Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AAH] Witam oto moja nietuzinkowa A4 2,8 V6 po samodzielnym tuningu.


Rafaello.

Rekomendowane odpowiedzi

Oj Oj oj :disgust: a ten rynnopodobny wydech to po co?? Wszystko się w nim świeci, spojler z gatunku tych co to "zapewniają odpowiedni docisk powyżej 310km/h..." no masakra żeś odstawił festyn :decayed: Oczywiście widać autentyczny wkład, pracę :hi: to wypada cenić, reszta.. :rant: oczywiście estetyka jest kwestią gustu - chciałeś opinię to ją masz, bez urazy, szczerą i serdeczną :) ... jeżeli Tobie się jeździ fajnie i jesteś zadowolony - jest git. To nie forum tuningowe, tutaj dominują miłośnicy audi, którzy piękna doszukują się właśnie w oryginalnej stylistyce :audi: - klasycznej, szlachetnej i dyskretnej ... dlatego raz jeszcze - nie miej urazy...

A to co zaproponował Keżor już dużo bardziej ludzkie ;) tyle tylko że do takich felg to ja chyba jeszcze muszę dorosnąć... (albo na odwrót) :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jako że auto ma potencjał , czyli felgi i przód to postanowiłem wziąć je na warsztat i oto co wyszło

:oklaski: I tak jest o wiele lepiej , nawet kierunek pobieliłeś :naughty:

W takiej wersji wygląda duuzo lepiej :afro:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie forum tuningowe, tutaj dominują miłośnicy audi, którzy piękna doszukują się właśnie w oryginalnej stylistyce :audi: - klasycznej, szlachetnej

tu nie chodzi o to, że to nie jest forum tuningowe tylko o to żeby tuning był zrobiony ze smakiem , nie koniecznie na orginalnych częściach. np. nieorginalne fele, lampy FK, taki grill jak ma kolega plus kratkina dole ładnie sie prezentują . ale kupić wszystko co najtańsze i jak najwięcej żeby tego było a potem to walnąć na auto to jest :thumbdown: sam mam auto po lekutkim tuningu włącznie z nieorginalnymi tylnymi lampami firmy depo :naughty: ale staram sie żeby te elementy do siebie pasowały. i po co ja to wszystko pisze , skoro to wszyscy chyba wiedzą :mysli:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wasze wypowiedzi,sugestie i porady.Autko mam już prawie trzy lata i w tamtym czasie akurat takie rozwiązania były w moim guście a od tamtego czasu prawie nic nie zmieniałem (brak czasu).A co do tego parapetu to może i faktycznie wcale nie pasuje do tej bryły,zresztą już dawno myślałem żeby go zmienić,ale jakoś nie miałem czasu na nowe innowacje.Idzie zima czasu będzie więcej i myślę że wizerunek mojej :a4fan: się napewno trochę sie zmieni.

Pozdrawiam wszystkich miłośników :audi: !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobają mi się przednie lampy audio a reszta przesadzona i to grubo od tylnego spoilera przez wydech po fele i chromy. Kilka lat temu taki styl był modny ale teraz troszke to inaczej wygląda. Jednak pierwszą zmianą jaką bym zrobił to zdjęcie tego czegoś co wisi na lusterku wstecznym. To taka moja subiektywna ocena, jeśli właścicielowi się podoba to jest najważniejsze :)

Pozdrawiam :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze jak widze takie projekty to się zastanawiam co autor miał na myśli :mysli:.....twoje auto , a o gustach się nie dyskutuje...... natomiast ode mnie to:

1.Zabudowa audio mega konkret - jaką masz jednostkę do sterowania tym cacuchem?

2.Czy tylko ja mam takie wrażenie ,ze tył auta za bardzo siedzi? Sugerowałbym pomyślec coś nad zawiasem, aby stał " równo" ewentualnie przód odrobinę nizej niż tył.

3.Masz juz w aucie zapakowane dystanse? - fajnie byłoby trochę wypchnąć kółka przy tak masywnej bryle auta.To na tyle odemnie, bo jak sam juz piszesz czas na zmiany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego zejdz z calibry ( miałem przed :audi: i byłem zadowolony i draznia mnie tacy co sie tylko wysmiewają <2.0 16v>) czy to uwazasz za wiejski tuning ?

http://img140.imageshack.us/img140/6432/img0167bt7.jpg

http://img140.imageshack.us/img140/4382/pic00979zb8.jpg

!!!!!

nie podoba mi sie- troche wioska w stylu "wiejscki calibra bmw" tuning... ble

Oceniamy autko autora tematu, zbędne są te zdjęcia Twojej Calibry.

Nic nie wniosłeś do tematu swoją wypowiedzią.

Proszę nie kontynuować sprzeczki o Opla

[spedyt]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...