Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B8] Czarna Audi A4 B8 2.0 Limousine


marcinpoland

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki barthub :)

Jak bywasz w jg to możemy się spotkać i mogę Tobie aktywować te gadżety. Byłem w aso bo tmps czasami błąd jakiś mi wywalał i na nowo mi wgrali softa i wszystkie przeróbki poleciały, dlatego zamiast płacić znowu za te bajery kupiłem vaga i teraz samemu można się pobawić[br]Dopisany: 04 Kwiecień 2011, 22:00_________________________________________________Ostatni weeken-dzik poświęciłem prawie w całości mojej niuńce :)

Zamówiłem w zeszłym tygodniu w All4Auto trochę kosmetyków

- szampon Meguiar's gold class

- glinka Bilt Hamber Soft ( super sprawa, mimo mycia rękawicą z mikrofibry myślałem że już wszystko się zmyło ale po glince i tak jeszcze sporo syfu wyszło, najmniej było na dachu, ale boki, przód i tył to już sporo.

- Autoglym Super Resin Polish

- Autoglym Car Glass Polih ( lustro wyszło, w szybkach można się przejrzeć, ale pewnie przyciemnienie również wspomaga ten efekt)

- Fluffy Dryer

- Black Hole

- Wosk Dodo juice purple haze

- Valetpro Snow Foam Combo

- Endurance Meguiar's

- Felgi Surfex HD

- Trim detailer Meguiar's

Do tego trzeba było jeszcze kupić karchera 5.55 i pianownicę

Oto efekty:

Kawałek maski:

11-04-02-0001.jpg

11-04-02-0002.jpg

Nowy grill, kratki i oklejona ramka folią oraz wklejona rejestracja, kupiłem też folię do świateł ale efekt był nieciekawy także odpuściłem

11-04-02-0003.jpg

A tutaj nowe kółka, opony Pirelli P7 Cinturato 245/40/18 niby bardzo dobre i faktycznie na razie próba była tylko na suchym i trzymają super, ale nowe fele miały ET35 więc pewnie to też wpłynęło na przyczepność bo większy rozstaw wyszedł teraz

11-04-02-0004.jpg

11-04-02-0005.jpg

11-04-02-0006.jpg

11-04-02-0007.jpg

I tutaj efekt końcowy w całości, przyciemnione wszystkie szybki ( oprócz przodu rzecz jasna :) ) i chromowane końcówki wydechu

11-04-02-0008.jpg

11-04-02-0009.jpg

11-04-02-0010.jpg

11-04-02-0011.jpg

11-04-02-0014.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super robota :good:

Autko odpucowane jak należy..niestety felgi...no mnie wyjątkowo ten kształt nie pasuje... :thumbdown:

Ale uratuj ją chociaż obniżeniem zawieszenia jeśli ten wzór Ci się podoba bo teraz na dodatek jest jak koza....

I będzie OK!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko, można było mieć za 500eu więcej 20" i na początku tak właśnie chciałem zrobić ale niestety na drogach w mojej okolicy byłaby taczka przy 255/30/20 i szybko by się po przycierały.

Faktycznie dla lepszego efektu można by obniżyć,

Wzór felg to kwestia gustu, kupiłem je bo ze wszystkich jakie oglądałem te mi się najbardziej podobały

Tak one wyglądają w wersji 20" w B8

31659991.jpg

22048810.jpg

79472604.jpg

73958391.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego nie należy się sugerować samym wzorem.To ze dane 20 wyglądają dobrze nie oznacza że przy 18 bedzie fajnie.I na odwrót.

Inna sprawa że przy tych 20 ze zdjec jest niemała gleba..

BTW przy 20 powinienes miec rozmiar gumy 265/30/20....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zniż ją jakimś gwintem (5cm powinno zrobić swoje) i autko nabierze ładnego wyglądu. Nie myslałes zeby okleic tez listwy chromowe (obwodki szyb) zeby zrobić całe auto na black :naughty: Autko fajne , jeszcze jakis virus i bedzie :good: Powodzenia w modowaniu. pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...