Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADP] Znoszenie Samochodu (auto pływa) - problem z zawieszeniem


baki82

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. W czasie jazdy po nie rownym terenie czli naszych polskich drogach mam obiawy takie jak, czuje jak samochod mi plywa po drodze nie dzieje sie to na ostrych glebokich dziurach chociasz tez troche, ale najbardziej na nie rownym pagorkowatym asfalcie. Wymienilem koncowki drazkow bo jedna byla wybita i wachacz ktory stukal i sie polepszylo ale nie do konca chociaz sadze ze wachacze nie maja z tym nic wspolnego amortyzatory mam ok. Na czas obecny nie mam zadnych stukow w zawieszenu a samochod plywa, amortyzatory tez mam ok. Czy ktos mial taki przypadek albo wie co moze byc powodem? Jezeli tak to prosze o przekazanie informacji.

* na przyszłość opisuj temat zgodnie z zasadami forum oraz nie twórz 2 takich samych wątków - zostały połączone

[lukaszr]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem tak samo

Auto pływało i strach było jechać 100tką

U mnie złą robotę robił górny przedni wachacz z prawej strony.

Ale...

Takie objawy występują: przy innych ciśnieniach w oponach, uszkodzeniach wachaczy, i uszkodzeniach przegubów

Tam bym szukał. Jak manżeta (taka guma nakładana na przegub) jest uszkodzona to do brzegubu mogą dostać się jakieś syfki i wtedy to już blisko do rozwalenia łożysk.

Sprawdź przeguby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...