Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] AUDI B6 glośny przy ok 2000-2100 obrotów ?


maciek_gdansk87

Rekomendowane odpowiedzi

Pociesze cie...

PD sa jeszcze glosniejsze niz 1zeciory i reszta na pompie w tym AFN AVG ITP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze powiem wam coś takiego:

Nie wiem jak jest w środku bo nie miałem przyjemności ale np w Sharanah/Galaxy/Alhambra te silniki na zewnątrz pracują dużo ciszej (oczywiście mówię o PD). Zauważyłem to na wielu przykładach...tylko tam te silniki mają inne oznaczenia bo są w poprzek. To samo się tyczy superba...

Ktoś też zauważył coś takiego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pociesze cie...

PD sa jeszcze glosniejsze niz 1zeciory i reszta na pompie w tym AFN AVG ITP

Nie zgadzam się. Dużo kilometrów zrobiłem AWX/AFN. Musicie coś mieć rozklekotane :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Glosniejsze, mam namysli praca jest bardziej twardsza. Ja przelatalem dlugo na 1Z i AFN a teraz od 2 lat uzytkuje AVF wiec mam porownanie. Nie jest to jakas ogromna roznica..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głośność pracy tdi zalezy tez mocno od tego czy mamy zawór EGR na chodzie czy tez nie. U mnie na podworku stoja jeszcze 2 PDki - B6 AVF q i A3 ASZ - oba ponizej 150kkm w oryginale z obecnymi EGR i to co zauwazylem to to ze np. ASZ jak sie klepnie na 4 lub 5 mocno od 1700 to jest troszeczke glosniejszy niz AFN (przez ten moment do ok. 2300) ale sie lepiej zwija za to (stosunkowo duze obciazenie). Poza tym te PDki z ktorymi ja mam do czynienia sa na pewno cichsze od mojego bylego AFN gdzie nie bylo EGR. AVF mojego ojca jest mega cichy i mega elastyczny, w zyciu nie powiedzialbym ze PD jest glosne jezeli wszystko w nim gra i nie ma wiecej niz 300kkm :wink4: - dwumas, iglice w pompkach, wydech...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ja mowilem o głosnosci pracy silnika gdy jestesmy na zewnatrz samochodu a nie w srodku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ja mowilem o głosnosci pracy silnika gdy jestesmy na zewnatrz samochodu a nie w srodku :)

To tym bardziej EGR ma na to wplyw. A wiadomo PD i vp beda mialy inna prace - to chyba kazdy wie. Mnie sie osobiscie bardziej widzi praca PD niz vp z wywalonym EGR.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...