Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Pytania i odpowiedzi jak używać napędu QUATTRO


Guregoru

Rekomendowane odpowiedzi

jak ktoś opanuje RWD bez kontroli trakcji to Q ew. 4x4 to bajka, polecam Poloneza, GS 300 JZS 147 i podobne wynalazki do treningów, ja jakoś ostatnio więcej RWD -oczywiście bez kontroli trakcji- używam i mam fun

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie do końca OT, najpierw się raczkuje a potem chodzi, przejście z RWD na Q tylko ułatwia sprawę w opanowaniu manewrów, moim zdaniem gorzej z FWD na Q, nie ma się pewnych pozytywnych nawyków w postaci szybkiej kontry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja tak sie przezucilem z FWD i powiem ci ze jakos strasznie nie jest :no: choc model jazdy jest calkiem inny. Przy FWD w zakrecie zwalniasz (zaciagniety reczny) a przy Q przyspieszasz i robi sie powazna roznica w predkosciach na tych samych zakretach:gwizdanie: A poza tym to sa wogole odrebne i nieporownywalne sprawy ktore wymagalyby odrebnego watku typu ,,roznica miedzy X a Y w drifcie" :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem i ja z Quattro, tylko śniegu brak ;( :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem i ja z Quattro, tylko śniegu brak ;( :decayed:

Zapraszamy na Kaszuby,jeszcze jest :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem i ja z Quattro, tylko śniegu brak ;( :decayed:

Zapraszamy na Kaszuby,jeszcze jest :cool1:

musisz mieć ciężko bez Q :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy to slynne quattro to naped na 4 kola?? :slina:

:mysli:[br]Dopisany: 12 Luty 2011, 19:03_________________________________________________
[br]Dopisany: 12 Luty 2011, 21:06_________________________________________________masakra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najpopularniejsza metoda to skandynavian flick czyli chyba ten wasz przeciwskret i to niewazne jaki naped, w aucie rwd najlatwiej wychodzil mi strzal ze sprzegla. przy czym na nawierzchni innej niz snieg/lod i powiedzmy malej mocy naped chyba musi byc zeszperowany... a w samym poslizgu autem sterujemy za pomoca gazu i kierownicy (niestety przy seryjnym maglu czasem trzeba 1 reka bo brakuje) i wszystkie esp i inne wspomagacze musza byc wylaczone bo sie mozna zabic, chyba ze tak jak bmw ma kilka stopni odloczenia tych systemow bezpieczenstwa..

o.t. slodki chodzi ci o odcinek miedzy lysa polana a cyhrla? polecam, nawet w fwd swietnie sie idzie pobawic, moznaby bylo w wiecej aut pojezdzawke zrobic o ile pogoda dopisze:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...