Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Jak można rozpoznać ori zawieszenie


WinterOOOO

Rekomendowane odpowiedzi

po kolorowych paskach na sprężynach,numerach seryjnych na amortyzatorach-potem sprawdzasz kody wyposażenia i wiesz,czy cos było zmieniane :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale bardziej chodzi mi o wahacze :wink4: a jeśli chodzi o amorki to ten numer seryjny będzie też ujęty na tej wlepce w kole zapasowym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo chodzi mi o to że byłem na przeglądzie i z ciekawości wskoczyłem do kanału żeby zobaczyć jakiej firmy są wahacze, patrzę a tu nic prócz loga :audi: i jakiś paru numerkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo chodzi mi o to że byłem na przeglądzie i z ciekawości wskoczyłem do kanału żeby zobaczyć jakiej firmy są wahacze, patrzę a tu nic prócz loga :audi: i jakiś paru numerkach.

jak jest logo audi to sa org jeszcze powinien być napis RONAL :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jozek726 no co ty :blink: Ronal na wahaczach , raczej na felgach jest ta firma :gwizdanie:

widziałem wahacze ze znaczkiem audi i był napis ronal. :mysli:

albo mi sie cos popiepszyło ale mocno wydaje mi sie ze tak.

ale jak maja znaczek audi to sa org. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo chodzi mi o to że byłem na przeglądzie i z ciekawości wskoczyłem do kanału żeby zobaczyć jakiej firmy są wahacze, patrzę a tu nic prócz loga :audi: i jakiś paru numerkach.

To powinno być ORI. :cool1:

[...]a jeśli chodzi o amorki to ten numer seryjny będzie też ujęty na tej wlepce w kole zapasowym?

We wlepce masz kody wyposażenia i tzw. kategorie wagowe osi przedniej i tylnej...

Tutaj masz dwa tematy które powinny Ci coś pomóc. :good:

Tutaj możesz zerknąć gdzie we wlepce masz kategorie wagowe http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=155847.0;all

i tutaj oznaczenie sprężyn i amorków http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=66166.0

jozek726 no co ty :blink: Ronal na wahaczach , raczej na felgach jest ta firma :gwizdanie:

widziałem wahacze ze znaczkiem audi i był napis ronal. :mysli:

albo mi sie cos popiepszyło ale mocno wydaje mi sie ze tak.

ale jak maja znaczek audi to sa org. :decayed:

A nie Lemforder? :mysli:

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

We wlepce masz kody wyposażenia i tzw. kategorie wagowe osi przedniej i tylnej...

Tutaj masz dwa tematy które powinny Ci coś pomóc. :good:

Tutaj możesz zerknąć gdzie we wlepce masz kategorie wagowe http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=155847.0;all

i tutaj oznaczenie sprężyn i amorków http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=66166.0

Dzięki za oznaczenia :good: na pewno się przydadzą :naughty:

A takie jeszcze jedno pytanie odnośnie wytrzymałości tych ori wahaczy, bo jeśli te moje są ori to jest możliwe że przy 130 tyś są jeszcze ok??116 tyś Milan-Włochy 14 tyś po naszych :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nic nie slychac to sa OK :good: u mnie po 185 tys. dopiero gorny wymienialem a byl z 2002 roku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w a4 z 96 roku też miałem z logo audi, ale moim zdaniem nie musi to znaczyć że to oryginały od nowości - mógł Niemiec wymienić w ASO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeszów najgorszych dróg nie ma :decayed: ale jak tyle wytrzymało to znak że to ori jest o wiele wytrzymalsze nawet od Lemfka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie u mnie 280 tyś przelotu z czego 275 tyś w DE na seryjnym sportowym zawieszeniu i 18 latem - cały dół łączniki wszystko ori LMI audi :) także no comment.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie u mnie 280 tyś przelotu z czego 275 tyś w DE na seryjnym sportowym zawieszeniu i 18 latem - cały dół łączniki wszystko ori LMI audi :) także no comment.

... no właśnie w DE :gwizdanie: ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...