Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AHH] Szukam podłokietnika


lempo

Rekomendowane odpowiedzi

mam następujący problem: eksploatuję granatowego sedana z '99 roku z pięknym granatowym środkiem. brakuje mi jednak podłokietnika. jedyny jaki znalazłem to taki:

http://cgi.ebay.pl/Pod-okietnik-Volkswagen-Passat-B5-Audi-A4_W0QQitemZ330081521075QQihZ014QQcategoryZ9887QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem

obawiam sie jednak ze odcień granatowego podłokietnika to zupełnie inny kolor od wnętrza mojego a4.

czy ktoś z was dokupował taki granatowy podłokietnik?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie kupuj tego podlokietinka!!!!

po 1- jest to uzywka- pisze stan idealny. za te pieniadze mozna juz kupic z tunelem... (tunel to nie problem, mozna tez wyciac stary brzeszczotem i jest elegancko)

po 2- kup sobie ori od AUDI, nie od VW- lapy maja takie same ale calosc jest inna... przerobilem to. kupilem okazyjnie taki wlasnie od passata, niby git, ale jak przejechalem sie kiedys inna a4 z ori, to stwierdzilem ze ten od passata to jakas pomylka. jest krotszy, wezszy itd. audi jest poprostu porzadniejszy :)

szukaj na allegro, nie tylko "a4 podlokietink" ale rowniez np 'audi czesci" "audi rozbiorka" itd.

jest teraz mnostwo anglikow i innych rozbitkow, i nikomu nie chce sie wystawiac pojedynczych czesci na oddzielne aukcje- robia zdjecie autu podaja nr telefonu i dzwonisz z pytaniem o konkretna rzecz.

co do samego obszycia- kolega cayenne dobrze radzi, ale jescze lepszym patentem jest wyrwanie ori zaglowka w takim kolorze- wtedy idziesz do tapicera i masz praktycznie jak nowke, ori :)

http://allegro.pl/item261045313_sprzedam_podlokietnik_do_audi_a4.html - podobna cena a masz ori audi, wyglada na OK, gore i tak bedziesz obszywal... mozna wyrwac juz za ~300 pln.

POWODZENIA! :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz na PW do wosiek1 on wsadził skóry do swojej A4 (B5 po lifcie) to może stary podłokietnik będzie sprzedawał (no chyba że już sprzedał)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alvaro

nie sprzedaje swojego bo sam podłokietnik niczym się nie różni,i tą górną częśc tylko się obszywa i tak właśnie zrobie... nie ma potrzeby wymiany całego

jedz zobacz na jakiś szrot z angolami i napewno coś znajdziesz,i do tego będziesz dokładnie widział czy to ten odcień co potrzebujesz... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...