Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] Chips by ROGAL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

na jakie forum TDI bym nie wszedł to wszedzie widze wykres adamoo .... :polew:

A co Ty myślisz że serię będzie się pokazywało :wink4:

Bo z tego co pamiętam to jak czyscilismy smic u Horneta to mieliśmy około 55 przed i 45 stopni po czyszczeniu. Na zewnątrz było 18 stopni.

Oj chyba zimniej było .... i trzeba dodać że po deszczu.

Opublikowano

Rogal, napisz lepiej kiedy złamiesz adresację pompy w 2.5 TDI !!! Ludzie czekają !!! :)

Opublikowano

Rogal, napisz lepiej kiedy złamiesz adresację pompy w 2.5 TDI !!! Ludzie czekają !!! :)

Twierdzi, ze raczej nie bedzie to mozliwe... Pozostaje Ci wymiana pompy (mi moze tez, ale dopiero jak sie wysra :decayed:) :cool:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Panowie a co stoi na przeszkodzie aby te pompe wymienić i rezać 220KM ??

Opublikowano

Panowie a co stoi na przeszkodzie aby te pompe wymienić i rezać 220KM ??

To jet dobry pomysł. Tylko pytanie jak wilką stadninę będzie można osiągnąć z 2,5 TDI 180PS ?? Czy w tryski również będą do wymiany, a może jeszcze mała zmiana turbulum ?......

Opublikowano

Panowie a co stoi na przeszkodzie aby te pompe wymienić i rezać 220KM ??

To jet dobry pomysł. Tylko pytanie jak wilką stadninę będzie można osiągnąć z 2,5 TDI 180PS ?? Czy w tryski również będą do wymiany, a może jeszcze mała zmiana turbulum ?......

Nie no nie wymyślaj... nie na 320, tylko na 220
Opublikowano

Panowie a co stoi na przeszkodzie aby te pompe wymienić i rezać 220KM ??

To jet dobry pomysł. Tylko pytanie jak wilką stadninę będzie można osiągnąć z 2,5 TDI 180PS ?? Czy w tryski również będą do wymiany, a może jeszcze mała zmiana turbulum ?......

Nie no nie wymyślaj... nie na 320, tylko na 220

To mijanie się jest kupować 2,5 skoro Adaś wyrezał (w końcu) 218 PS .. oytanie tylko co będzie dłużęj żyło........... 2,5 czy 1,9

Opublikowano

Panowie a co stoi na przeszkodzie aby te pompe wymienić i rezać 220KM ??

To jet dobry pomysł. Tylko pytanie jak wilką stadninę będzie można osiągnąć z 2,5 TDI 180PS ?? Czy w tryski również będą do wymiany, a może jeszcze mała zmiana turbulum ?......

Nie no nie wymyślaj... nie na 320, tylko na 220

To mijanie się jest kupować 2,5 skoro Adaś wyrezał (w końcu) 218 PS .. oytanie tylko co będzie dłużęj żyło........... 2,5 czy 1,9

znając styl jazdy Adasia to jego 1.9tdi przeżyje nawet 3,0tdi oNIAKA :polew::P :P ;):decayed::naughty::kox:

Opublikowano
  • Autor
:kox:
Opublikowano

:kox:

To się wypowiedziałeś :D :D :D

Opublikowano

poziek, nie kazdy chce podnosic moc za wszelka cene - wymiana VP44 to spory koszt i prawde mowiac jeszcze nie slyszalem o kims kto by to robil dla podniesienia mocy.

hornet, wyrezal wreszcie... i pewnie nie malym kosztem - pytanie ile to wszystko pozyje (oby jak najdluzej). Takie mody zawsze niosa ryzyko wysrania sie czegos i generuja coraz to wieksze koszty...

Z tego co pisal Piotruś na AKP (ma potezna wiedze na temat 2.5) - te silniki maja duzy potencjal... Mowiac duzy - mam na mysli grubo powyzej 200PS i grubo powyzej 400nm - a to juz spokojnie wystarcza do przyjemnej jazdy. Dolozyc do tego latwo dostepne Q, V6, przyziemne spalanie i mamy bajke...

Opublikowano

jakie są koszty tej wydajniejszej pompy?? ktoś wie??

Opublikowano

Podobno compoty sobie z tym poradziły i robią sofciki , trzeba zadzwonić i sie zapytać :)

Opublikowano

jakie są koszty tej wydajniejszej pompy?? ktoś wie??

Nie wydajniejszej, a bez blokady w sterowniku :cool:

Co do ceny - to slyszalem, ze regeneracja pompy to kilka kafli (3-4), ceny z ASO, ktore slyszalem zaczynaly sie od kilku, a konczyly na kilkunastu tysiach... Ktos zna prawdziwe kwoty?

Opublikowano

Normalnie regeneracja to 2.5 tys

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Adamoo - jak chcesz to możemy się ścignąć. Tylko dopiero od 4 biegu bo na 1, 2 i 3 mi koła mielą :>

(Moje 380Nm tak jak w dieslu ~550Nm - wszystko dzieki innej skrzyni biegów w benzynach).

Opublikowano

Dajemy dzisiaj dziewczynki z tym ścigankiem bo jutro wylatuje a muszę zobaczyć !!!

Opublikowano

Mówicie i macie ... do Adamoo mam w końcu jakieś ... 15m (słownie: piętnaście metrów) :D

Możemy nawet zrobić wyscig po naszym parkingu podziemnym :>

Opublikowano

nagrajcie to koniecznie na video ;)

Opublikowano

Ciekawe jaki będzie rezultat :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.