Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFB] Wilgoć w bagażniku???


slaweq

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

Problem jest jak w temacie. Wszystko ładnie wysuszyłem jak bylo ciepło i ostatnio znowu zauważyłem wilgoć w bagażniku i na kole zapasowym, do tego paruje tylna szyba. Sprawdzalem bagażnik i miejsce na kolo zapasowe i wszystko jest niby ok. Czym moze byc spowodowana ta wilgoć?

Pozdro ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak wiem o co Ci chodzi, sprawdziłem uszczekle i jest wporządku, jeszcze zauwazyłem ze mam wode z kole zapasowym... tylko skąd ona sie tam bierze? :shocked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem to samo w mojej A4 problemem były lamp tylnie lexusy jakieś taniej produkcji nie posiadłay one uszczelnienia takiego jak w org. wszystko to wywalało mi problem z centralką i gazem założyłem dodatkową uszczelkę wysuszyłem i teraz wszystko śmiga jak tra lala :D[br]Dopisany: 26 Listopad 2009, 16:31_________________________________________________Zapomniałem dodać a lampka dodatkowo się świeciła jak miałem wodę bo łączyła masę z autem gdy wysuszyłem mapka nie zapalała się polączyłem dodatkową i jest ok zapala sie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdejmij zderzak i sprawdż czy w tył nie był uderzony,nawet lekkie uderzenie mogło spowodować popękanie masy uszczelniającej na tylnej ściance i tamtędy woda może się dostawać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

slaweq tam jest taki plastikowy odpowietrznik. zbadaj jego stan :good: tylko raczej trzeba zdjac zderzak...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie dokladnie (z ktorej strony itd) jest plastikowy odpowietrznik? Co on daje?

Z prawej strony mam wilgotna wykladzine na boczku w bagazniku, mysle, ze przez to paruje mi szyby z tylu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...