Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BKN] Płyn do wspomagania B7

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam :hi:

Jaki płyn do wspomagania w B7 i ile tego płynu potrzeba?

Opublikowano

Zerknij w zbiorniczek jak masz zielony to na bank masz G 004 000 M2. Do układu wchodzi ok 0,6l.

Opublikowano

Zerknij w zbiorniczek jak masz zielony to na bank masz G 004 000 M2.

Dokładnie taki :wink4:M2 - 1 litr , M7 - 30 litrów , M8 - 60 litrów

Opublikowano

ja mam czerwony :)wlałem mobila 320 dextron 3 z tego co pamiętam

Opublikowano

a powinien byc zielony...

Opublikowano

ja mam czerwony :)wlałem mobila 320 dextron 3 z tego co pamiętam

to źle zrobiłeś :gwizdanie:

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Sprawdziłem w mojej b7 1.9 tdi, na zbiorniczku oleju wspomagania jest G 002 000, a na korku napis only mineral....... i troche mnie to zdziwilo bo auto z 2006 roku, zostało dolane 100ml oleju FEBI 06162 , dla znawców tematu pytanie, czy nie będzie z tego powodu jakiegoś problemu ?

Opublikowano

Masz auto za kilkadziesiąt tys. złotych i oszczędzasz na płynie wspomagania ( kupujesz FEBI za ~ 25 zł. zamiast ORI z ASO za ~ 40 zł ) :wallbash:

Opublikowano

Masz auto za kilkadziesiąt tys. złotych i oszczędzasz na płynie wspomagania ( kupujesz FEBI za ~ 25 zł. zamiast ORI z ASO za ~ 40 zł ) :wallbash:

W tym rzecz że ja staram się pakować wszystko do auta ori, i bardzo często z ASO, a trafił się "mądry" mechanik który zrobił taki numer ;/

... ale teraz to mleko już się rozlało.. w sumie dolane było niewiele, i nie wiem co robić, ściągać ten FEBI i zmieniać na ori, czy zostawić tak jak jest, i nie będzie z tego powodu jakiś poważnych konsekwencji ?

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Nic nie będzie zostaw i użytkuj. Już prawie 2 lata po wymianie na Febi i :good:

Opublikowano

a takie pytanie czy jet konieczność wymiany płynu? bo sam już nie wiem wymieniać czy nie autko z 2006 roku olej taki zółtawy w kolor wpływa

Opublikowano

a takie pytanie czy jet konieczność wymiany płynu? bo sam już nie wiem wymieniać czy nie autko z 2006 roku olej taki zółtawy w kolor wpływa

Oczywiście że wymieniać

Opublikowano

no to będe musiał wymienic serdeczne dzieki za rade:) a jest jakiś okres zalecany co ile?

Opublikowano

no to będe musiał wymienic serdeczne dzieki za rade:) a jest jakiś okres zalecany co ile?

nic na ten temat w ELSA nie piszą , zmień i tyle :wink4:

Opublikowano

no i po wymianie, ale dziwna sprawa bo póki nie odpaliłem samochodu płyn w zbiorniczku był zielony po odpaleniu zmienił kolor na taki złota zieleń

nie wiem czemu tak hmm

ale zaznaczę że wspomaganie chodzi lepiej oraz nie piszczy pompa:)

Opublikowano

A płukałeś układ? Jak przelejesz z 1.5l przez układ w celu wypłukania syfu to długo się cieszysz zielonym płynem.

Opublikowano

o kurde no właśnie nie;/

zostało mi z pół litra płynu, jutro podjade do jakiegoś magika

Opublikowano

Dokup jeszcze litr,pół litra to trochę mało. Fajnie masz opisane na forum jak to samemu zrobić,szybko i skutecznie.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.