaznika ale nie ma szans na dostanie się od wewnątrz...

img_0501

Opublikowano

Padło na febi bo mam za free. trafił mi sie a4 b6 anglik na magazyn rok temu z nowiutka zawiecha. Założyłem do siebie cześć wahaczy. zrobiłem 18 tyś i jest dalej git wiec teraz założę resztę.

Jestem z nich naprawdę zadowolony[br]Dopisany: 15 Styczeń 2012, 16:24_________________________________________________Mam do Was pytanie. czy w takie mrozy jak teraz (-8 -13) Jeździcie na myjnie automatyczne?

Mam na mysli konkretnie Myjnie Orlenu.

Auto mam tak brudne że nie moge na nie patrzeć.

Mam jeszcze jedno pytanko.

Jakiś pajac na parkingu otwierajac drzwi wgniótł mi karoserie w okolicach wlewu paliwa. na tyle lekko ze lakier nie odprysł nie załamała sie powierzchnia ale jest dostyc widoczne i bardzo frustrujące.

Dlatego Was pytam czy mozna to wyciagnąc? rozebrałem boczki bagaznika ale nie ma szans na dostanie się od wewnątrz...

img_0501

Przy takich mrozach żadna suszarka nie wysuszy Ci dobrze auta, chyba że masz myjnie 300 metrów od domu i ciepły garaż tzn. ok 0 stopni. U mnie już kilku kolegów ,,zamarzło,, po takich myciach, więc ja mogę od siebie powiedzieć że nie polecam. Autko powinno postać po myciu przez noc wtedy masz gwarancję że otworzysz drzwi w samochodzie inaczej może być ciężko :thumbdown:

Opublikowano

własnie tego się obawiałem. ale myslałem ze te szuszary lepiej działaja:/

Nigdy Ci nie wysuszy uszczelek . Mycie ręczne, wycieranie do sucha i garaż na noc. :hi:

Opublikowano
  • Autor

Mycie ręczne przy minus 10 stopniach?

raczej sredni pomysł:)

Mam jeszcze jedno pytanko.

Jakiś pajac na parkingu otwierajac drzwi wgniótł mi karoserie w okolicach wlewu paliwa. na tyle lekko ze lakier nie odprysł nie załamała sie powierzchnia ale jest dostyc widoczne i bardzo frustrujące.

Dlatego Was pytam czy mozna to wyciagnąc? rozebrałem boczki bagaznika ale nie ma szans na dostanie się od wewnątrz...

Opublikowano

Mycie ręczne przy minus 10 stopniach?

raczej sredni pomysł:)

Przecież nie na zewnątrz :facepalm:

Opublikowano

za wąskie futryny mam do łazienki mi nie wjedzie:/

Ty, no a teraz w pasażu grunwaldzkim o tej porze roku nie myją? Weź kobitę na zakupy, niech Ci umyją, połazicie 3-4 godzinki po sklepach, zjedzcie coś przez ten czas trochę Ci fura przeschnie...

Opublikowano

Racja zapomniałem o tej myjni:) byłes tam kiedyś może? Bo mam swoja ulubiona ręczną koło domu ale tam teraz zamkniete:/

Byłem, w zeszłym roku jakoś na wiosnę, nie narzekałem na jakość, chłopaki szmatkami powycierali do sucha, także możesz jechać. Najwyżej weź ze sobą coś do uszczelek, np wazelinę i po zakupach delikatnie je przesmaruj dla świętego spokoju. Co do cen nie pamiętam, no ale czy to ważne...

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Witam na nowym forum:)

Mam pytanie. Chce zmienić dekory na czarne. Czy lepiej szukać ori czarnych czy przemalować swoje?

Może ma ktoś czarne Quattro w dobrej cenie?

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

o co chodzi z ta malyszowka??

Opublikowano

mam zwykle czarne quatro dekory ;) jeśli by Cie interesowały dawaj PW

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.